Přejít na obsah

Potápky do 30 000


Doporučené příspěvky

Sory, ale tohle prezentovat jako obecnou pravdu... :eek: :sad01_anim:

Ja se tim nechtel nikoho dotknout, slo mi jen o to, ze vuci Seikum nema vyhrady skoro nikdo, kdezto kdyz by poridil SOO, tak komunita jejich odpurcu je tu vetsi. Ja sam to mam ve vlnach. Nekdy uz mam prst na spousti, jindy si zas rikam, ze takhle ne. A smysl meho prispevku je nekde jinde. Prijmi tedy mou omluvu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja se tim nechtel nikoho dotknout, slo mi jen o to, ze vuci Seikum nema vyhrady skoro nikdo, kdezto kdyz by poridil SOO, tak komunita jejich odpurcu je tu vetsi. Ja sam to mam ve vlnach. Nekdy uz mam prst na spousti, jindy si zas rikam, ze takhle ne. A smysl meho prispevku je nekde jinde. Prijmi tedy mou omluvu.

Andy, ty me titan 500 jsou take ocean 1, ale rlx tam nevidim :) , ale neni to mysleno zle chlape :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy, ty me titan 500 jsou take ocean 1, ale rlx tam nevidim :) , ale neni to mysleno zle chlape :) .

Tano, tve nejsou Ocean One, ale Ocean Titanium 500 Premium, cili slovy klasika "uplne jiny zak z jine tridy". ;)  A btw moc povedeny kousek.

Pro ostatni, uznavam svoji nestastne zvolenou slovni formulaci, proto se odprostete od Steinhart OO, protoze smysl meho prispevku byl jinde. Tohle vlakno je o Sumenogovych hodinkach a nema za cil vyresit, jestli homage ano nebo ne. Dekuji za pochopeni. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AndyAaron: Díky za snahu. Chápu, že když tak bez obalu hovořím o MI tak to asi vyvolává asociace jak popisujes, ale ač mám chlupatou hruď, je bez zlatého řetězu a dalších atributů, které predpokladas :-)

Jen si chci, když mohu, pořídit něco, co se líbí mně a taky třeba někomu znalému, ale jak sis mohl všimnout, není to pro mě zásadní :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, lawyered...

Andy v pohode, ja jen at je prca :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mě překvapilo, že vysoký MI má Festina a Invicta. To jsem myslel, že je zde na fóru "průser". :-)

Teda fuj, jak pro koho :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AndyAaron: Díky za snahu. Chápu, že když tak bez obalu hovořím o MI tak to asi vyvolává asociace jak popisujes, ale ač mám chlupatou hruď, je bez zlatého řetězu a dalších atributů, které predpokladas :-)

Jen si chci, když mohu, pořídit něco, co se líbí mně a taky třeba někomu znalému, ale jak sis mohl všimnout, není to pro mě zásadní :-)

 

Sorry, ale to co někdy píšeš, spíš vyvolává dojem, že bys hlavně rád něco, co udělá dojem na co nejvíc neznalých. Neříkám, že množiny hodinek, který zaujmou znalce a hodinek, který udělaj dojem na lidi, kteří se o hodinky nezajímaj, jsou úplně disjunktní, ale na druhou stranu jejich průnik není zas tak velkej a jde spíš o kompromisy, hodinky, který budou fajn jak z pohledu fanouška hodinek, tak z pohledu někoho hodinkama nedotčenýho asi nebude zas tak těžký najít, hodinky, ze kterých by bylo nadšenejch fůra lidí z obou zmíněných skupin to už je problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo nejvetsi MI mimo forum je cokoliv nad 50 ... klidně legendární big daddy vod dízla... tady ? určo marinemastery vod seika ale venku je MI ... nulacela9 :-)

ja mam ruku 22 - 23 takže cokoliv pod 43 mi přijde podivně na ruce...... měl jsem Deep Blue Pro Aqua 1500 jo ty byly fajne ... seika ananty super duper ale přes tvůj limit.....když vezmeš ty tissoty 1000 co jsou teď v prodeji za 8 a půl ....MI venku jako jo i tady myslím.... ale zas tě bude asi mrzet  že jsou moc levný... takže buď MM Seiko nebo Tuny nebo ... Crepas Cayman 3000 :-)

Upraveno uživatelem farkyostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohode. To je prave ono, protoze mi prijde, ze vetsine lidi tady na foru je MI tak nejak ukradenej. Pri tom mnozstvi Rolexu a Zenithu tady clovek ohromi maximalne Patekama.

Ja MI spise vnimam jako negativni vlastnost, neco cim chces ohromit osmnactky na plovarne. Tem bude nejaky Seiko Tuna nekde, ale prijdi tam s Invictama v bicoloru nebo obri Festinou, tak jsou tvoje. Proto jsem psal, ze se musis rozhodnout na co to chces. A jak pise Kytkosaurus, tak ten prunik obou mnozin bude asi pomerne malej. Muzes koupit Daytony, ktery ti tady kazdej pochvali, ale v realu si jich zas az tolik lidi nevsimne. To bys pak musel zavest primo debatu na tema Hele ja mam Rolby...

A nebo muzes koupit Festiny, ktere jsou u vetsiny neznalych v CR brany jako super hodinarina, a lovit na to holky, ale necekej, ze tu za ne dostanes pochvalu, viz Festina vlakno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Armidy A1 už myslim padly v minulém vlákně. Nedávno je pořídil wizard:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/78074-wizard-ov-aneb-vývoj-chronohňupa/?p=1632498

 

OT: @Kytkosaurus: Souvětí na čtyři řádky, obsahujicí 5x "který". Hustý. Hlavně že kritizuješ, ale sám si tou mega-větou neřekl naprosto nic, přidaná hodnota nula. O konkrétním doporučení na hodinky ani nemluvě.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není vlákno o výběru, to je brainstorming :eek: Stejně jako to bylo v tom původním, takže se vlastně vůbec nic nezměnilo :lol2: Každopádně mi z těch požadavků a preferovaných modelů tak nějak vychází, žy ty hodinky by měly být trošku kolotoč, hlavně ať jsou velký a vypadaj jako na opálenýho skokana do vody :flex:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obdivuju nekonečnou dobrou vůli a trpělivost zdejších členů. Obzvláště Andyho a mám potřebu to ocenit. Sám tady nejsem dlouho a určitě i se mnou muselo mít dost členů trpělivost a ještě mít možná bude muset. :) Tím spíš to oceňuju. Moje doporučení každopádně upřímně a bez urážky zní číst, číst a číst. Nikam nespěchat a v klidu si ujasnit, co od hodinek chceš. Jestli chceš víc, aby se líbily tobě, a nebo okolí, které logicky nemá takový přehled. Chceš být masa, nebo originál? Jestli masa dej si hodinky vyhledat na heurece podle oblíbenosti, jestli originál pak seš tu správně a dej tomu čas a nech se vést a samostudium k tomu patří. Nebo jestli chceš kompromis obojího, tak určitě i taková rovnice má řešení, ale chce to trochu pokory a důvěry. Všichni to s tebou myslí dobře a i když máš asi pocit, že máš už celkem jasno, tak je to fakt hodně rozlítaný. Proto doporučuju si to tady hodně prostudovat, aby jsi měl trochu všeobecnej přehled a nemusel ti nikdo vysvětlovat rozdíl mezi střelou úplně mino a vsázkou na jistotu. Nikdo to neodedře za tebe. Musíš taky vynaložit sám maximum snahy. Je to jen tvůj boj a ostatní ti v něm jen ochotně a nezištně pomáhají. Já jsem na tom byl ještě nedávno dost podobně, takže vím o čem mluvím a pořád mám hodně dlouhou cestu před sebou a každou chvíli zjišťuju, jak jsem byl, nebo jsem mimo, takže pokud to bereš trochu vážně, tak se nech vést uč se od zkušenějších a pomalu se v tom najdeš a uděláš si svůj názor a to prostě nejde přes noc. Přece nechceš, aby ti někdo rovnou řekl co si máš koupit. To je trochu málo ne ? Možná zrovna já nejsem až tak v pozici, ti radit, ale snažím se tím vlastně i tak trochu splatit svůj dluh vůči tomuto fóru, co mi dost dalo a přispět tak taky svou troškou a věř, že i já to myslím dobře. Jak říkám, sám jsem na tom podobně a proto se snažím učit a pomalu do toho proniknout a je to vlastně moc fajn cesta a koníček. Nechtěj z fóra jen co nejsnadněj vytěžit vlastní užitek a zmizet, ale zkus tomu i sám něco dát a přispět. Nakonec z toho budeš mít i sám větší radost. Neber to jen tak konzumně. Přijde mi, že hlavní kritérium je v tvým případě hlavně "MI" ale to není to, co bys měl hledat zrovna tady. Aspoň já to tak cítím. Každého věc, jak si to přebere. Nerad bych ti nějak křivdil, ale takhle to na mě působí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...