Přejít na obsah

IWC Pilot?s Watches 2016


Snow

Doporučené příspěvky

IWC Pilot?s Watches 2016

 

Krásné, krásné, krásnější.

 

Podle mě asi nejzajímavější model, který není vůbec přehledný.

 

IWC Pilot?s Watch Timezoner Chronograph (Ref. IW395001)

 

IW395001_Mood.a33d4aee4bf9aca12cfe295487

 

IWC-Pilot%E2%80%99s-Watch-Timezoner-Chro

 

IWC-Pilot%E2%80%99s-Watch-Timezoner-Chro

 

Více o tomto zajímavém modelu zde (KLIK)

 

 

zdroj - http://www.iwc.com/en/news/iwc-pilots-watches-2016-authentic-and-elegant/?utm_source=JAN16&utm_medium=email&utm_campaign=JAN16

 

Edit - doplnění zdroje

Upraveno uživatelem Thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Nejak mi neoslovily, neprehledne :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Nevím kam to dát jinam, vákno zakládat nechci (zatím bohužel ani není moc k čemu).

 

Nicméně docela náhodou jsem narazil na info, že se chystá 1500ks limitka hodinek s poněkud dlouhým pracovním názvem, a sice: Pilot's "Watch Mark XVIII Tribute to Mark 11"

 

Info jse čerpal zde: http://watchbase.com/iwc/pilot/iw3270-07, a dá se zde mj. dočíst:

"The IWC Pilot's Watch Mark XVIII ref. IW3270-07 is a limited edition set for release in mid 2017. Its dial is inspired by the historical Mark 11 and it is fitted with a green textile strap."

 

Realizace limitky tedy zřejmě polovina letošního roku. Foto jsem nenašel, cifr by měl být  logicky ala Mark XI, u ruček je popisek "alfa" což mi úplně nesedí, resp. zejména z toho není patrný, zda bude hodinovka useknutá jak má být (na druhou stranu bez toho si to neumím a ani nechci představovat). Kalibr klasika 30110, což je překopaná ETA 2892-A2. No aspoň to pro tentokrát není Sellita. Čekat JLC kalibr by asi bylo poněkud naivní

 

Pro představu, resp. komu se nechce hledat, jedno foto originálu:

 

post-29493-0-09333000-1490266095_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, resp. díky za opravu. Mě to ex post taky napadlo, ale uz jsem byl mimo dosah PC.

 

Edit: Správně by se mělo jednat o IWC kalibr 89, o kterém se mj. píše toto:

 

"It was driven by the IWC caliber 89, which is generally considered one of the greatest movements ever produced. The caliber ran at 18,000 bph and was equipped with a barrel bedded at both ends, a patented drive for the central seconds hand, and a Breguet hair spring. Precision and reliability were the key descriptors for this fine piece of micro-engineering."

 

Zdroj

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...