Přejít na obsah

Co je kde vintage na prodej


Pege1012

Doporučené příspěvky

Překládal si to prodejce sám, nebo použil google ?

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/116435-vintage-zenith-automatic-2572/

 

Alespoň měl férově přiznat, že od toho "měsíc" starého servisu je to už skoro rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tzv. scam. Prodejce ukradl fotky hodinek, které se prodaly minulý týden zde.

https://www.ebay.com/itm/Extra-Rare-Heuer-Autavia-GMT-Vintage-ref-2446C/202571771683

nulová historie a Ital bez paypalu je snad ta nejhorší možná kombinace, která existuje...

 

Nesnáším Italy, zrovna tenhle týden mi jeden odmítal zaplatit za zboží, prej si myslel, že přihazuje na červenou lunetu, přitom v popisku bylo blue a na fotkách taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

800 minimálně, ale je to od člověka, co ma pletky s albanskou mafii.

Nechce jít k AD na ověření. Uz byl u Matouše, Mayzlika a všichni ho s tím poslali do pr.

Maximálně nabídli kilo korun, což je adekvátní castka na to riziko.

Jen pan Frydl je dobra duše, ale dle me z toho nevěsti nic dobrého.

Pokud je to corka zvenku a on je dostal za úkol prodat...Jak bývá řečeno často zde u různých dědictví z pudy, apod.., držitel hodinek si vždycky musí uvědomit, jestli je možné, aby se v rodině takové hodinky objevily.

Při případném preprodeji bys taky mohl byt bez peněz i bez hodinek.

Kam s takovými hodinkami, jedine do aukčního domu. Jenže tam chtějí sériové číslo a nafotit si je.

A to majitel podstoupit nechce. Ale jsou pěkné, ne ze ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Co říkáte kolegové na ty Heuer chrono Landeron, co se teď objevily v prodeji?

Je to dobrej kup. Dost se mi líbí a jsem první v pořadí. Jen mám pár pochybností a můj "poradce" na vintage neodpovídá. Už dlouho jsem něco toho stylu chtěl, ale nemám úplně moc zkušeností.

Díky

Přikládám ještě foto vnitřností.

post-41106-0-60828800-1550231805_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...