Přejít na obsah

Tissot PRC200 vs. Certina DS Action


Filini

Doporučené příspěvky

Zdravim, dlhsie som tu nebol (vyliecil som sa zo zavislosti), ale blizia sa odmeny tak znova pokukujem po hodinach.

Tissot PRC 200 mam vyhliadnute uz asi 3/4 roka, no stale som ich kupu odkladal.

Nedavno mi ale padli do oka Certina DS Action za rovnaku cenu. Aky je vas cteny nazor ? Pripadne co ine tohto typu a ceny odporucate?

(do 15k SK, chrono, kovovy tah, automat neurazi :) )

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že je to přes limit, ale naspořil bych si raději na mechaniky, třeba Hamilton Khaki na kovovým tahu za 699 EUR z Německa, to quartzový rozložení subciferníků tě přestane těšit a pak je to prodejný jen s obrovskou ztrátou.

 

h66416133_1.jpg

 

CASIO Oceanus OC-500 ktore mam teraz vyzeraju prakticky uplne rovnako (rozdiel je len vo vnutry), takze to nie.

Asi by som rychlo zabudol, ze mam nove hodinky :)

 

Sorry za mini image ale iny uz na nete neni k mani

Upraveno uživatelem BA-TUTTI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, najradsej by som kupil Seamastre a bol by pokoj.

Tolko ale nedam :)

 

Mam v hlave blok, ze chcel uz len SWISS. Mozno kvoli tomu, ze mam teraz CASIO.

Tissot sa mi paci ako znacka, ale ta kolekcia nic-moc az na tieto PRC200.

Certiny som preskumal na nete az teraz a pacia sa mi viac. Ide ale o tu cenu do 15k SK cize asi 12k CZE :(

...to viete, robim sice v Rakuskej firme, ale odmeny :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hups, az teraz som si vsimol, ze je tu po novom TOPIC PORADTE S VYBEROM / KUPOU

tak sa ospravedlnujem a ked tak to prehodte :) Dik

 

 

 

Diskutér

 

příspěvek 11.5.2007 - 21:32

 

... hodinky, holku a káru... to si prostě musíš vybrat sám. Jen tak si je zasloužíš, jen tak k nim můžeš něco cítit. Přece nechceš, aby až ti budou kolegové obdivovat nové hodinky, jsi jim odpovídal na otázku, proč sis je koupil - "Nevím, Diskutér psal, abych je vzal"... pochop, chce to prolézt prodejnu (na katalogy a doporučení kohokoliv se vykašli, to samé platí o netu, hodinky musíš znásilnit ve své horké dlani ty sám, a ty, co se ti budou líbit, ty kup. Samozřejmě švýcary... to snad ani nemusím psát. Všechny jsou kvalitní... a pokud hodláš investovat desetitisíce, nemusíš kvalitu řešit vůbec, ta je jaksi samozřejmostí...

To mi staci, musim ist vazne do kamenneho a prestat s tym netom.

...

a uz som ticho :)

Upraveno uživatelem BA-TUTTI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
CASIO Oceanus OC-500 ktore mam teraz vyzeraju prakticky uplne rovnako (rozdiel je len vo vnutry), takze to nie.

Asi by som rychlo zabudol, ze mam nove hodinky :)

 

Sorry za mini image ale iny uz na nete neni k mani

 

Jestli na obrázku, který jakoby maloval Uko Jeshita :D se skrývají výše zmíněné CASIA Oceanus OC-500, tak jsem si dovolil přihodit poněkud zřetelnější fotografii pro porovnání s Viktorovými Hamiltony, dovoluji si polemizovat, i pokud pomineme barvu číselníku je to jako nebe a dudy, ber Hamiltony na Certiny a Tissoty zkus zapomenout.

 

500D2AVEF.jpg ghh.jpg

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam tie hamiltony a ani jedny z ostatnych vyssie uvedenych sa s nimi podla mna nedaju vobec porovnat .... Hamilton je fakt to nejlepsie co ide za tuto cenu zohnat ... A ak by ta nahodou casom omrzeli tak ich vzdy tu na fore hravo predas o len tisicku ci dve lacnejsie.... Na fotke to mozno nevidno, ale skus ist niekam do obchodu osahat hamiltony a pochopis to sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli na obrázku, který jakoby maloval Uko Jeshita :D se skrývají výše zmíněné CASIA Oceanus OC-500, tak jsem si dovolil přihodit poněkud zřetelnější fotografii pro porovnání s Viktorovými Hamiltony, dovoluji si polemizovat, i pokud pomineme barvu číselníku je to jako nebe a dudy, ber Hamiltony na Certiny a Tissoty zkus zapomenout.

 

500D2AVEF.jpg ghh.jpg

hej hej mam cierne :thumbsup_anim:

hovorim, rozhodne niesom rozhodnuty a rozhodnem sa az v obchode

piatok idem na tu vystavu do Incheby, snad to nebude tak zle ako vraj minuly rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fuha... tak som sa kukol len tak na hamiltonwatch.com a konec ... 80 percent by som si kupil :)

konkretne tieto hore mi tak nesmakuju ale je tam vela vazne peknych

a ak by take pekne automaty boli do 15k SK ...

no mozno pustim perie a aj do 20 ... :)

Vie niekto ci niekde / kde ich maju v BA ? (Aupark, Polus, alebo inde?)

A niekde na nete ceny modelov v CZK/SK ?

diiiki

Upraveno uživatelem BA-TUTTI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se na www.classybrand.com, mají tam Hamiltonů mraky (rozuměj hafo). Už jsem přes ně nakupoval 2x, všechno v poho a ceny včetně dopravy a DPH pořád cca o čtvrtinu nižší než v českém (slovenském) kameňáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fuha... tak som sa kukol len tak na hamiltonwatch.com a konec ... 80 percent by som si kupil :)

konkretne tieto hore mi tak nesmakuju ale je tam vela vazne peknych

a ak by take pekne automaty boli do 15k SK ...

no mozno pustim perie a aj do 20 ... :)

Vie niekto ci niekde / kde ich maju v BA ? (Aupark, Polus, alebo inde?)

A niekde na nete ceny modelov v CZK/SK ?

diiiki

 

maju ich v auparku v predajni wow na prizemi okrem ineho je tam, breitling, omega, oris, longines, rado a podobne

ceny su trosku nadnesene oproti www.classybrand.com ale mozno by ti dalu zlavu :)

 

autorizovany dovozca pre slovensku republiku je hibernia cz skus sa na nich obratit a eventualne by ti poslali aktualny cennik.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Vím, že je to přes limit, ale naspořil bych si raději na mechaniky, třeba Hamilton Khaki na kovovým tahu za 699 EUR z Německa, to quartzový rozložení subciferníků tě přestane těšit a pak je to prodejný jen s obrovskou ztrátou.

 

h66416133_1.jpg

 

Naprostej souhlas. Jestli Ti to pomuze ja se presne rozhodoval mezi temito Tissoty a Certinami. Nakonec jsem zvolil Tissoty, protoze mi prisli klasictejsi a Certiny se mi rychle omrzely. Nicmene pri nakupu jsem sel do Hibernie a tam jsem uvidel HAMILTONY....a vse bylo ztraceno

:suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovol mi můj názor. Certina je velice kvalitní značka a nezlobte se na mě, jako zájemce jsem vybíral hodinky z 99%, aby se mi líbily. To jedno procento jsem nechal na ten nápis "SWISS MADE". Vím, že "Japan Moved" je dnes už výraz kvalitního strojku (pokud se nejedná o kopii), ale ""SWISS"" je ""SWISS"".

P.S. pouze můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...