Přejít na obsah

Zeppelin nebo Fossil


Doporučené příspěvky

Dobrý den, chci požádat o radu, vybral jsem si tyto hodinky Zeppelin http://www.budiky.cz/zeppelin-7682-4-i9142.html ale teď jsem narazil na tyto hodinky Fossil https://www.fossil.com/us/en/men/watches/leather/modern-machine-automatic-brown-leather-watch-sku-me3083p.html docela mě zaujaly, ale nevím jak je to s kvalitou. Můžete poradit. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, Zeppelin je celkom v pohode, ale v tejto cene by som pozeral už úplne inde. Fossil je fashion značka, tá kvalita nebude bohviečo, aj keď sú určite aj ďaleko horšie, najväčším problémom bude isto ten strojček, to bude nejaká čína.

Najprv si ujasni aký chceš pohon, mechanický/automatický, baterkový alebo solárny a hlavne sa neunáhluj a čítaj toto fôrum pár týždňov, to sa tu radí každému, aj mňa osobne to v začiatkoch zachránilo od nakúpov nezmyslov ako Torgoen, Invicta a podobne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten strojek ve Fossilech bude podle mě to samý, co jsme teď řešili v Rotary vlákně, tedy čínskej Seagull ST16 upravenej a rebrandovanej jako Claro Semag CL-888. Každopádně bych se tady taky ještě porozhlídnul, jen v týhle sekci jsou tuny vláken s výběrem hodinek v podobnejch cenovejch kategoriích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, neunahluj se a zkus jeste peclive vybirat. Z tech dvou za me ani jedny. Mne se nelibi ty subciferniky na Zeppelinech. Nejak mi nedochazi na co tam jsou, jako klasicky chronograf to nevypada. A nakonec to bude pusobit rusivym dojmem.

1. Procti si tohle vlakno: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/91631-jak-naj%C3%ADt-ty-spr%C3%A1vn%C3%A9-prvn%C3%AD-hodinky/

2. Rekni nam, jaky mas budget a na co ty hodinky chces pouzivat. Do prace k obleku, nebo do prace k soustruhu? Budes v nich plavat? Sportovat?

3. Dle urceni se pak rozhodni, jestli chces baterky nebo automat. Kazdy ma svoje specifika.

4. Jaky mas obvod zapesti? Mas radsi velke modni hodinky, ktere zaujmou na prvni pohled, nebo chces neco pohodlneho a nenapadneho?

Potom ti muzeme dat lepsi rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdříve chci všem poděkovat za odpovědi.

1. Už jsem četl různé diskuze, ale chtěl jsem se zeptat přímá na tyto hodinky Zeppelin. Díky diskuzím jsem právě již některé hodinky vyřadil.

2. Jsou to chronografy, ohledně toho co jsem vyčetl a právě ten netradiční design hodinek mě zaujal,ale je mi jasné že se nebudou líbit každému.

3. Ty druhé hodinky Fossil jsem objevil náhodou na zahraničních stránkách, ale nebyl jsem si jistý kvalitou.

4. Hodinky nosím v práci, tj. ke košili a kalhotám, i pro volný čas. Na sport bych je nepoužíval.

5. Teď nějak nelpím na pohonu, v budoucnu, cca za tři roky bych chtěl druhé hodinky - automaty, tam budu počítat s investicí cca 25000. Teď je ta hranice kolem 8000,-

6. Obvod zápěstí mám 17cm, do teď jsem měl hodinky s průměrem ciferníku 32mm a chci výraznější a větší. Ty hodinky co mám teď už nosím 9 let a ciferník mají černý, proto chci i změnu.

Ještě jednou moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vsichni co začínaji tady maj chrona za grál (včetně mě :punk: )  ale jak je dáš na ruku tak je to nudaaaa, prostě se nic nehejbá no ... pokud máš ruku 17 a dle toho co píšeš doporučím todlencto

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/81531-seiko-sarg015/?hl=%2Bseiko+%2Bsarg015

 

parádní ke košili i k riflím a jsou prostě boží :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se ti líbí ty Zeppeliny, tak si je kup. Já mám už asi pět let tyto hodinky, ale s černým číselníkem a naprostá spokojenost. Na ruce pěkně sedí, čitelnost dobrá. Navíc retrograde, který tyhle hodinky mají, je velice zábavný. Ano Seika můžou být kvalitnější, ale kvůli čemu si kupuješ hodinky? Já kvuli tomu, aby mě pobavily a udělaly radost. Když koukáš jak "jede" ručička stopek do protisměru a po 30ti vteřinách skočí zpět a naskočí první pulminuta, je zábavné. Osobně bych do nich šel, protože tě určitě nebudou nudit ani po xletech

Upraveno uživatelem (z)denny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...