Přejít na obsah

Oris Divers Watch a ISO 6425


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

... a proto by mě zajímalo, jestli všechny Cartiery ISO 6425 než jdou k zákazníkovi, dostanou 2x pecku gumovou hlavou "pálky", jsou zmagnetizovány, tepelně otestovány apod. :-)

spíš to bude ten statisticky významný vzorek, než všechny, ale kolik to je, to asi musí mít svoji vlastní normu :) , taky jsem se setkal s přijatelnou statistickou významností a taky jen obecně, ale to nebylo o hodinkách.

 

Tohle píšou na svých stránkách:  ...powered by a 1904 MC movement, it combines the strict technical requirements of ISO 6425 and the striking design of the Calibre de Cartier watch.

 

Pro upřesnění jestli všechny hodinky, nebo namátkou je bude asi třeba kontaktovat s dotazem.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slíbil jsem, že zapátrám, ale s hanbou musím přiznat, že jsem byl neúspěšný (i kvůli nedostatku času). Koukal jsem na svá seika, zodiaky a další potápky, v papírech nemají ani ťuk... o Limes 1 Tausend taky nic. Tohle vlákno na watchuseek jste už určitě všichni objevili:

 

http://forums.watchuseek.com/f74/list-iso-compliant-divers-588633.html

 

Škoda, že se výrobci víc nechlubí. Mně osobně je lumi terčík ukradený, jsem hladinář, málokdy jdu pod tři metry, a na hodinky pod vodou vidím dobře... ale vodotěsnost a antimagnetismus mě zajímá u mých hodinek hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Marathon GSAR, které právě proběhly inzercí, do klubu také patří, mají to explicitn? uvedené na dýnku.

 

Edit: koukám, že krtenek už Marathon uváděl na předchozí stránce, sorry.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

konecne som si ozrejmil niektore veci.. super, ale stale nechapem jednemu - hodinky splanju ISO a maju znacenie 20ATM - Ak mam spojeny udaj ISO+nejaka hodnota ponoru napr tych 200m je to pravda (su urcene na ponor s s pristrojom) alebo plati iba to ako u beznych hodiniek (aj ked) 200m ale vhodne iba na ponor bez pristroja ?
 

Upraveno uživatelem pby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny hodinky označené hodnotou 200 m WR jsou určeny k potápění s přístrojem se vzduchem. Některé značky používají ale hodnotu reálnou tedy i pro směsi pro větší hloubky.

Pro potápění se šnorchlem jsou hodinky označeny WR 100m.

Jestli jsi rekreační potápěč tak se budeš potápět tak do 20 m, takže hodinky to vydrží. Je to jedno, protože při servisní prohlídce Ti většinou neudělají ani tlakovku na těch laboratorních 200.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...