Přejít na obsah

suchej unor


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 524
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Asi bych to dal, ale nebylo by mi příjemně a tak se na to vykašlu. Zkoušel jsem nepít třeba týden, ale takový zajetý rituály, jako dát si se ženou občas panáčka, když přijdeme z práce, načnout si večer k filmu víno a nebo jít na 2 na štamtyš, to mi prostě pak chybí. Asi v tom lítám 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, geometr napsal:

Ale tak mužeš místo nezvěstnýho Františka vzít zatim VIRTUÁLNÍ HOSPODU, furt lepší než tohle.

 

před 11 hodinami, Honza.manta napsal:

Je to smutný, že je zavřená i ta virtuální hospoda.

 

 

Klíč je pod rohožkou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, gunman napsal:

Asi bych to dal, ale nebylo by mi příjemně a tak se na to vykašlu. Zkoušel jsem nepít třeba týden, ale takový zajetý rituály, jako dát si se ženou občas panáčka, když přijdeme z práce, načnout si večer k filmu víno a nebo jít na 2 na štamtyš, to mi prostě pak chybí. Asi v tom lítám 🙂 

Tak já to mám ulehčené v tom, že manželka ze zdravotních důvodů nepije. Bar mám sice plný, ale po tom divokém podzimu jsem potřeboval trochu voraz.

Navíc jsem si to spojil s motivací hubnutí. Dokud váha neukáže stanovenou hodnotu, tak jsem si vyhlásil prohibici. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, gunman napsal:

Asi bych to dal, ale nebylo by mi příjemně a tak se na to vykašlu. Zkoušel jsem nepít třeba týden, ale takový zajetý rituály, jako dát si se ženou občas panáčka, když přijdeme z práce, načnout si večer k filmu víno a nebo jít na 2 na štamtyš, to mi prostě pak chybí. Asi v tom lítám 🙂 

Začínat je třeba přiznáním sobě samýmu. Třeba: ahoj, jsem Americkej. Jsem alkoholik. Teď jsem si dal suchejch 14 dní lednovejch jen tak, protože jsem chtěl. Vím že dlouhodobě bych s tím dokázal praštit. Ale nechci. Kdysi jsem hulil 60 velbloudů denně. Položil jsem to v jedinou chvíli, protože jsem to tak chtěl. Je to celý jen o skutečným rozhodnutí. Suchej únor beru jako tester pro lidi, kteří neví, s čím se potýkají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dědek se dožil 102 let, ráno stopečku slivky, večer stopečku slivky, celý den na vinohradě popíjel vínko ředěné vodou. Mlíko měl naposledy v 15 letech.

Suchej únor je výmysl posledních let a já se raději nudu řídit osvědčeným receptem. Až to někdo dokáže držet každej únor 100 let ( nebo alespoň 85 ) a přežije to, tak pak teprve nad tím začnu opatrně přemýšlet. Velmi opatrně 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tady asi teda budu ve výrazné menšině, ale občas se s manželkou bavíme o tom, jak nám přijde super, jak si tak někdo sedne ke skleničce a povídá si, nebo si prostě jenom tak něco dá, ale když mně to k*rva nechutná... Jediné, co do sebe jsem schopnej dostat, je Baileys a spol, protože to chutná spíš jako kakao, nebo ještě zlatý puschkin, to jsou zase gumové medvídky. Ale jinak jsem se jako fakt snažil tomu přijít na chuť, doma mi vždycky říkali, že to přijde s věkem, ale připadá mi to spíš horší teda. Jo a ještě jako teda pivo můžu, ale že bych se po něm utloukl, to jako taky ne... Nějakou dobu zpátky jsem s očekáváním šel na degustaci rumů a taky nic 😔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...