Přejít na obsah

Christopher Ward C60 Trident Titanium


HondzaX

Doporučené příspěvky

Christopher Ward představil další novinku v jeho řadě C60 Trident, která je řadou tzv. "potápek". Novinka má pouzdro z titanu - konkrétně v kvalitě grade 2. Zatím se hovoří pouze o velikostní variantě 43 mm s výškou pouzdra 13.30 mm. Hodinky dostanou poměrně parádní černou keramickou lunetu, která je tradičně otočná jedním směrem. Podle fotek se zdá, že indexy na lunetě budou vybaveny lumi vrstvou. Novinkou je i provedení ciferníku, který je celý černý v matovém provedení. Z ciferníku zmizely vlnky, které bych označil pro tuto řadu jako tradiční. Další novinkou, která se odehrává na ciferníku je možnost volby indexů, popisů, jakož i ruček v odstínu šedé (stealth), oproti klasické bílé barvy. Ta šedá, alespoň na fotografiích vypadá velice povedeně. Uvnitř hodinek se nekoná o žádné překvapení, opět v nich bude tikat ETA 2824-2 nebo Sellita SW200-1. Stejně tak ani vodotěsnost je stejná, a to 600 m resp. 2000 ft. Hodinky budou k dostání na gumovém nebo koženém řemenu nebo případně na titanovém tahu.

Aktuálně jsou k předobjednání od 750 britských liber, s termínen dodání půlce března 2016.

 

Za mne zajímavý počin.

post-27306-0-39897600-1454851321_thumb.jpg

post-27306-0-76170700-1454851321_thumb.jpg

post-27306-0-08800000-1454851322_thumb.jpg

post-27306-0-40319900-1454851322_thumb.jpg

post-27306-0-74303400-1454851322_thumb.jpg

post-27306-0-10018200-1454851323_thumb.jpg

post-27306-0-43551400-1454851323_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trojzubec dobrá, ale na tu hodinovku si prostě nezvyknu, absence vlnek ji prospěla stejně jako u bondovek, ale jasně, někdo rád to a jinej to. Celkově se mi líběj a souhlasim, 43 je sice o jeden víc než 42, ale je to dost. Škoda, že v reálu asi neuvidim čitelnost tý ztmavený verze, mám z toho docela obavu.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čitelnosti té tmavé verze se také obávám. Ale třeba to nebude tak hrozné.. Nicméně souhlasím s poznámkami stran velikosti. Já měl klasické C60, které mají velikostně stejné pouzdro jako tyto (soudím dle parametrů) a bylo to prostě veliké. Přitom takových 41 by bylo podle mne akorát. 

Upraveno uživatelem HondzaX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsem, že nabízí buď tuhle tmavou verzi v klasickém pouzdru nebo verzi se světlou lumi ale pouze v černém PVD pouzdru. Až udělají 38mm klasické pouzdro bez PVD s bílou lumi, tak to bude ideální varianta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta "cibule" se nese v odkazu na celou řadu C60 Trident, bohužel. Přiznám se, že bych ji také raději viděl nahrazenou za něco jiného. Na druhou stranu s "cibulí" nikdo nemůže vysloveně tvrdit, že je tam nějaká úplná inspirace jinýma potápkama široké veřejnosti známých značek. Určitě jsou tedy jiné, než ručičky od Omegy, nebo Rolexek apod. Což však nemění nic na tom, že bych byl také raději za jiné zakončení.

 

Obecně však hodinky stále hodnotím za povedené - tedy podle obrázků. Kdyby tam nebyla ta velikost 43 mm, dovedu si představit, že pokud jim to bude slušet stejně tak i ve skutečnosti, že bych je zařadil na svůj seznam "hodinky, které bych chtěl vyzkoušet" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daemon - máš u mne plus. ...

 

A líbí se mi, jak Ward dál rozvíjí základní modely.

...to se neboj, já ho někdy anuluju :)

 

hlavně je to tak, že to má hlavu a patu, takže se na to dá dívat, myslim, že fortisáci by mohli na školení, tam se jim ty původní modely více méně daří gajlovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cibule, to je věc pohledu, já na starejch vidim vlny - symbol moře, trojzubec - nástroj rozpoutání bouří a kapku vody - symbol vodního živlu ... i tu jsem si musel vsugerovat, stále se mi tam pletl list... a karty :)

 

Vidíš, mne súvislosť s kvapkou vôbec nedopálila. Hneď sa na ne pozerám inak. Ale kvôli tej cibuli by som ich mať nemohol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je skvělé, jak u každého pracuje ta představivost nějakým směrem. Mně to prvně připomínalo také věžičku chrámu Vasila Blaženého v Kremlu :-) A s tím to mám prostě spojené a už to asi nikdo nezmění :-) Podobné zakončení jsem viděl i jinde, teď se mi vybavují třeba jedny Orisky, shodou okolností se tu na fóru také někdy mihly.

Nicméně vysvětlení Deamonultimate se mi líbí a dává to smysl. Třeba to tak i opravdu Ward koncipoval. A pokud ne, tak je to stejně hezky Honzou vysvětlené :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se ta rucka libi a pripomina mi to :) .

post-30673-0-69422200-1455040630.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...