Přejít na obsah

suchej unor


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 524
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To je oblíbená historka mého kamaráda. Jeho otec byl soudce a soudil nějakého chlapa. Ten začal chlastat, propil byt, žena se s ním rozvedla, daně neplatil. A ten kamarádův otec mu říká. Proč vy tak hrozně chlastate? A on mu prej řekl. Pane soudce. Mě to ani nějak moc nechutná... Ale když já jsem tak rád ožralej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Já taky, ale přiznám že jsme alkohol razantně omezili někdy v polovině loňského roku na minimum, jako skutečně sem tam sklenička vína, na konci prázdnin jedna oslava s pár drinkama a jinak zase jen sem tam víno. Takže to nebyl žádnej problém. 

Ale jako na místní zahrádku pod slunečník na dvě tři piva bych si zašel rád, to zase jo, už aby bylo hezky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My sme s manželkou začali 03.02. "suchý február" lebo ešte 02.02. sme si ešte večer dali na synove narodky... Takže končíme źajtra a naozaj celý mesiac nič fakt ani kvapka. Ja plánujem, že to predĺžim do polovice marca zatiaľ...a manželka si dala novú výzvu a to "suchý marec" s dcérou pre zmenu, že bez sladkostí 🙂 Tak uvidíme či sa budú takto dievčatá držať aj od sladkého ako od alkoholu 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem letos poprvé v životě zvládl suchej únor a ještě jsem zhubl 6 kilo a ani jsem vlastně nechtěl. 31.1. pozitivita na covid, 2.2. 39 horečka trvající deset dní, přidal se zápal plic a dýchací potíže. Sotva jsem vstal z postele, lehla manželka, takže dalších 14 dní starání o ni a děti. Dnes 1.3. jsem byl po měsíci poprvé v práci a teď už se jen těším na sklenku Rulandského😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem na tom uplne stejne. Dal jsem to !!! , ale proto, ze je blby rok. S covidem v prubehu, a zaroven bez jarnich prazdnin, to nebyla zas az tak challenge. Jeste dlouho me po covidu drazdilo ke kasli i obycejne kafe, tak me ani nepadlo pit alkohol.
Tak me napadlo, ze bych to protahnul do Velikonoc, aby to byla skutecne vyzva, no ale to neklapne. Uz mam druhe pivo ..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...