Přejít na obsah

Co je kde vintage na prodej


Pege1012

Doporučené příspěvky

Jsou v pohode, alespoň podle toho, co se dá z fotek vyčíst. Což není moc. Nechápu, když chce někdo dobře prodat hodinky a fotí je snad nohama, nikoliv jak zbytek populace. Zpět k věci, cifr origo, ručky odpovídají, zdá se, že i tah a spona. pouzdro by podle všeho melo byt ok. I dynko. Strojek nevidno. tak je na kupujícím, jestli uvěří prodejci. Cena s vypalnym DPH už atakuje 30 tis. a podle mě bude ještě hůř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těch omeg je to v pořádku. Koncovky tahu jsou plechové a ty občas odstávají od pouzdra. Jdou ale upravit, aby seděly dobře. Takhle se to prostě dřív dělalo.

 

Díky, občas se mi ty tahy u těch vintážek zdají být prapodivné, nepadnoucí a tak.. ale asi koukám moc na detaily..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba takový ref.1035 tah s ref 7. koncovkama na Speedmasterech 105.012 byl docela legrační. Kdysi jsem sehnal dva pod 10k, dneska jsou za raketu. Ref.7 koncovky tahu jsou ohnuté plíšky s vyraženou sedmičkou. Dneska by mi za to sběratelé utrhly ruce, protože se v podstatě nevyskytují.  1035 tah z ohýbaných plíšků s flexibilníma koncema kolem spony je na těžké 42 mm moony poddimenzovaný, hodinky na něm na zápěstí lítaly a o životnosti tahu si nedělám iluze (proto jsou tak vzácné a dneska ceněné v nevytahaném, kompletním stavu). Co by člověk neudělal pro autentický vzhled 1960's

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Já měl 1035 asi za 300 euro, prodal jsem ho za 400 italovi obratem, protože jsem sehnal jinej za podobnou cenu s lepším kvartálem a rokem na sponě, co mi seděl k hodinkám, a potřeboval jsem vyrovnat cash flow. Jó, kde jsou ty časy, kdy jsem vydražil 105.012 s kalibrem 321 za 1700 babek při kurzu 17 kč za dolar, to už se nebude opakovat...

 

edit: na těch fotkách z ebaye není ten tah vyfocenej z boku. Má tak milimetr a půl na šířku. Tady je vidět jak blbě to vypadá:

 

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo, jestli máš tohle doma, tak by si to určitě zasloužilo pár bližších fotek! Krása. A o těch cenách v minulosti tu raději už nepiš - to snad ani nemůže být pravda:)

 

EDIT: až teď jsem si všiml toho loga v rohu fotky...

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejně ti žaponci dělají mňamózní kousky

4337451452_6443c47f21_o.jpg

 

a na ebayi jch pár je... tyjo worldtimery v automatu v rozumné velikosti, achjo...

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XSEIKO+6117-6400.TRS0&_nkw=SEIKO+6117-6400&_sacat=0

 

 

btw. taky je váš watch list na ebayi v doslovném překladu "seznam hodinek"? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...