Přejít na obsah

IWC vs. Seiko - Súboj titanu


wawrik

Doporučené příspěvky

Myslím,že co de detailů by se sem klidně mohl vtělit kolega furo se svejma SBCW009,kua,to jsou dokonale zmaknuty hodinky,bejt tam 8L,už tu nejsem.....

azeppelin:fajna komparace,but I still believe in steel..

Áno, na nedostatok detailov sa sťažovať určite nemôžem

post-11871-0-71588600-1456480240_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přes situaci se sopkou na Islandu jsem se prokliknul ze zvědavosti na tuto recenzi a musím říct, že mě moc pobavila. Nehodnotím fakta, ani jedny hodinky jsem naživo neviděl, takže se k tomu nemůžu vyjádřit, ale napsáno je to moc hezky. A to přesto, že dávám přednost decentnějšímu a že bych tedy v některé disciplíně pravděpodobně volil IWC. Recenze je 5 let stará, máš je ještě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, michalval napsal:

A to přesto, že dávám přednost decentnějšímu a že bych tedy v některé disciplíně pravděpodobně volil IWC. Recenze je 5 let stará, máš je ještě?

Jasné. Sagarmathy nafasoval syn na promóciu, to sú fantastické hodinky. IWC GST mám ja, občas ich nosím, ale len sporadicky. Mám ich napriek ich chybám rád, ale ta ultradementná jednojazýčková spona mi nedovolí ich vynosiť viac. Je síce krásna, nenápadná a celkovo cool, ale čo z toho, keď sa trikrát denne o niečo rozopne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, wawrik napsal:

Jasné. Sagarmathy nafasoval syn na promóciu, to sú fantastické hodinky. IWC GST mám ja, občas ich nosím, ale len sporadicky. Mám ich napriek ich chybám rád, ale ta ultradementná jednojazýčková spona mi nedovolí ich vynosiť viac. Je síce krásna, nenápadná a celkovo cool, ale čo z toho, keď sa trikrát denne o niečo rozopne...

To souhlasím, spona na kterou není spoleh je k ničemu, a může vypadat sebelíp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...