Přejít na obsah

Festina Tour de France 2006


nuchtala

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil
QUOTE(Tazatel @ 6.11.2007 - 19:50) 122650[/snapback]
Prosím nekamenovat tomato.gif

Ta modrá je úchylná!!!
Zrovna jako moje retro Botasky, které jsem si v záchvatu nostalgie a vlastenectví nedávno koupil:post-147-1194375427.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO
Ta modrá je úchylná!!!

Zrovna jako moje retro Botasky, které jsem si v záchvatu nostalgie a vlastenectví nedávno koupil:

rozhodně ty Botasky jsou víc IN než Festiny ..... gratulace :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamil: Jo úchylná - něco na tom bude, znám lidi co nemaj rádi zelenou, hnědou nebo nenávidí růžovou, ale neznam člověka, kterej by negativně reagoval na modrou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem si to podle podrážky říkal, Kamil začel sportovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

nechci zakládat nové vlákno tak se zeptám tady...i když názory tu nejsou na festiny moc dobré,stejně to zkusím...prosím nekamenovat...

Dostali se mi do rukou hodinky Festina označení 16177/7 chci se zeptat jestli je někdo náhodou nemá a nějaké postřehy nebo info k nim.

:helpsmilie:

Děkuji Vám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snake: můj postřeh - škoda že nejsou modrý :)

Jinak tady je par věcí ke stažení, kdyby se něco náhodou šiklo: http://www.festina.cz/navody.html

Je tam i šetřič se stejnýma Festinama jako máš Ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snake: můj postřeh - škoda že nejsou modrý :)

Jinak tady je par věcí ke stažení, kdyby se něco náhodou šiklo: http://www.festina.cz/navody.html

Je tam i šetřič se stejnýma Festinama jako máš Ty.

 

Tazatel: Díky za postřeh,ale hodinky jsem dostal,takže jsem si barvu vybrat nemohl...ale hodí se mi červená barva,takže si nestěžuji...odkaz se určitě hodit bude,takže díky :thumbsup_anim:

Jestli je vlastníš,ocenil bych nějaké postřehy co se týká opotřebení (třeba tahu)apod. Abych na to dal třeba pozor.

Upraveno uživatelem snake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snake: Nevlastním, tyhle hodinky mě ale vlastně před dvěma roky přivedly na tohle forum. Byl sem rozhodnutý pro ty samé jen v modré barvě a chtěl sem se jen před koupí ujistit, že to sou dobré hodinky a zjistit nějaké ty zkušenosti, no a během té doby sem pořídil mnoho jiných hodinek, protože výběr je obrovský a vždy se objevily nějaké jiné, lepší, s něčím navíc, co ty minulé neměly atd. Takže sem vlastně ty Festiny nakonec nepořídil, ale stále se mi líbí, ikdyž tady na fóru moc hodnocené nejsou. Je to asi jako kdyby přišel nováček na forum o sportovních autech s novou Octavii 1.9tdi :-) Všichni by mu říkali, že za ty prachy mohl mít sice jetý, ale silný sportovní auto s lepšíma jízdíma vlastnostma a že tu Octavii prodá za pár let s velkou ztrátou. Ale každý má jiné priority a jiný vkus, tak se nenech rozhodit kritikou. Hodinky jsou to pěkné, ikdyž jim chybí mechanické srdce a jsou trochu předražené - to je důvod proč sem si je ještě nekoupil, čekám až se objeví nějaké v sekci prodej :-).

 

Jinak tuším, že maj minerální sklíčko, to je náchylné na poškrábání, ale jeho výměna přijde cca na 500Kč. Mně se nejvíc opotřebovává, u hodinek s kovovým tahem, spona. Tím jak stále pokládam ruce na stůl u počítače, tak tam bych viděl slabé místo. Po výměně baterie si nech udělat test vodotěsnosti, Festiny jsou do 100m. Nezapomeň utahovat šroubovací korunku, ale s citem! Dá se docela snadno pochroumat. Tak ať Ti dobře slouží ;)

 

Rada na závěr (co už tu tisíckrát zazněla): pokud nechceš v budoucnu utrácet nemalé peníze a čas za nové a nové hodinky, dočti si názory o Festinách a už sem nechoď. Neber to, jako že Tě vyháním, ale jako dobře míněnou radu. Tohle forum je velice návykové. Že já se rači nedal na akvaristiku nebo pěstování kaktusů :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snake: Nevlastním, tyhle hodinky mě ale vlastně před dvěma roky přivedly na tohle forum. Byl sem rozhodnutý pro ty samé jen v modré barvě a chtěl sem se jen před koupí ujistit, že to sou dobré hodinky a zjistit nějaké ty zkušenosti, no a během té doby sem pořídil mnoho jiných hodinek, protože výběr je obrovský a vždy se objevily nějaké jiné, lepší, s něčím navíc, co ty minulé neměly atd. Takže sem vlastně ty Festiny nakonec nepořídil, ale stále se mi líbí, ikdyž tady na fóru moc hodnocené nejsou. Je to asi jako kdyby přišel nováček na forum o sportovních autech s novou Octavii 1.9tdi :-) Všichni by mu říkali, že za ty prachy mohl mít sice jetý, ale silný sportovní auto s lepšíma jízdíma vlastnostma a že tu Octavii prodá za pár let s velkou ztrátou. Ale každý má jiné priority a jiný vkus, tak se nenech rozhodit kritikou. Hodinky jsou to pěkné, ikdyž jim chybí mechanické srdce a jsou trochu předražené - to je důvod proč sem si je ještě nekoupil, čekám až se objeví nějaké v sekci prodej :-).

 

Jinak tuším, že maj minerální sklíčko, to je náchylné na poškrábání, ale jeho výměna přijde cca na 500Kč. Mně se nejvíc opotřebovává, u hodinek s kovovým tahem, spona. Tím jak stále pokládam ruce na stůl u počítače, tak tam bych viděl slabé místo. Po výměně baterie si nech udělat test vodotěsnosti, Festiny jsou do 100m. Nezapomeň utahovat šroubovací korunku, ale s citem! Dá se docela snadno pochroumat. Tak ať Ti dobře slouží ;)

 

Rada na závěr (co už tu tisíckrát zazněla): pokud nechceš v budoucnu utrácet nemalé peníze a čas za nové a nové hodinky, dočti si názory o Festinách a už sem nechoď. Neber to, jako že Tě vyháním, ale jako dobře míněnou radu. Tohle forum je velice návykové. Že já se rači nedal na akvaristiku nebo pěstování kaktusů :rolleyes:

 

Díky za všechny rady a postřehy.Tohle jsou moje teprve třetí hodinky co mám doma(takže jsem začátečník)...ale mechanické mám je jedny...takže budu dávat pozor aby mi dlouho vydržely...

PS.: sice si psal že máš zálusk na modré,ale kdyby si chtěl,třeba by jsme se domluvili na nějaké výměně...kdyžtak písni SZ a díky :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
To jsem netušil, že máš tak pokleslý vkus. :smile_anim:

 

Každý má jiné priority a jiný vkus. Někdo chce mít značkové drahé hodinky a jen tak s nimi nenápadně machrovat, někdo je má a skutečně s nimi nemachruje a někdo je má doma v krabičce a jen tak se na ně s oblibou dívá... :) Mám společenské festiny a chtěl jsem si koupit nějaké hezké automaty, jenže ať koupím co koupím, zase to prodám a vrátím se k festinám, protože se mi zdají, teď se držte, nejhezčí :) škoda, že nemám fotku.

 

Ano, je to lůza značka, nicméně na tom přece vůbec nesejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UnstoppableTime: Já to tušil, že nebudu sám komu se líbí :cheers:

Jsou prostě takový okatý a hezký, jen trochu předražený. Jakou máš barvu ciferníku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UnstoppableTime: Já to tušil, že nebudu sám komu se líbí :cheers:

Jsou prostě takový okatý a hezký, jen trochu předražený. Jakou máš barvu ciferníku?

 

Jak jsem psal, mám společenské, našel jsem je tady: http://www.hodinky-koscom.cz/Festina-16136-B-I10471.html

 

Hodí se k mému stylu oblékání, dobrý poměr cena/výkon. Prostě normální hodinky pro toho, kdo se soustředí na jiné věci - to trošku popírá mou existenci tady :) zamiloval jsem si hodinky, koukám tu po nějakých luxusních automatech, ale stále mám festiny

Upraveno uživatelem UnstoppableTime
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...