Přejít na obsah

CUERVO Y SOBRINOS ? HISTORIADOR Clasico


Snow

Doporučené příspěvky

CUERVO Y SOBRINOS ? HISTORIADOR Clasico

 

Měl jsem a mám daleko lepší příspěvky, ale vzpomněl jsem si na jednoho kolegu, který jednou psal. Pevně doufám, že se nemýlím, že když vidí můj nick a s ním Cuervo y Sobrinos, všeho nechá a hned se běží podívat. A to potěší  :) .

 

Technical specifications

 

Model: HISTORIADOR Clásico

Reference: 3130.1AB ? 3130.1BB ? 3130.1RB

 

Movement:

? Calibre: CYS 2052

? ETA 7001, 10 1/2'''

? Hand winding

? Diameter 23.30 mm ,

? Height 2.50 mm

? Power reserve 42 hours

? 17 rubies

? Frequency 21'600

? Bridge on wheel mechanism decorated with "Côte de Gen?ve" fan pattern, slate-coloured treatment

 

Functions:

? Hours, minutes small second at 6 o'clock

 

Case:

? Stainless steel

? Diameter 40.00 mm

? Height 7.10 mm

? Double curved sapphire crystal typical from the 50s with antireflective coating

? Water resistant to 3 ATM

? Screwed see-through case back with sapphire crystal

 

Dial:

? Silver, Blue or Copper color galvanic treatement, decoration "Clou de Paris" on center, external zone "Soleil" background decoration with Roman numbers and index printed, small second counter at 6 o'clock.

? CyS emblem applied at 12 o'clock, rhodium treatement Hands Hours, minutes round shape with superluminova, rhodium treatement Small second at 6 o'clock round shape rhodium treatment

? Exclusive CyS design ,

 

Strap:

? Louisiana alligator

 

Buckle:

? Stainless steel folding buckle

? Engraved CyS emblem

 

 

Cuervo%2By%2BSobrinos%2B%25E2%2580%2593%

 

 

Cuervo%2By%2BSobrinos%2B%25E2%2580%2593%

 

Bohužel těch obrázků není víc. Cuervo vždy šetří.

 

zdroj - http://watchesseven.blogspot.cz/2016/02/cuervo-y-sobrinos-historiador-clasico.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krabí pouzdro je super, ale mimostředka to potápí, jasně ukazuje na malej stroj ve velkým pouzdru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, CYS, má oblíbená značka, i když na rozdíl od jiných modelů v umírněnějším dizajnu. Průměr pouzdra je u tohoto typu absolutně v pořádku, pavoučí nožky jsou vždycky zpestřením a tady dobře sednou. Barvy cifru jsou parádně zvolené. Dost se mi líbí logo a jeho umístění. Škoda, že nejsou další fotky, pouze tyto rendery. 

Tohle vlákno mi připomnělo, že jsem si starší CYS přivezl na sklonku roku jako suvenýr z Kuby a které jsou momentálně v lázních u p. Frýdla, takže doufám, že už se každým dnem na mobilu objeví sms, že jsou připraveny k vyzvednutí. Díky snowe!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...