Přejít na obsah

Wenger


TomC2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Bohužel samostané části náramku oficiálně (ani neoficiálně) dodat nejdou. Musel by se koupit celý tah.. a to bych ještě případně zjistil, jestli jde objednat. Mrzí mě, že asi víc nepomůžu.

 

Jj, díky za tip, napsal jsem mu, tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel samostané části náramku oficiálně (ani neoficiálně) dodat nejdou. Musel by se koupit celý tah.. a to bych ještě případně zjistil, jestli jde objednat. Mrzí mě, že asi víc nepomůžu.

Zeptám se v této souvislosti, jak se to pak třeba řeší s přidáváním dílků, pokud je náramek nedostatečně dlouhý? Musí se koupit ještě jeden náhradní náramek a z toho třeba vzít dva chybějící dílky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U většiny našich značek dílky dodat lze, ale pak jsou takové, kde je to problém a řeší se to individuálně. Takže třeba Wenger je vždycky na dotaz do servisu, jestli články má a dodá nám je.. nebo se musí koupit celý tah. 

U Citizenu jsou například automaticky 2 dodatečné články zdarma (je-li potřeba). 

 

Zeptám se v této souvislosti, jak se to pak třeba řeší s přidáváním dílků, pokud je náramek nedostatečně dlouhý? Musí se koupit ještě jeden náhradní náramek a z toho třeba vzít dva chybějící dílky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U většiny našich značek dílky dodat lze, ale pak jsou takové, kde je to problém a řeší se to individuálně. Takže třeba Wenger je vždycky na dotaz do servisu, jestli články má a dodá nám je.. nebo se musí koupit celý tah. 

U Citizenu jsou například automaticky 2 dodatečné články zdarma (je-li potřeba). 

díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...

Zdravím všechny.

nechci zde zakládat zbytečně nové téma, tak se zeptám zde. Chci si koupit nějaké klasické hodinky s automatickým strojkem ke střídání k Apple Watch (já vím fuj fuj ale mně jako postiženému člověku dost ulehčují život). Jde mi o střídání a formálnější příležitosti, rozhodně nechci utratit desetitisíce a hodinky nechci jako investici. Chci je pro radost a doplněk.

Všechny požadavky i stran designu splňují tyto Metropolitan Automatic od Wegneru:

Wenger Urban Metropolitan Automatic 01.1746.102 | Hodinky Helveti.cz

Je něco na co si u těchto hodinek nebo značky dát pozor? Měl jsem nůž a nedal jsem na něj dopustit než mi ho ukradli :-)

Ocenil bych taky doporučení vhodného ocelového tahu, kůže mi úplně nesedí a s ocelovým tahem se bohužel neprodává.

Všem díky předem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím a rád se toho ujmu. Má-li někdo další zkušenosti přímo s tímto modelem, budu rád za doplnění. 

Předně je asi nejpodstatnější, že hodinky plní požadavky stran designu, protože nosit hodinky, které se majitele nelíbí nebo je to vzhledový kompromis, není dobrá cesta. 

Výbavou jde o super poměr cena výkon: 

  • safírové sklo
  • automaty se strojkem Sellita SW 200-1 (ETA by možná slušela víc)
  • voděodolnost 100m
  • obecně velmi dobrá odolnost hodinek (u Wengeru)

Co bude problém je právě zmiňovaný ocelový náramek. Wenger jej zatím nedělá (to se možná do budoucna změní) a proto je jediná cesta zvolit nějaký náramek s rovným zakončením. Jako třeba tento:

Obecně je Wenger taková vstupní značka do švýcarských hodinek. Kvalitativně fajn a cenově také. My jsme se značkou v roce 2010 začínali a jenom díky ní jsme s Helveti tam, kde zrovna jsme. Takže ji vlastně docela dost vděčím (a ona nám v ČR asi také). Co značce Wenger chybí, je hodinářská historie. Má velmi silnou nožířskou historii, ale hodinky dělá pár desítek let. A to je v hodinářství stále málo. 

Myslím, že neuděláte s tímto modelem chybu. A kdyby se nakonec nelíbil, není problém jej nenošený vrátit.

Držím palce s nákupem a věřím, že budete spokojen.

Zdraví Jirka z Helveti.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 6. 2020 v 10:17, Geodet napsal:

Kde koupit novou gumu 22 mm na Wengery Sea Force?

Například u nás :) https://www.helveti.cz/reminek-wenger-07-3022-011 

Aktuálně jej máme objednán ze Švýcarska a snad brzy dorazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...