Přejít na obsah

Prvni automaty


Doporučené příspěvky

Pak o důvod víc vzít ty Sarb033, ten design je nadčasový, takže radost nepřestanou dělat ani po letech. 

 

Navíc pěkně svítí v noci. Mám předchůdce SCVS003 a i když mám pořád nutkání něco nakoupit (potáky na léto), tak tyhle už neprodám.

Ony ve skutečnosti tak krásně hází prasátka ručkama a indexama, to ani nejde vyfotit.

post-23099-0-47366600-1451750538_thumb.jpg
post-23099-0-94244500-1450894861_thumb.jpg
post-23099-0-29653400-1448569278_thumb.jpg
post-23099-0-22833500-1443979506_thumb.jpg
post-23099-0-18334700-1443517575_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Navíc pěkně svítí v noci. Mám předchůdce SCVS003 a i když mám pořád nutkání něco nakoupit (potáky na léto), tak tyhle už neprodám.

Ony ve skutečnosti tak krásně hází prasátka ručkama a indexama, to ani nejde vyfotit.

 

vy mi davate! :) vypadaj krasne, potreboval bych je videt live, nejsem si jistej tou velikosti. Kvuli tomu jsem prave volil vetsi sarg011. Maji nezvykly cifr, jsou vetsi a na kuzi (tah se da dokoupit). SARB033 maji take antireflex?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy mi davate! :) vypadaj krasne, potreboval bych je videt live, nejsem si jistej tou velikosti. Kvuli tomu jsem prave volil vetsi sarg011. Maji nezvykly cifr, jsou vetsi a na kuzi (tah se da dokoupit). SARB033 maji take antireflex?

 

SARBy určitě antireflex nemají, SARGy bych tipnul že taky ne. Můžeš zkusit vygooglit, Seiko AR se jmenuje clear coat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy mi davate! :) vypadaj krasne, potreboval bych je videt live, nejsem si jistej tou velikosti. Kvuli tomu jsem prave volil vetsi sarg011. Maji nezvykly cifr, jsou vetsi a na kuzi (tah se da dokoupit). SARB033 maji take antireflex?

 

Pohybuju se mezi Prahou (9) a Pískem (tento víkend), kdybys je chtěl zkusit na pracce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohybuju se mezi Prahou (9) a Pískem (tento víkend), kdybys je chtěl zkusit na pracce ;)

 

dík za nabídku, zatím nevím, jak na tom budu casove tento tyden, kdyztak se ozvu do SZ.

 

btw. ty mnou vybrane SARG011 vas, koukám, moc neberou! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I za mě případně Orient, možná i nějaký Citizeny, nebo za mě osobně klidně i Certina. Je tu dost podobnejch vláken. Trochu pohledej, počti a ono z toho něco vyplyne. Hlavně bych zbytečně nikam nespěchal. Nakonec se to vyplatí, uvidíš a hlavně ona ta fáze vybírání má rozhodně taky něco do sebe.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I za mě případně Orient, možná i nějaký Citizeny, nebo za mě osobně klidně i Certina. Je tu dost podobnejch vláken. Trochu pohledej, počti a ono z toho něco vyplyne. Hlavně bych zbytečně nikam nespěchal. Nakonec se to vyplatí, uvidíš a hlavně ona ta fáze vybírání má rozhodně taky něco do sebe.

 

 

Orient Star mě na živo až tak nezaujal. Certiny se kouknu, jinak hledam už několik měsíců, myslím, že i kdybych objednal včera, nebude to uspěchané! :-) draha polovička by naopak určitě uvítala, kdybych se po večerech věnoval krom chronomagu i jí! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ne ty SARBy, tak se zkus podivat i na Mido Multifort. Dela se bila/cerna varianta, na kuzi i na tahu, 38 nebo 42mm. Na horni hranici limitu by se mozna daly sehnat. Spis ale lehce pres limit.

Novejsi verze ma arabske cislice, ale ty uz jsou drazsi.

 

attachicon.gifmido-multifort-m0054301603100.jpg

 

 

nevypadaji zle, daji se nekde videt nazivo...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orient Star mě na živo až tak nezaujal. Certiny se kouknu, jinak hledam už několik měsíců, myslím, že i kdybych objednal včera, nebude to uspěchané! :-) draha polovička by naopak určitě uvítala, kdybych se po večerech věnoval krom chronomagu i jí! :-)

Jo to známé asi všichni :D žena si musí pomalu zvykat. Tahle nemoc nebejvá na tejden :D jinak ty Mida se i mně dost líbí, ale ta cena bude určitě výš, ale jsou super. Taky po nich pokukuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priznam se, ze nevim :) Myslim, ze nekdo na foru je ma/mel, jestli se daji videt v CR v obchode fakt nevim...

K te cene:

Tady jsou bile na kuzi za cca 16k

Tady jsou cerne na tahu za cca 17k

Podotykam, ze toho prodejce neznam.

Za 17k na tahu... hmm to se dá. Sice je to trochu výš, ale slušná cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alebo skús Tissoty, ja ich mam pol roka, krasne prevedenie, firma s tradíciou, veľká spokojnosť. Dajú sa zohnať do 500? t035.407.16.051.00

 

vypadaj moc pekne. zajimalo by me, jake jsou kvalitativne tyto hodinky treba prave se SARB033 nebo SARX015? jsou cenove porovnatelne, ale kvalitativne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...