Přejít na obsah

Databáze ukradených a ztracených hodinek


African

Doporučené příspěvky

Jsem na fóru zaregistroval, že už je tu vcelku dost ukradených, zapomenutých či ztracených hodinek. Co říkáte na malou Chronomag databázi, aby jsme si všechno shrnuli? Za kamaráda začnu prvním kouskem. Dle mého názoru by se mohl uvádět datum ztráty, typ a sériové číslo, místo a způsob ztráty. Veškeré informace vedoucí k nalezení hodinek a případných odměn samozřejmě přes SZ. Přeji hodně štěstí k nalezení Vašich miláčků :-)
 

 

1. Garmin Fenix 2 (15175), serial nr. 3N2018007, sprostě ukradeny na běžeckých závodech v Jablonci nad Nisou dne 13.01.2016 - Odměna za informace k nalezení!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Zdravím kolegové,

 

                             tento týden jsem cestoval vlakem a vezl kamarádovi ukázat dvoje, respektive troje hodinky. Dvoje jsem měl v batohu, ale před výstupem z vlaku a cílovou stanicí se mi podařilo lehce vylít kafe na sedačku, kde byly moje magazíny Watch-It a Hodinky a šperky, které jsem cestou četl. Tyto jsem sebral a chtěl vložit do batohu, tak jsem vytáhnul hodinky (aby se nepoškodily krabičky), vložil jsem časopisy do batohu, utřel sedačku a najednou cílová stanice, tak jsem na sebe hodil bundu, popadnul batoh a šel jsem vystupovat, vůbec mi v tom spěchu nedošlo, že jsem nechal krabičky ležet ladem (shon a stres v tomto případě zapracovaly výborně). To, že nemám hodinky jsem zjistil až po čtyřech hodinách od výstupu z vlaku, kdy jsem je chtěl ukázat kamarádovi, najednou šok, že je nemám. No nic - volalo se dopravci, vše se nahlásilo, načež dnes ráno mi volala paní od dopravce, že jedny hodinky se našly.

 

Vezl jsem dvoje - jedny Géčka, která nejsou drahá, ale jsou špatně sehnatelná. V druhém případě to bylo horší, obtížně sehnatelné, ale i relativně drahé Mudmaster Maharishi. Tipněte si, které se našly? Pro lidi ty "obyčejné" digošky, Maha se nenašly.

 

Dnes jsem si vyzvednul aspoň ty jedny, po otevření jsem zjistil, že s nimi bylo manipulováno. Hodinky neukazovaly domácí čas, byl rozladěný timer i stopky, někdo je evidentně vytáhnul a zkoušel.

 

První zmíněné uvádět již nebudu, ale druhé, které se nedohledaly jsou:

 

G-Shock Mudmaster GWG - 1000MH-1AJR - stav 100%, nové hodinky, v krabici byly papíry, hodinky koupeny v Japonsku v polovině roku 2019. Pokud by je někdo viděl na inzerci, prosím o SZ. V případě, že dojde k vypátrání mého kousku (Bazoš, Aukro atd ...) náleží takovému kolegovi odměna 5.000,-Kč.

 

Přikládám fotky i video modelu. Na fotce porovnání s jiným kouskem, který mi zůstal. Tyto hodinky se liší na první pohled výrazně oranžovo-červeným zabarvením indexů a dalších prvků na číselníku, jinými slovy jsou nezaměnitelné s jiným modelem této řady. Viz. srovnávací fotka s modelem, který mi zůstal.

 

Tahle chyba se zatím zdá být drahá, ale i tak bych je rád získal zpět.

 

post-26821-0-35119800-1583345871_thumb.jpg

post-26821-0-60173800-1583345878_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

mám dotaz ohledně nálezu hodinek. Našel jsem v Budapešti na ulici hodinky TAG Hauer Link Calibre S s roztrženým páskem. Existuje nějaká databáze kde je možné dohledat majitele? Jak postupovat? Kontaktoval jsem výrobce, ale zatím bez odpovědi.

 

Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

mám dotaz ohledně nálezu hodinek. Našel jsem v Budapešti na ulici hodinky TAG Hauer Link Calibre S s roztrženým páskem. Existuje nějaká databáze kde je možné dohledat majitele? Jak postupovat? Kontaktoval jsem výrobce, ale zatím bez odpovědi.

 

Děkuji za rady

 

Clovece, klobuk dole. Takyto pristup sa len tak nevidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...