Přejít na obsah

Pánské holičství - zkušenosti,doporučení


paia

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pánové žijte a nechte žít. Nikdo z vás tady není Petroniem coby arbitrem dobrého vkusu. Choďte se nechat vostříhat za litr k hipsterum nebo za kilo na náves . Nikomu tím neublizijete a každému je hovno po tom, co děláte se svými penězi.

Já mám největší frizérské zážitky dva. První bylo holičství v Istanbulu a moc pěkně mě ostříhala vietnamská kadeřnice v pražské Sapě. Ta zirala, když jsem tam nakráčel :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to vysvětli, chytráku...nebo zase jen trollíš, jako obvykle?

 

Ale koukám, že je tady módních guru povícero...

Ne, to jen Ty jsi jako obvykle pomalejší. Stačí, když mi nebudeš vkládat do úst věci, které jsem nikdy netvrdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ta kadeřnice ze sapy mě zajímá - někdo běžně navštivitelný/dohledatelný?

Hele. Já tam jezdil cestou z firmy domu na pho a kimchi. A jelikož nejsem hezkej a mám CD na palici, z legrace jsem tam zašel k nějakými holiči. s tím, ze když se nezadari, tak to ojedu strojkem dohola. A byla to prča. Ostrihal, britvou vzal krk a spanky a já se bavil . On asi taky. Pak to začal flakat. A jednou jsem tam šel do bistra na grilovaniu kachnu a vedle v salonu strihala moc pěkná holka. Tak jsem vyměnil vošousta za ní. Vždycky mě hezky ostříhala, udělala masaz hlavy a byla roztomile rozpacita. Pak se zeptala jednou:"jak se maté?" Já říkám, že dobře a jak ona. A ona mlcela. Pak jsme se představili a já pak zapomněl , jak se jmenuje. No a po změně práce už tam okolo nejezdil, takže se slzou v oku vzpomínám na její jak se maté, když mě v Pardubicích drhne krk strojkem nepříjemná baba a za 5 minut mě vypakuje. Ta holka z Vietnamu mě strihala nůžkami a to mi dělalo moc dobře, protože tak to vypadalo, když jsem měl vlasy do půl zad. A jednou, to byla prdel. Dojela nůžkami na CD a zahlasila: "málo práce."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2:  :lol2: :lol2: naprosto chápu, jsem na tom stejně, kouty mám až na záda, jen jsem se se svoji vepřovou hlavou neodhodlal se ojet trojkou. Rozpacita asiatka pobavila.

 

Ta kočka co za ní v Boskovicích jezdím je taky zlatá a vždycky si při odchodu říkám, že to semnou není tak zlý, když mi umí vykouzlit na hlavně pocit, že tam těch vlasů je vlastně dost. Navíc už máme rituál, že když vím, že jedu správným směrem, tak ji volám jestli nemá někde chvilku volna. Většinou se to povede, jen si musím upravit program, abych tam byl ve správnou dobu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Tak to tu maličko oživime.... :0)

Již nějakou dobu nosím pod nosem smetak ve stylu handlebar, dlouho sem na úpravu kontůr jednou měsíčně chodil do barber shopu Gentlemen Brothers na Vinohradské... Ale teď to mám celkem z ruky a po nějaké době ?samovyholování?, by to fakt chtělo něco odbornějšího - tudíž, Můžete doporučit něco na Vysočině či ještě z Brna ... Abych se mohl za sebe stydět míň jak teď :0D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Poslední příspěvek před rokem tak to trochu oživím. Nemáte tip na nějakýho barbera, lazebníka, kadeřníka (nebo jak se tomu dneska říká) v Praze? Na nějaký serepetičky typu whisky, doutník a koženej casting gauč celkem seru. Co chci je aby ten člověk na základě mýho ksichtu, tvaru hlavy, růstu vlasů atd doporučil střih, styling a uměl to dobře udělat. Když budou umět udělat úpravu obočí, vousů a třeba i vyčistit obličej, super. Nechci nějakýho floutka co před měsícem udělal kurz, navoskoval si knírek a jal se dělat účesy typu hovno na hlavě (brutálně vyholit boky a nahoře nechat ostrůvek). V ideálním případě bych tam chtěl zajít třeba dnes nebo zítra, objednávat se někam měsíc dopředu se mi nechce. Dik za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Poslední příspěvek před rokem tak to trochu oživím. Nemáte tip na nějakýho barbera, lazebníka, kadeřníka (nebo jak se tomu dneska říká) v Praze? Na nějaký serepetičky typu whisky, doutník a koženej casting gauč celkem seru. Co chci je aby ten člověk na základě mýho ksichtu, tvaru hlavy, růstu vlasů atd doporučil střih, styling a uměl to dobře udělat. Když budou umět udělat úpravu obočí, vousů a třeba i vyčistit obličej, super. Nechci nějakýho floutka co před měsícem udělal kurz, navoskoval si knírek a jal se dělat účesy typu hovno na hlavě (brutálně vyholit boky a nahoře nechat ostrůvek). V ideálním případě bych tam chtěl zajít třeba dnes nebo zítra, objednávat se někam měsíc dopředu se mi nechce. Dik za každou radu.

Takhle nyrychlo muzes vyzkouset barber shop v OC Novy Smichov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze na kozim plácku... Sice je potřeba se objednat, ale volný termíny mají. Holt platí, že kdyz je to někde dobrý, tak tě nevezmou "z ulice". Vobehal jsem barber shopů po praze spoustu, bohužel po čase začne člověk narážet na ty samý kluky co migrujou sem a tam. Za mě je ale to nejlepší holičství - Svoboda. Koukni sem a při objednávání si vyber holiče kterej se jmenuje "Dodo"

https://holicstvisvoboda.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...