Přejít na obsah

suchej unor


Doporučené příspěvky

Ja som popijal pravidelne, vino vecer, len tak, cez vikend nejake navstevy a nikdy som sa nad tym nezamyslal.

Od Septembra v podstate nepijem, prialo to nejako same, uvedomil som si to po par tyzdnoch, ze som nepil, takze vlastne doteraz nepijem, ked nepocitam tie dve navstevy, pri ktorych som pil vino, ale je to 2x za 4 mesiace, takze v podstate nepijem.

Dobre na tom je to, ze to nerobí cielene, ale ide to tak nejako same, nemam skratka chut. Potesilo ma, ze nie som alkoholik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 524
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja jsem si dal taky leden. Unor jsem nechtel, to delaj “vsichni”, ale chtel jsem si udelat sondu, jestli je mesic bez chlastu ok. Nepiju hodne, ale za to pravidelne, kazdej vecer par sklenek rumu nebo whisky, o vikendu jeste treba 2 pivka kazdej den. Vybaflo na me na webu, ze kdyz neabstinuje clovek aspon 2 dny v tydnu, tak je to rizikovy. A ja dal na sichr tak 1, ale 2 bez spis ne.

No tak od 1. ledna jedu bez, koupil jsem basu nealko piva a zatim dobry. Ani nejaka chut se na to vykaslat neni. Tim padem to se mnou asi nebylo tak spatny.

Taky jsem si dal selftest suchej leden a zatím cajk. V únoru mám narozky, takže suchej unor prcám :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 1. 2022 v 21:51, odjinud napsal:

🙂 To me pripomelo: 

 „Rum, kontušovka, čert, jeřabinka, ořechovka, višňovka a vanilková“ 

 

K tomu mám asi co říct. Momentálně je triko podepsané pub rockovým srdužením Tří Sester 🙂

IMG_6635(1).jpeg

IMG_5887.JPEG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suchej únor jsem také začal 1.1. a skončil včera...

Jako alibi jsem sám sobě předložil, že jsem to vzal rovnou i s cukr dietou, a ta se zdá být jako opravdu velkej problém... žádný sladký kafe, čaj, sušenky, atd., po pár dnech doslova 0 cukru jsem začal pociťovat regulérní abstinenční příznaky.

Od zítra jedu nanovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tibb jo, tohle je blbost, nemůžeš nějak navyklému tělu najednou vzít přísun všech cukrů. Já piju pivo a jak obecně nemám v oblibě sladké a vlastně se mu vyhýbám, tak pokud pivo úplně vysadím, cca po 3 dnech začínám mít ohromnou chuť na sladké. Takže postupně ubírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Tibb napsal:

Suchej únor jsem také začal 1.1. a skončil včera...

Jako alibi jsem sám sobě předložil, že jsem to vzal rovnou i s cukr dietou, a ta se zdá být jako opravdu velkej problém... žádný sladký kafe, čaj, sušenky, atd., po pár dnech doslova 0 cukru jsem začal pociťovat regulérní abstinenční příznaky.

Od zítra jedu nanovo.

Jako ze si prestal sladit kafe a o to vic zacnes chlastat abys vyrovnal hladinu cukru? tvl a ja se bal, ze jsem alkoholik 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...