Jump to content

suchej unor

sibirnaya

Recommended Posts

• Replies 528
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
Guest Chilliluk

Předminulý víkend na párty jsem vypil 2 flašky kořalky a asi 10 piv. To by nebylo tak divný, ale varovný signál vidím v tom, že jsem ani nezvracel 🤔

• 2 weeks later...
Tak jak?
já začal v pondělí….bohužel má žena za 2 týdny narozky….ještě že je ten únor tak krátkej 
A v pondeli si zacal abstinovat nebo chlastat?

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

• 4 weeks later...

Dal jsem si suchý leden i únor. Při diskusi mi kamarád doktor poradil, ať zkusím chvíli nepít alkohol a méně jíst, jelikož jsem chrápal a blbě i málo spal.  Taky jsem byl tlustej (to sem pořád)

Dal sem to v pohodě, menší porce na obědy a večer jen ty chřupavé chlebíčky které mi naštěstí chutnají ( Knackenbrot) s čímkoliv a alkohol vůbec.

Zhubnul jsem za ty dva měsíce sedm kilo a jedl jsem fakticky normálně včetně sladkého.

Chrápu prý pořád stejně ( i po složité operaci nosu asi před deseti lety) a včera sem vstal, tedy rozuměj v sobotu ráno, když chodím spát kolem půlnoci v 4:45 hod.

Kašlu na ten alkohol, jídlo už jsme si zažil. Dnes si dám k obědu dobé víno a večer taky!:-)

• 11 months later...

Soused Honza to drží každý rok, letos dokonce o den déle. Prvního března si bere vždycky dovolenou, protože jak padne půlnoc posledního dne v únoru, vytahuje z ledničky 4 lahváče a pulitr rumu. 

před 1 hodinou, safi napsal:

V zasade dodrzen. Pokud nepocitam tyden hor a dalsich cca 5 selhani:-)

Tak od toho jsou výše zmínění žolíci ;-). Si je pěkně musím odškrtat během března.