Přejít na obsah

Breitling Navitimer


Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vždycky si říkám jak už do vod AR nikdy více, ale když vidím takovou fotku, musím uznat, že to je prostě paráda!

 

Ta sranda za to stojí.

Navíc nejsem dřevorubec a dá se tomu škrábnutí vyhnout.

A pokud ho přeci jen škrábnu, nechám je vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky za nádherné fotky těchto hodinek. Z tohoto vlákna jsem měl dojem, jak tě hrozně baví a také ti podle mne krásně ladí s košilemi :-). O to více jsem byl překvapen, když jsem je zahlídl v prodeji. Kdybych na ně měl, po shlédnutí tvých fotek bych do nich šel :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju oběma.

 

Znáte to, náhodou si tak procházíte prodejní sekci, něco vás zaujme a než se nadějete je některý z vašich kousků v prodejní sekci ...

 

Prodejní inzerát ZDE

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju oběma.

 

Znáte to, náhodou si tak procházíte prodejní sekci, něco vás zaujme a než se nadějete je některý z vašich kousků v prodejní sekci ...

 

Prodejní inzerát ZDE

 

Škoda že jdou z domu, rád jsem se sem chodil dívat, na skvělé fotky :) 

 

S inzerátem jsi mě dost zaskočil , vidím to prvně.. Že někomu vadili přepoužité fotky - OK , ale "trapně dlouhý text" - to vidím prvně :) 

Nicméně, asi nejvíce nerozumím tomu, proč tě obcházel, takto se chlap prostě nechová ... 

 

Ale přeji úspěšný prodej ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně, asi nejvíce nerozumím tomu, proč tě obcházel, takto se chlap prostě nechová ... 

 

EDIT:

 

Radši nic.

 

Už to s Vítem řešíme, více k tomu nebudu dodávat ani to rozmazávat.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že jdou z domu, rád jsem se sem chodil dívat, na skvělé fotky :)

 

S inzerátem jsi mě dost zaskočil , vidím to prvně.. Že někomu vadili přepoužité fotky - OK , ale "trapně dlouhý text" - to vidím prvně :)

Nicméně, asi nejvíce nerozumím tomu, proč tě obcházel, takto se chlap prostě nechová ... 

 

Ale přeji úspěšný prodej ;)

 

Díky za podporu Tome.

 

Po dvou dnech jsme s bývalým prodávajícím vychladli, oba uznali svůj podíl viny na našem sporu, navzájem se omluvili a dohodli se na tom, že budeme i nadále kamarádi.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tebe to sedí :) .

Této narážce nerozumím a zdá se mi zbytečná... 

Jediná situace, kdy jsme se setkali, byla když jsi potřeboval pomoc s výběrem B Hercules a s tím jsem Ti pomohl.. 

Za mě vše, to co jsem napsal, byla můj názor, nepleť jsi ho prosím, z poučováním ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za podporu Tome.

 

Po dvou dnech jsme s bývalým prodávajícím vychladli, oba uznali svůj podíl viny na našem sporu, navzájem se omluvili a dohodli se na tom, že budeme i nadále kamarádi.

Konec dobrý, všechno dobrý :) to je dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...