Přejít na obsah

Co je kde vintage na prodej


Pege1012

Doporučené příspěvky

S jedním takovým jsem včera mluvil, koupil pre-daytony za čtvrt míče, které byly komplet udělané do krásy, ale s původností to nemělo nic společného, na což se přišlo pozdě.

Ty jo, to byly nějaké takové, co se nabízí na čínských webech, nebo existuje i propracovanější kusová výroba? Schválně jsem se díval na net a u fejků pre dayton jsem narazil jen na verze s Miotou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Škoda toho stavu. Prasklá vložka lunety - nová se nedá sehnat. Ciferník zpuchřelý, nejspíš od vlhkosti. Naopak ručky zcela bez vady, takže bych si tipnul, že to jsou už nové, nikoliv původní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda toho stavu. Prasklá vložka lunety - nová se nedá sehnat. Ciferník zpuchřelý, nejspíš od vlhkosti. Naopak ručky zcela bez vady, takže bych si tipnul, že to jsou už nové, nikoliv původní.

Ten stav je nahodou dobrej. Mk1 cifr vetsinou vypada mnohem hur. Puchyre nejsou od vlhkosti, ale reakce barva/plech cifru. Naopak krasne svetle tritium ukazuje na nulovou vlhkost, rucky budou tez puvodni.

Obcas jde poridit nepraskla luneta, ale je to darda.

Cenovka odpovida tomu, ze to nutne prodat nepotrebuje:)

Co je pro me zajimavy, tak jsou o 3 mesice mladsi nez moje a pritom maji nizsi SN. Jen to potvrzuje, ze to nikterak neprozivali a brali jak jim prislo pod ruku.

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To spis patri do vlakna aukra pro zasmati, ne?

Tohle je poprve, co jsem slysel o tom, ze by v Longines udelali nejakou limitku k vyroci nasi republiky. Jelikoz vyroci bylo nedavno, tak bych cekal, ze o tech hodinkach najdu nejakou zminku. Lec google zaryte mlci, coz me utvrzuje o tom, ze tohle je bastl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasický bastl to není, jen další z předělávek původních kapesních hodinek do nového nerezového pouzdra. Strojek je původní, možná i ručky, vše ostatní je nové. Exkluzivita takměř zaručena, vintážní hodnota jako taková nic moc. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...