Přejít na obsah

Co je kde vintage na prodej


Pege1012

Doporučené příspěvky

Za mě jasnej fík. Dokonce ani nejsou novodobé origo.

Jak píše Malda, nápisy mají být vyražené, nikoliv leptané nebo frézované.

Navíc, nápis by měl být "plaque g" nebo tak nějak, ale rohodně ne "acierinox". Pokud se nepletu, tak se nerez ocel nezlatí. Základ musí být jiný obecný kov.

Sluníčko je ještě k tomu divně sploštělé.

 

Jak se říká, hnus velebnosti :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak se da koupit normalne u AD, 16mm gold pvd jsem kupoval kolem 1000Kc nekdy pred 3 roky. Puvodni je cenove nekde jinde, ted sla aukce na 16mm steel za ?345.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu, tak se nerez ocel nezlatí. Základ musí být jiný obecný kov.

Myslíš, že se nerez nezlatí? Já žiju v tom, že to problém není. Ty tvoje Omegy "Jedi" musí být taky pozlacená nerez. Stejně tak jsou kolikrát vidět tahy, které jsou zlacené jen na viditelných místech a zbytek je v barvě oceli - Třeba JB Champion to tak na tazích na Omegy normálně dělal. Jestli se pod ocel dává nějaká "základová" povrchová úprava, to bude věc jiná.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cesty páně jsou nevyzpytatelné. 22.11. prodáno neznámému uživateli "m...r (699)" - kluci si neudělili komentář, tak nevím jak zjistit, kdo to koupil. Každopádně to koupil za 16.100,- Kč no a ani ne za měsíc to nabízí někdo jiný s parádní krabičkou za cenu kup teď 15.000,- Kč. Uniká mi něco? Pravda, ekonomické obory jsem nikdy nestudoval, ale koupit za šestnáct a prodávat za patnáct, to je jak v Hlavě XXII...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl tak chudák kdo ty zlatý pogue za tyhle prachy koupí....a aukro se k tomu postavilo prdelí....posláno v době, kdy aukce ještě regulérně běží...

 

děkuji Vám za podrobné informace.

V případě, že by se v této záležitosti na nás obrátil kupující, který hodinky vydražil, doporučíme mu další postup.

 

Jinak když na to ten chudák nepřijde, tak mi mu to říkat nebudeme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...