Přejít na obsah

suchej unor


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 524
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Od 20.12.2018 jsem nemel suchej pulden. Dneska ukoncuju mokrejch 14 dnu a trochu se bojim domu. Nastesti dorazim asi v 17h a zena jde v 17:10 na sichtu. Pozitri, hned jak prijde z prace jedu do patku na sluzebku. Tak snad ten prechod do vlhkyho zbytku roku nejak preziju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem dva roky po sobe drzel suchej brezen, vic se mi to hodilo. Letos chci zkusit unor a brezen v kise. Zjistil jsem totiz, ze prvni dva tydny si jakpby zvykam nepit a pak se dva tydny tesim, ze brzo si dam pivko. Na sucho si prej musime zvykat, tak na tom zacnu delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cistej alkohol je tusim 96 %, pocitas to doufam tak.... :-)

 

 

Cistej etanol je tusim 96%, jinak to bya nejlepsi vopice v mym zivore, zredenej dzusem, zlinkovanej totalka a rano uplne super... Jinak cistej 100% alkohol, sazba 285 kc, letos se mi urodilo dost ovoce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakej ten tank piva za rok vypiju a myslím, že by tělo protestovalo, kdybych mu na měsíc zatrhl přísun vitamínů. Zdraví mám jen jedno, takže na takový hazardy si netroufám  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuju nad tím. Proč ne.. ale taky proč jo?

Co mi to přinese??

Komu tím prospěju?

Sobě? .. možná, neznatelně 

Peněžence? určitě, citelně

A co mi nahradí večery u krbu se skleničkou?

Nebo krásnou tůru a potom pivínko u kamaráda na rozhledně, s nachystanou večeří...

Asi to bude jednoduché rozhodování. Nebo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veškerá sranda s partyjou, co jsem zažil a na kterou se vzpomíná, byla v lihu. Bez lihu se neumím nějak bavit. Je to smutné, ale je to tak. Člověk se nemusí válet po zemi, stačí taková ta správná náladička, kdy je svět takový nějaký hezčí. Jednou jsme to zkoušeli - šli jsme pokecat do cukrárny, ale měli tam mj. griotku i rum, tak jsme zase skončili u čertíčka, no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...