Přejít na obsah

Pánské holičství - zkušenosti,doporučení


paia

Doporučené příspěvky

to je přesně co mi tu chybí, aby pánské holičství bylo "běžně" dostupné, proč mám dát v barber shopu v Praze za běžný střih s holením litr, když to samý u nás vyjde na 150,-? 

Nebude to tim že v Praze tu cenu někdo nasadil, lidi choděj a ostatní se té cenové politiky drží?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ale já neřeším kdo co jak nasadil, spíš, že ta cena z toho dělá něco zbytečbě luxusního, pamatuju si jak mi děda výprávěl, že se chodil nechat holit 2x týdně a o víkendu se holil sám, dřív to bylo absolutně běžná součast, teď je to luxus, aspoň pro většinu lidí, nemyslím si, že v Praze v barbershopech bude narváno jako u Scumbags v Rotterdamu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a děda chodil před jakou dobou? mezitim to řemeslo zaniklo. Abys někoho natáhnul tak ho musíš přesvědčit. No a tim že mu budeš tvrdit jakej z něj bude gentleman a že dostane drink je jedna z těch metod. Taky by se mi líbilo kdyby to bylo levnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika všech klasik ... jen trochu z ruky

http://schorembarbier.nl/

Chlapi,.uz davno som sa tak nenasmial...

snad to patri do ineho vlakna..Parta HIC

ale ked budem nahodou v Rotterdame, urcite tam zajdem a poreferujem, ci su to fakt taki Buchaci.

Ten prvy zlava..Tajemství hradu v Karpatech.

post-4349-0-79466900-1455891322_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Leviathan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a děda chodil před jakou dobou? mezitim to řemeslo zaniklo. Abys někoho natáhnul tak ho musíš přesvědčit. No a tim že mu budeš tvrdit jakej z něj bude gentleman a že dostane drink je jedna z těch metod. Taky by se mi líbilo kdyby to bylo levnější.

Tak jsme se dostali oklikou k jádru pudla, proč to všechno píšu, mrzí mě, že to řemeslo zaniklo, to sem chtěl v podstatě celou dobu říct, děda samozřejmě za první republiky;-)

 

Mi přijde, že se ten kluk spíš bojí a je nadrogovanej(zorničky) než by byl spokojenej z ostříhání;-)))

post-20025-0-60486900-1455892213_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Když ti takovéhle kreatury jezdí břitvou blízko krkavice, tak seš rád , když to máš za sebou, vysolíš a honem pryč....

 

EDIT: ten v pozadí se jen normálně bojí :-)

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a smutné je, že je každý chlap, co o sebe dbá, je považován za hipstera...který notabene nežere maso, nehulí a je doma na rodičovské...

No, každý ne. Dbát na sebe, alespoň u mne, neznamená, že vypadám jako blb s pěstěným plnovousem, vyholenými skráněmi a patkou nad čelem. Sám jsem asi 25 let nosil plnovous, ale s příchodem těchto kreatur http://cz.pinterest.com/vladacr/divn%C3%A1-stvo%C5%99en%C3%AD/ jsem ho zredukoval na střízlivou bradku. Holím se denně, dvakrát denně se sprchuji, nehulím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, každý ne. Dbát na sebe, alespoň u mne, neznamená, že vypadám jako blb s pěstěným plnovousem, vyholenými skráněmi a patkou nad čelem. Sám jsem asi 25 let nosil plnovous, ale s příchodem těchto kreatur http://cz.pinterest.com/vladacr/divn%C3%A1-stvo%C5%99en%C3%AD/ jsem ho zredukoval na střízlivou bradku. Holím se denně, dvakrát denně se sprchuji, nehulím...

To není debil, to je hipster :D

 

 

k tomu vyjukanýmu chlapečkovi - takhle nagelovaný nahoru vyblízaný vlasy nosili někteří hoši kdysi dávno u nás na základce (zvládali to doma sami). to už je zase v módě?

 

jinak fajn humorný vlákno, díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není debil, to je hipster :D

 

 

k tomu vyjukanýmu chlapečkovi - takhle nagelovaný nahoru vyblízaný vlasy nosili někteří hoši kdysi dávno u nás na základce (zvládali to doma sami). to už je zase v módě?

 

jinak fajn humorný vlákno, díky :)

Já jsem si vzpomenul na

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...