Přejít na obsah

Co je kde vintage na prodej


Pege1012

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

neměl by někdo zájem o stará chrona dubey & schaldenbrand ,

post-22859-0-05817800-1529576424_thumb.jpg

post-22859-0-11700200-1529576448_thumb.jpg

poslal mi nabídku jeden pán z německa na můj inzerát, já ale o ně teď zájem nemám. Další info k hodinkám nemám a ani tuto značku dobře neznám..cena byla k jednání 1200e

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišla mi od prodejce v Austrálii mailem nabídka na originální Rolex vložky lunet. Něco na vintage, něco na novější. Možná se někomu šiknou :). Rolex jde úplně mimo mě, tak nemám páru, jestli jsou ceny o.k. K tomu musíte počítat ještě "výpalný" DPH. Kdo bude mít zájem, pošlete SZ, předám kontakt na prodejce.

 

 

We have a small quantity of Rolex ( GENUINE ) Submariner and GMT-Master Bezel Inserts available.
 
We have priced them in New Zealand Dollars and can accept PayPal or Wire Transfer.
 
Black Submariner ( 14060 Non Date ) NZ$ 202.00 each
Suits NON Date Sapphire Crystal models
 
GMT Black with Silver ( for Sapphire crystal Model ) NZ$ 224.00 each
Suits 16700, 16710 and 16760 Sapphire Crystal models.
 
GMT Gold and Brown ROOT BEER ( for Sapphire Crystal Model ) NZ$ 233.00 each
 
GMT Black with Gold ( for PLEXY MODEL ) NZ$ 202.00 each
Suits 1675/3, 1675/8, 16753 and 16758
 
We don?t have many of each. They are available until they are sold.
 
Shipping is fast and secure and can be by DHL or International Express ( EMS ) at a cost of nz$56.00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dlouho to nikdo nic nedal, ...

 

... tak přidám jedno upozornění pro ebay hráče :). Takovou menší osvětu.

 

V poslední době se vyrojily aukce hodinek (v drtivé většině jsou to Omegy)  od různých prodejců z Peru. Aukce skončí, cena je často velice příznivá.

Podařilo se mi takto u jednoho vyhrát Omegy Flightmastery. Platba přes paypal prošla v pořádku, prodejce až do té doby komunikoval naprosto normálně.

Den po zaplacení ale platbu sám od sebe vrátil. Pak napsal nějaké kecy o problému s paypal účtem a že pokud hodinky stále chci, mám platbu poslat na jiný účet u paypal. Každopádně ten prodejce mi v průběhu času začal odpovídat z jiného ebay účtu, což mu na hodnověrnosti samozřejmě nepřidalo. Tak jsem mu napsal, že jsem nespadl z višně a že transakci dělám jenom přes ebay/propojený paypal účet. Po pár dnech poslal další pindy o tom, že má paypal účet blokovaný/zrušený na 180 dní atd. a že teda sorry.

 

Nechal jsem to být, jel jsem na dovolenou a taky už jednu zkušenost s jiným peruáncem mám. Tu tady rozebírat nebudu, tenkrát pomohl paypal, který mi nemalou částku dokázal vrátit celou zpět (tam šlo o něco trochu jiného a mohl jsem si za to sám).

 

Ale proč to sem dávám. Dnes jsem zjistil, že ty Flightmastery vystavil znovu. A nejen je, i další 2 hodinky, které se taky vydražily (sledoval jsem je tenkrát taky).

 

Mám za to, že se jedná o snahu podvodně vylákat z lidí peníze. Pukud by někdo přistoupil na to a pod vidinou výhodného získání hodinek peníze na jiný účet poslal, už je nejspíše neuvidí. Snažil jsem se to nahlásit ebayi, ale od aukce už uplynul více než měsíc a já už nemůžu jednoduše podat stížnost přes historii nákupů. Ten druhý nick prodejce je už zrušený, prodává je opět pod tím prvním. Zkusil jsem alespoň tu novou aukci nahlásit, tak uvidíme.

Je možné, že takových účtů na ebay bude více. Poznávacím znamením je Peru, Lima, taky malý počet feedbacků (20-30) a to ještě jen jako kupující.

 

Tady jsou jména těch prodejců:

riverale_73     (už zrušený)

e-timecoleccion

 

A tady ty aukce:

https://www.ebay.com/itm/153122048778?ViewItem=&item=153122048778

https://www.ebay.com/itm/Omega-Speedmaster-Pre-Moon-145-01267-SP-Cal-321/153122047598?hash=item23a6c9066e:g:EAgAAOSwnDJbPJta

https://www.ebay.com/itm/Omega-Speedmaster-Mark-4-5/153122048467?hash=item23a6c909d3:g:48oAAOSw~7ZbLfzJ

 

 

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky děkuji za rozšíření obzorů. Tento podfuk jsem ještě nezaznamenal. Sice jsem teď ve světě nabídek hodinek jen divákem, ale třeba to zase jednou přijde:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dzos: Díky za varování.

 

Mohu potvrdit podobnou zkušenost. S eBay uživatelem e-timecoleccion. Ze zajímavosti jsem si přihodil na dnes ráno končící aukci hodinek Omega Mark 4.5, protože to je pěkný kousek se strojkem 1045. Po přečtení příspěvku výše jsem ani nestál o výhru, takže finálním $ 880 jsem se ani nepřiblížil. Asi šest hodin po ukončení aukce, se mi dotyčný prodejce ozval, jestli bych neměl o hodinky zájem za $ 750, protože mu vítěz aukce odřekl (ani se nedivím). Problém byl, že kvůli údajnému převýšení obchodů na eBay, nemůže údajně uskutečnit transakci přes eBay. Tak jsem mu poděkoval a rozloučil se. Vykuk to je teda solidní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude toho asi víc. Další prodejce z Peru, který opět jenom hledá hejly. Zajímavé, že zatím vše se týkalo hodinek Omega.

 

Prodejce: watchespersac

 

aukce např.:

https://www.ebay.com/itm/Omega-speedmaster-Mark-4-5-/312208306255?oid=153122048467

 

Stejhně jako předchozí nicky, tento má do 20 pozitivních transakcí, z toho žádný prodej, jen nákupy. A více než 80%  z nich je prakticky v jeden den.

Mimochodem tento už má i negativ - samozřejmě na pokus obejít ebay/paypal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...