Přejít na obsah

Pánské holičství - zkušenosti,doporučení


paia

Doporučené příspěvky

Trochu mi tu chybí téma profesionální péče o naše porosty na hlavě či na tváři, proto bych byl rád, pokud byste sem psali své zkušenosti, doporučení případně varování, související s návštěvou pánských holičství.

 

Na úvod bych popsal svou zkušenost s Gentlemen Brothers, kde jsem ze zvědavosti zavítal v prosinci loňského roku. Už delší dobu jsem si totiž nechal růst plnovous a moje kadeřnice, kde jsem doteď chodil (Kadeřnictví Retro v Dejvicích), neměla odvahu mi na ně šáhnout. V práci jsem už byl skoro za teroristu, jelikož vousy rostly do všech stran a jejich délka se blížila stavu "šaolinský mnich", takže jsem se musel vydat někam, kde to s vousy snad umí. Trochu ze zvědavosti jsem se tedy objednal do tohoto barber shopu na Vinohradské. Prostředí je tam příjemné, dříve v těch prostorách sídlil GES a rozhodně to tam tak hezké nebývalo. Kompletně zrekonstruované prostory, na úvod je recepce s barem, kde člověk dostane zdarma pití (ochutnal jsem karibský rum), během čekání se můžete posadit do obrovských kožených křesel. Po chvíli čekání na mě přišla řada, holič předvedl úžasný koncert, během kterého mi ostříhal můj značně prořídlý porost na hlavě, pak dodal mým nepěstěným vousům zajímavý tvar, který jsem si s ním průběžně dolaďoval, následně mi umyl hlavu, vysušil, dal masáž hlavy s nějakým balzámem, vetřel balzám do vousů (ten jsem si pak i koupil domů), opálil chloupky na uších a ve finále navoněl kolínskou. Odcházel jsem s úžasným pocitem. Nebylo to jen strohé stříhání, byl to zážitek.

 

Nicméně doba pokročila a já potřebuji opět ostříhat vlasy a zarovnat vousy. Teď nastal tak trochu šok, když jsem si procházel ceny u GB, tak najednou je vše trochu jinak, než před dvěma měsíci. Asi se rozhodli, že si musí nějak vykompenzovat otevření nového salónu, protože jinak si 50% nárůst cen nedokážu vysvětlit. A to jsem se nekoukl na ceník nového salónu, kde jsou ceny dvojnásobné... Takže teď přemýšlím nad tím, kam se vlastně objednat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

O TBS začínám uvažovat, ale prý se tam trochu zhoršila kvalita služeb ve smyslu, aby se to co nejrychleji odbylo a další pán na holení... Nevím, chtěl bych nějaké aktuální zkušenosti od někoho, kdo tam (ideálně v Panské) byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O TBS začínám uvažovat, ale prý se tam trochu zhoršila kvalita služeb ve smyslu, aby se to co nejrychleji odbylo a další pán na holení... Nevím, chtěl bych nějaké aktuální zkušenosti od někoho, kdo tam (ideálně v Panské) byl.

Byl jsem tam několikrát a prave mi vyhovuje rychlej strih, občas holeni a uprava pryc. Nesnasim hodinovy sezeni u kadeřníka, zvlast, když na hlave stejne nemam zadnej zazrak :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

 

Ty vole, to jsou hipsteří :lol2: :lol2:

Zásada žádne rezervace, přijdeš sedneš a čekáš až přijdeš na řadu. Dostaneš k tomu čekání panáka a porad mas na co koukat. .. Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem jak v TBS v Pansky, tak v GB a GB mi vyhovuje vic, protoze je mam bliz. Kvalita sluzeb mi prisla na stejne urovni. Ceny u GB vypadaji, ze jsou porad stejne, ale mam pamet jak zlata rybka, takze to nic neznamena ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ziras na stříhání a echt chlapsky holicstvi? Divny

Ti Holanďani jsou správní týpci, zírám jen na samotné vlákno, ale to je asi dáno tím, že jsem vyrůstal v prostředí ve kterém byl "holič" sprostou nadávkou a tak nějak mi to zůstalo. Nicméně svět se mění a jak jsem psal výše: proč ne příště pedikúra, maníkúra, vymačkávání beďárů a třeba vonné zásypy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...