Přejít na obsah

Seiko Transocean


Mirek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

dost hnusný .... naštěstí to je jenom limitka ....

 

* nicméně jsem na instagramu zachytil něco v duchu, že seiya vyrábí nějaké hodinky ve vlastní režii .... sem zvědaf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bile mi pridaji jakoby byla luneta z plastu, naopak ty cerne se mi libi vice. Proste nic za co bych utracel.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Poslední dobou narážím na poměrně dost živých fotek, i nějaké wristy jsem viděl a pokaždé ty hodinky vypadají skvěle, především ten tah je super, todle mě vážně baví, nedají mi spát a co se mi ještě líbí, že vypadají na slušné univerzály. Nebál bych si je vzít ani ke košili, ani v létě ke kraťasům a to je fajn, když často funguju jako OWG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Toblinem, tady asi ani nemá smysl polemizovat nad něčím jiným, než tahem, protože ten k nim sedí opravdu skvěle.

 

instant - pevně v to doufám, že si ta cena ještě sedne...ono ve výsledku tu cenu tak nějak chápu, když je to vlastně model někde mezi Sumy a MM, takže to tím pádem sedí, ale i tak by se to mohlo spíš přiblížit k částce za Suma. Neříkám, že je chci za cenu Sum, ale těch 1000USD mi za ně přijde fakt moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak stále sleduji a na seiyajapan už jsou pod 1000 USD, cena klesá, takže to vypadá nadějně, doufám, že to půjde ještě o něco níž a pak bude jasno, už nebude cesty zpět :)

 

post-25778-0-57520400-1456933110_thumb.jpg

 

post-25778-0-82043300-1456933110_thumb.jpg

 

post-25778-0-06717100-1456933111_thumb.jpg

 

post-25778-0-31858600-1456933111_thumb.jpg

 

http://www.seiyajapan.com/collections/seiko/products/seiko-prospex-200m-diver-automatic-sbdc039

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...