Přejít na obsah

Pánské holičství - zkušenosti,doporučení


paia

Doporučené příspěvky

Včera jsem náhodou zašel do Barbers wife v OC Zličín a za 10 minut mě ostrihala mlada holka. Ptal jsem se ji jestli už někoho někdy jinyho strihala predemnou a prý že jo. No nevím. Platil jsem 490. Je to jako v kazdym jinym holičství jen je to tam hezky.

post-24237-0-15217500-1455815400_thumb.jpg

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Frantiku, echt chlapske holicstvi teda aj podla mna vyzera uplne inac. Rozhodne nie je plne prihriatych hipsterov s omalovankami na predlaktiach a nagelovanymi fuzikmi. Presne ako hovoris, kazdy to ma inac.

 

Chlap by sa mal o seba starat, ale nemal by tomu rozhodne venovat privela casu ani pozornosti, a uz vobec nie viac casu ako zena. V tomto zdielam lucidovu skepsu z vyvoja tem v sekcii ostatnych debat. Este kabelky, manikura, omladzovacie kremiky proti vraskam a smytec.

 

Plus ak poznate Calhounove studie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instant, presne. Podle me by kazdej mel okusit asijsky holice. Treba v severnich statech Indie je holicu plna ulice, servis neskutecneh a nikdo z toho nedela kdovico. Prindes, dostanes sluzbu za promile evr. ceny, zadny srrani kolem a za chvili pokracujes v ceste zuslechten. Ale chapu ten euro marketing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smutny je, ze klasicky kadernictvi v Praze zastydly nekde na komunisticky urovni a jenom zvedaj ceny. Jestli me nekde za 350 ostriha studentka, kterou to viditelne nebavi nebo za 500 nekdo, koho to zjevne bavi a daji mi k tomu panaka rumu a jeste si s nim muzu normalne popovidat, tak klidne to petikilo dam.

 

Jinde to holt funguje jinak. Treba holic za 5 euracu v portugalsku taky vubec nebyl spatnej a klidne bych k nemu chodil, kdyby byl v Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantiku, echt chlapske holicstvi teda aj podla mna vyzera uplne inac. Rozhodne nie je plne prihriatych hipsterov s omalovankami na predlaktiach a nagelovanymi fuzikmi. Presne ako hovoris, kazdy to ma inac.

 

Chlap by sa mal o seba starat, ale nemal by tomu rozhodne venovat privela casu ani pozornosti, a uz vobec nie viac casu ako zena. V tomto zdielam lucidovu skepsu z vyvoja tem v sekcii ostatnych debat. Este kabelky, manikura, omladzovacie kremiky proti vraskam a smytec.

 

Plus ak poznate Calhounove studie..

Ja tam zajdu jednou za dva mesice a podle me to tam je super. Holení britvou, normální sestřih, kolinska a panáka na cestu. Tak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kvuli tomu taky jezdim mimo Brno. Mám mladou šikovnou kadeřnici po cestě do rodného města, už je to vlastně i kamarádka. Jen mě štve, že to stíhám tak jednou za 2 měsíce, tak vypadám často jak neudržovanej opičák, ale když už se tam dostanu, tak spokojenost.

 

Jinak local barber shop v Brně na Smetance mám hned vedle kanceláře. Jednou jsem tam vlezl, ale nebyl čas. Nicméně cena tuším 400,- a je to klasickej hipster podnik. Asi to ale dělaj dobře kluci. Mají stále plno a ještě k tomu otevřeli tetovací salon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si cestou pro sýr koupil v Kauflandu za 300,- mašinku. Drahý, AEG kvalita, ale co bych pro svůj zevnějšek neudělal. I vous se tím dá zkrátit jednou za měsíc, aby člověk vypadal patřičně kulturně. Popř upravit chlupy na přirození, aby dámě mezi zuby neulpívalo. To by mě v tom barber shopu se studentkou přišlo na strašnou sumu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám fousy a nechci vypadat jak Usáma, když do toho šáhnu strojkem, tak to můžu rovnou oholit, což nechci, takže musím za někým, kdo to s fousy umí. To je vše. Manikůru, pedikůru a beďary si nechte na doma. Na moravě mám taky známy holičky a kadeřnice, ségra to dokonce taky jednu chvíli provozovala po učňáku, ale z Prahy to mám 300 kiláků, takže musím holt hledat něco v okolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil asi před 7 roky za tři litry mašinku,že budeme našeho psa stříhat sami.Jak myslíte,že to nakonec dopadlo ...

Pes chodí do psovskýho salonu za 600 dál,a tou mašinkou se od té doby střihám já :)) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimá mne, kolik si účtuje za sestřih fousů.

Nějakou zmínku maj na ofiko stránkách, ale tam je uvedenej ještě starej střihač.

Tady je link na Fejsbuk s ceníkem ale je tam cena jen za sestřih. Musíš si zavolat. Ale ceny za vousy sou dost podobný cenám za sestřih vlasů

Áda tam neni každej den, takže je nutný objednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pote co jsem zasel co TBS v tamte pasazi u paladia (sorry, absolutne si nepamatuji nazvy ulic) s tim zda by me ostrihali.

kdyz typek rekl ze strojkem neni problem za 10 minut bez objednani (vlasy jsem si tou dobou nechaval rust 3 roky) tak jsem podekoval a odesel.

zasel jsem na doporuceni do SO Hair na rozhrani vrsovic a vinohrad.

Holic uplne v pohde, da se s nim mluvit, vlasy upravil, kosmetiku poradil, drink/kafe v cene. delal mi i clean shave ale uprimne sam se britvou oholim lip.

za vse jsem platill 400,-

byl jsem u nej uz 3x a vazne na pohodu :)

Upraveno uživatelem leexxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, u nás na venkově mě moje holička stříhala donedávna za 75, teď 95. Teda korun ne ejro. V Praze je holt asi opravdu draze :-). Co se holení týče, břitvou zvládám sám, nebo bagrem. Ale vlastně už i u nás v jihozapadákově jsme světoví, máme tu http://wous.cz/.

 

"Holení metodou HOT TOWEL: napaření vousů horkým ručníkem, klasické holení břitvou, dezinfekce, hydratační ošetření, olej po holení." To celé za 40 minut, WTF? Metoda "hot towel" haha! Břitvou zvládám za polovinu času, bagrem za čtvrtinu. To kafe nebo panáka si k tomu dám taky :-) Navíc zjevně neholí břitvou ale shavetou.

 

Hlavně musíme všemu říkat anglicky, nabídnout kafe, wisku nebo cigáro, abychom byli fakt světoví. Přitom, co jsem se kdy nechal stříhat a holit v Anglii, Itálii a Turecku, tak z toho nikde nedělali přiblblý rituál jako tady u nás v Zemákově. Prostě běžná oficína, holení a stříhání je běžná rutina, ne něco, na co bys si měl pomalu šetřit... A holič nevypadá jako naolejovaná manekýna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je přesně co mi tu chybí, aby pánské holičství bylo "běžně" dostupné, proč mám dát v barber shopu v Praze za běžný střih s holením litr, když to samý u nás vyjde na 150,-? Nedostanu k tomu sice doutník, panáka a nemaj tam pěkný fotky, ale výsledek je hodně podobnej, asi jsem taky vesničan, co neocení přístup barber shopu oproti lokálnímu holičství;-)

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, u nás na venkově mě moje holička stříhala donedávna za 75, teď 95. Teda korun ne ejro. V Praze je holt asi opravdu draze :-). Co se holení týče, břitvou zvládám sám, nebo bagrem. Ale vlastně už i u nás v jihozapadákově jsme světoví, máme tu http://wous.cz/.

Hlavní lazebník, vojín Kotlár... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...