Přejít na obsah

Certina DS Podium Chronograph GMT C001.6


Doporučené příspěvky

Dobry den Vam vsem preji,nahodou jsme narazil na toto forum,tak jsem se tady u Vas zaregistroval ,a vcera jsem si koupil sve prvni hodinky,abych byl uprimny,kupoval jsem jen podle toho ,ze mi padli do oka ,a velmi mne zaujali,tak jsem se rozhodl,ze se s Vami podelim o par fotek.Budu rad za kazdy Vas koment.

 

S pranim hezkeho dne.

post-41820-0-94009000-1456323695_thumb.jpg

post-41820-0-40534300-1456323698_thumb.jpg

post-41820-0-94168900-1456323700_thumb.jpg

post-41820-0-44511300-1456323703_thumb.jpg

post-41820-0-96294200-1456323705_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO Maxel: Diky moc za pripominku,ja si toho vubec nevsiml :) -Ze to neni jmeno uzivatele :))))

 

V obchode mi nabizeli jeste nejake podobne hodinky od firmy Tissot prc 200 se mi zda ,ze meli oznaceni,tez cerna se zlutym,ale ten reminek se mi moc nelibil,tak jsme zvolil radeji tyhle Cetiny,sice o par tisic drazsi,ale tak snad budou slouzit dobre :) 

 

Nevite nahodou kde bych v CR mohl objednat,koupit v budoucnu nejake original reminky od Certiny?

 

Jinak jsem si vsiml,ze tady neni ani zadne vlakno zabyvajici se zn. Certina coz je velka skoda,rad bych se neco dozvedel o teto znacce,i zkusenostech s hodinkami od teto firmy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju k nakupu DS Podium a preju ti, at ti dobre slouzi. Podia byly moje prvni svycary, sice taky baterka, ale mam je rad. Ted je vetsinou pouzivam jako cestovni hodinky. Projely toho se mnou uz pekny kus. Mrkni do meho vlakna v podpisu, neco se tam k nim doctes a hlavne tam mam spoustu fotek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AndyAaron: Dekuji mnohokrat,urcite se na Tve vlakno hned ted podivam :) A jake pak pouzivas ted hodinky? 

 

leon: I Tobe mockrat dekuji,me se ten nerez u hodinek moc nelibi,je to takove chladne pro me,ale tisic lidi,tisic chuti ,jak se rika :)

 

Kuncak7 : Dekuji,za ty obchody,hned se na to take podivam :) 

 

Jste moc mili vsichni,dekuji Vam za Vas cas a ochotu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milan dobry start! Gratulujem.

 

Ja som si tiez kupil na zaciatok kvarc Certiny. Potom som tu na fore cca rok denne studoval a radil sa a nasledne som si kupil rolexy :)

Tak si uzivaj, mas pred sebou krasnu cestu plnu radosti a necakanych objavov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milan dobry start! Gratulujem.

 

Ja som si tiez kupil na zaciatok kvarc Certiny. Potom som tu na fore cca rok denne studoval a radil sa a nasledne som si kupil rolexy :)

Tak si uzivaj, mas pred sebou krasnu cestu plnu radosti a necakanych objavov...

Dakujem Ivan :) Ja som to vybral uplne nahodne,len podla toho ,ze sa mi pacili :))) ,a pak som trocha popozeral na net a zjistil som,ze su aj automaty - aj inne firmy -ale troska drazsie :( Ak sa mozem spytat,ake Rolexy? Me sa pacia Hublot znacka,ale z Rolex ta rada Day-Day ci ako to je :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...