Přejít na obsah

Potápky do 30 000


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

"ciwe", to je vlákno. :clap:

teď mě z fleku napadají:

 

1) zeno diver professional 2: swiss, 2824 i kvarc, indexový ciferník, safír a keramická luneta dle výrobce

http://www.zeno-watch.ch/en/collection/sport-professional-diver-2.html

ještě minulý rok byly na ebay v různých verzích (s 2824) za tuším 500/600e

 

2)co tak třeba hranatější Alpina Diver 300, s cenou by neměl být problém ve světě

http://www.alpina-watches.com/collection-seastrong/automatic-300-110.aspx?f=2&me=131

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvojitý Míro, napsal si to přesně. Já bych byl asi stručnější a trošku přímočařejší.

Takových doporučovacích vláken tady bylo už mraky a plíživě mi začaly vadit. Ovšem tady todlenc "to" je extrém.

Jo no... Nějak jsem psal, psal a najednou koukám, mám slohovou práci. Nějak to ze mě muselo ven :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MiraMira: dokonale napise, lepe bych to nedal, smekam. ;) . MI je k smichu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc, ať koupís cokoliv, nebudou to tvoje první ani poslední hodinky (a dost možná ani nezůstanou ve sbírce). Double Mira to napsal dokonale. Ke všemu co si vezmeš na ruku se musíš prokousat, pročíst, vyzkoušet. A ver mi, že to nejsou obecny kecy, každý si tim musel projít. Střílení odkazů nic neznamená. Microbrand většina lidi znát nebude, maximálně si o tom přečtou třeba na WUS (což můžeš i ty) a ty overene značky typu Seiko nebo Steinhart Ti jako první hodinky s klidným srdcem doporučí všichni. Nesnaž se dostat na poprvé to nejlepší, to se nikdy nepovede. Samozrejme pokud zpetinasobis rozpočet, koupís si Suby, tak asi jo :-) ale tohle je jina situace. Chceš utratit 30 tisíc za něco co ti odkejve fórum? Neblazni, posli tam klidne ty Tissot z prodejní sekce nebo vylez trosku vys k Seiko nebo Steinhart. Z toho co pises mi neprijdes jako typ pro Microbrand. Resumé, další zbytecne dlouhej, do duše promlouvajíci post bez typu na hodinky. Good luck.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miro, diky za shrnuti, kde to mam podepsat?

Sumenogu, rikal jsem to uz trikrat a zminim to po ctvrte: vem pro zacatek neco levnejsiho at si udelas radost a pak se poradne rozhlizej. Mrkni na tohle:

Seiko SNE415 - nova serie Recraft, 45mm, luneta (neotocna) v barve kovu, WR100M, ceny kolem 200USD

SNE415-2.jpg

Seiko Stargate II, SRP491, 43mm, kovova otocna luneta, WR200, ceny kolem 250USD, vice barevnych variaci ciferniku.

PA014946_crop_small_zps6605a659.jpg

 

Seiko SRP48x, 44mm, kovova otocna luenta, WR100M, ceny kolem 170USD

SRP481:

s1_zpsa750c79d.jpg

 

SRP483:

32SRP483.jpg

 

SRP485:

IMAG0114-1_zpsb6268a15.jpg

 

SRP488:

seiko-5-sports-automatic-monster-srp488k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem to tu už plevelit, ale díky všem za kladné ohlasy.

Měl jsem pocit, že vícero členů mělo chuť sem něco podobnýho napsat, ale většinou už neměli nějak sílu, tak jsem to vzal trochu na sebe :)

Jsem rád, že jsem se nepletl, a že podobný názor nemám evidentně sám.

Jako nováčka mě to obzvláště těší. :)

 

Andyho, bych vážně prohlásil svatým  :angel:

 

Sumenog.. važ si rad jeho i ostatních ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem jak ti trpajzlici ve Trech Veteranech: a my to s vama budeme zkouset znova a znova :lol2:

 

Lucide, pokud si uvedomuju spravne, tak zadani sice znelo na potapky, ale o potapeni nepujde, maximalne o plavani. Beru, ze ty Recrafty jsou trosku mimo, ale Stargate a ty posledni SRPy by to mely splnovat. 100M na plavani staci ;)

 

Edit: Koukam, ze ty Stargaty co jsem postoval jsou nejak modifikovane, maji jine rucky, trosku ala PO. Pridavam obrazek standardni verze:

SRP491K1-4.jpg?1408684729

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lucide, pokud si uvedomuju spravne, tak zadani sice znelo na potapky, ale o potapeni nepujde, maximalne o plavani. Beru, ze ty Recrafty jsou trosku mimo, ale Stargate a ty posledni SRPy by to mely splnovat. 100M na plavani staci ;)

Je mi jasný, že potápění zřejmě nehrozí, ale hodinky s WR100 nejsou určeny ani pro pravidelné či častější plavání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost, nic nečti - rovnou začni nakupovat. Já to tak začal dělat a vůbec nelituju. Uznávám, že to vyjde dráž (o dost), ale zase poznáš spoustu skvělých chronolidí. Takže to má vlastně i takový sociální rozměr, že.

Souhlas i tak se to dá určitě dělat. Praxe je vždycky víc, jak teorie. Člověk asi hodněkrát šlápne vedle, ale to je taky hodně cenná zkušenost . Je to taková draze zaplacená zkratka a když na to člověk má, tak proč ne. Dost možná bych to tak taky řešil. Nicméně ta pomalejší cesta má podle mě taky něco do sebe a napadá mě, jestli si tou zkratkou člověk nezkrátí tu cestu nakonec až moc a není na konci dřív, než by vlastně sám chtěl, ale to už fakt moc filosofuju. :D Já osobně si to každopádně bohužel nemůžu dovolit vzít zkratkou, tak to mám daný, ale mít na to chechtáky, určitě bych měl za sebou mnohem, mnohem víc kousků a tím i zkušeností. To je teda nepopíratelnej fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neřekl bych, že to je zkratka...každopádně získáš zkušenosti, které Ti žádný web nedá a to takové, že své. Co se týče té druhé cesty, tak znám tady člověka, co rok špekuloval nad jedněma hodinkama, pak je koupil a pak je za měsíc prodával (prodává, teď přesně nevím). Takže IMHO, když to člověk přešpekuluje a přeteoretizuje, tak možná pak už ty hodinky teoreticky tak zná, že když mu nakonec přijdou, tak je už vlastně zklamaný  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...