Přejít na obsah

suchej unor


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 524
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 21 hodinami, Ajaj napsal:

Po tom co jsem zažil na Silvestra jsem už s ozdravnou kůrou započal prvního

tak nějak... zatím se ty čtyři dny držím v poho 🤣  Jen přemýšlím zda to má smysl se "trápit" (myšleno bez pivka)  :) . Jakýkoli suchý měsíc jsem nikdy nezkoušel a celkem mě to láká....ale!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zatím v pohodě. Pořád mám na patře pachuť Silvestra 🥴

ale protože jsem už zkoušel suchej listopad (a nedal), tak vím jakej to je vopruz, pokud se člověk rozhodne vynechat i jedno blbý pivo denně. Bohužel mi to potvrdilo, že jsem asi alkoholik 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Ajaj napsal:

Já jsem zatím v pohodě. Pořád mám na patře pachuť Silvestra 🥴

ale protože jsem už zkoušel suchej listopad (a nedal), tak vím jakej to je vopruz, pokud se člověk rozhodne vynechat i jedno blbý pivo denně. Bohužel mi to potvrdilo, že jsem asi alkoholik 😂

rozumím :D  už jen představa že se nám v pátek ozvou sousedi "kdy a kde?" a já jim jako řeknu, že asi nic protože jsem se rozhodl jen tak z prdele přestat pít pivo :D  Možná si udělám svoji verzi v podobě volných víkendů :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky dávám suchej leden, už asi čtvrtej rok po sobě. Ten start po Silvestru bývá vždycky takovej motivační. Až na to, že letos do toho vlezla kámošova obhajoba disertace (po sedmi letech) a zabijačka. Takže to asi bude suchej leden...s výjimkama.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si dal taky leden. Unor jsem nechtel, to delaj “vsichni”, ale chtel jsem si udelat sondu, jestli je mesic bez chlastu ok. Nepiju hodne, ale za to pravidelne, kazdej vecer par sklenek rumu nebo whisky, o vikendu jeste treba 2 pivka kazdej den. Vybaflo na me na webu, ze kdyz neabstinuje clovek aspon 2 dny v tydnu, tak je to rizikovy. A ja dal na sichr tak 1, ale 2 bez spis ne.

No tak od 1. ledna jedu bez, koupil jsem basu nealko piva a zatim dobry. Ani nejaka chut se na to vykaslat neni. Tim padem to se mnou asi nebylo tak spatny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...