Přejít na obsah

suchej unor


Doporučené příspěvky

Jj, “suchý únor” nechám na silné a nezlomné povahy…večer po “tréningu” padol jeden Bernard Ale od smadu a teraz pred spaním na chuť Dos Santos Palmira…a pekný prvý februárový deň za nami :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 524
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja jsem letos omylem začal suchej únor už v lednu 🙂 (měl jsem výčitky, z toho, jak jsem se ožral na Silvestra), nicméně mi to za pár dní došlo 🙂 (jako že je leden), ale nechal jsem to být a docela to jde.

Předně nehodlám měsíc zoufale abstinovat, abych zase pak chlastal první ligu. To je pakárna. Řekl jsem si, že svou obyvklou denní dávku (2 piva, 3 dcl vína a 2 panáky) zredukuju na 1 pivo a 2 panáky (víno jen přes víkend, aby se bylo na co těšit).

No a docela to jde, základ úspěchu je politika "suchého domu", tj. doma nic nemít. To fakt funguje dobře. Takže kupovat max. právě jedno (a o víkendech to jedno víno) cestou domů z práce. Od piva jsem úplně odvykl, docela mi přestalo chutnat, takže třeba celý týden ho nemám a nemám na něj ani nutkání. S vínem to taky jde. Horší jsou lihoviny, doma je v tomto ohledu docela dost zásob (asi 10l rumu (byl v akci), 5l domácí slivka a nějaká whisky), takže dávám tak deci denně. Rum se pije moc lehce, holt dámský pití 🙂 takže kupuju whisky a přemýšlím ještě, jak zkrouhnout ji. Možná přejít na tu slivku, té se tolik nevypije, řekl bych.

Celkově celkem spokojenost, od ledna jsem se neožral, což už nepamatuju dlouho a i kila jdou trochu dolů. Lámání chleba bude v létě, až se začně jezdit na kole + všechny grilovačky, opíkačky a zahradní hospůdky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

suchý únor? Wtf? Piju když chci. A poslední cirka tři roky se mi nechtělo, protože není s kým. Dneska jdu na párty a docela nezájem s těmito rádoby lidstvo zachraňujícími akcemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Anela napsal:

na zaklade vlastniho rozhodnuti, nebo do toho vstoupily i vnejsi vlivy?

Už mě ten chlast někdy lezl přes hlavu, tak jsem se na to vysral, jak dlouho to vydržím nevím. 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
V 4. 2. 2022 v 13:28, guzmic napsal:

Už mě ten chlast někdy lezl přes hlavu, tak jsem se na to vysral, jak dlouho to vydržím nevím. 🤔

Tak jak jsi na tom po roce? ;)

Já jako každý rok zahájil dneškem suchý leden. Včera jsem ještě dopíjel zbytky ze Silvestra. 😀🍺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...