Přejít na obsah

Mühle-Glashütte 29er Zeigerdatum


McStinger

Doporučené příspěvky

Z facebooku Mühle-Glashütte:
 

New Product Highlight in the Run-Up to Basel. Nautical Correctness: the 29er Zeigerdatum

 

Sail the seas every day with this new time measuring instrument! We are proud to present our new 29er Zeigerdatum, a sporty timepiece for everyone who wants to set a steady course without running aground. The analogue Zeigerdatum brings an element of watchmaking nostalgia to its wearers' day-to-day lives and enables them to navigate their way through the seas of time in a relaxed yet highly precise manner.

 

 

post-957-0-93025700-1454522446_thumb.jpg  post-957-0-79908500-1454522447_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Líbí se mi německé nápisy na cifru, na tahu super, ale moc si nejsem jistý barvou datumu...

 

Líbí semi, že jsou německy, ale nelíbí se mi, že tam vůbec jsou :D

 

Jinak opravdu pěkný počin, nejlepší řešení, jak udělat datumovku na velkých hodinkách s malým strojkem..... Barvy taky neotřelý, primasimis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou pekne, takove svezi. Vic se mi libi na tom remenu. Trochu mi vadi nozky. Pripadaji ji moc kolme. Na fotkach az trochu rozsirujici, mam osobne radeji spise zuzujici tvar. Ale jako celek je to dobry...lehky, vzdusny, moderni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Devětadvacítky Big se mi líbily vždycky. Tady na tom plátně to jsou krásný volnočasovky.

Děsně uhlazený, úplně vybízí sladit k tomu outfit, což tady ale bude těžký.

 

Pokud je tu zmíněna Sellita, pak je potřeba zmínit i hodinařinu, kterou na ni v MG aplikují...

http://www.muehle-glashuette.de/en/our-family-business/manufacturing-technology/the-technology-of-our-movements/muehle-technology/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pokud je tu zmíněna Sellita, pak je potřeba zmínit i hodinařinu, kterou na ni v MG aplikují...

http://www.muehle-glashuette.de/en/our-family-business/manufacturing-technology/the-technology-of-our-movements/muehle-technology/

 

Díky za odkaz, vždycky je dobré vědět, že jsou firmy, které tam ten strojek jen neprdnou, ale přidají i něco vlastní invence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi skutečně záhadou proč tato rodinná firma má zde tak malé zastoupení, mám pilotky Terrasport 44 mm  a nemají chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

29er sa mi z celej produkcie MG pacia najviac. A v tomto prevedeni su nadherne. Paci sa mi ta modra v kontraste s bielym cifernikom. Perfektne doplnene cervenou sekundovkou. Suhlasim s kolegom vyssie, trocha Nomos Metro inspiracia. Ale preco nie. Nemecke napisy na nemeckych hodinkach su OK :) Mlynarom sa podarilo vytvorit svieze volnocasovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou zajimave a pohledne, napisy urcite vitam. Kdyz je muze mit tam kazdej jouda ze svajcu, tak proc ne hodinari z D-landu.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...