Jump to content

Wenger Sea Force končí jak je známe

Jiří Štencek

Recommended Posts

Wenger Sea Force budou na Baselworldu představeny v novém kabátě a podle nepotvrzených zpráv budou bez safírového sklíčka a půjdou nově stanoveným směrem Wengeru. O tom jsem psal tady (minerál místo safíru, absence kříže na 12 pozici, jiné dýnko, víc urban styl). 

Můžete si přečíst kompletní článek o změně u Wenger Sea Force. Přesnější informace budou samozřejmě až po Baselworldu.

Vymyslel jsem si proto v Helveti.cz akci, kterou bych na Chronomagu ještě "zakčnil". Pro členy budou tyto hodinky s 15% slevou za 4490 Kč (respektive na ocelovém tahu za 4990 Kč). U objednávky stačí napsat do poznámky informaci o ceně a členství na Chronomagu. Objednávat můžete tady a tady.

Zcela otevřeně vám řeknu, proč to píšu a nabízím.

• Máme jich poměrně dost skladem a s nástupem novinky bude buď poptávka po starých větší (novinka nebude tak povedená) nebo menší (novinka bude povedená). Zkrátka optimalizace skladu.
  • Myslím si, že novinka nebude dosahovat kvalit a hlavně poměru cena / výkon stávajícího modelu (třeba se ale budu mýlit). Chci tak nabídnout ještě dostupné modely právě na Chronomagu, kde to myslím více oceníte.
  • Pomohlo by nám to v cashflow pro akvizici nové značky, kterou bych rád brzy představil.

Jako startovní hodinky nebo hodinky na sport jsou myslím neocenitelné a sám je mám pořád ve svém inventáři. Vydrží všechno a pořád vypadají hodně dobře. Takže za mě osobní doporučení a třeba jej i vy doporučíte ve svém okolí. Jak říká Kubson: "levnější hodinky na zahradu se vždycky hodí"

Zdraví, Jirka

01.0641.103-SeaForce-232x345.jpg01.0641.105-SeaForce-232x386.jpg

• 9 months later...

Jirko a pripadne i ostatni jak si vedou nove Seaforcy oproti starsi verzi? Za me tedy starsi verze. Vzhled a celkove pusobi lepe. Myslim, ze pouzdro bylo zachovano.

Kazdopadne jsou to vyborne odolne hodinky na horsi.

Edited by blam

Jirko a pripadne i ostatni jak si vedou nove Seaforcy oproti starsi verzi? Za me tedy starsi verze. Vzhled a celkove pusobi lepe. Myslim, ze pouzdro bylo zachovano.

Kazdopadne jsou to vyborne odolne hodinky na horsi.

Jestli myslíš prodejně, tak dobře :) Pokud se ptáš na recenze po delší době používání, tak tam zatím nemůžu sloužit. Reklamace zatím žádné, ale na porovnání kvality sklíčka je to ještě krátká doba. Zatím jsme ale s novinkou spokojení.