Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Neni :( mam za sebou 4M zkouseni, noseni srdce na dlani, poraden, psychologu, atd atd. A vcera jsem zjistil, ze posledni mesic uz je davno rozhodnuta a taha me za nos. A asi to bude peklo. Pro deti teda 100%. Samo ji nejaky kravy nakukaly, kolik bude mit vyzivny, kdyz se rozvede.. Zivot zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je obvyklej postup. Kamarádky rády pomohou roz.ebat i vcelku dobře fungující a stabilní vztah. Rády doporučí i právníka a neziskovku. Inu, ale časy se mění, tak zle nebude. Jen teď musíš zachovat klidnou chladnou hlavu mnoho měsíců. Starej se o děti- ty Tě budou potřebovat, moc !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tak, nastesti. ale stejne bude zalezet na soudci, atd.. a jestli prohraju, zmizi mi smysl zivota. :( a kdyby mi navic naparili vyzivny podle tabulky, tak jsem skoncil i s jidlem a pitim.

Upraveno uživatelem Jeremy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když budeš mít děti ve střídavé péči, budeš mít jistotu že z nich vychováš lidi. O to jde. Tohle jediný je vlastně důležitý. Nenech ze sebe udělat alkoholika, násilníka a pedofila. Bude se s kamarádkama, sockou a neziskovkama hodně snažit... Zbytek Ti bude dost jedno- a myslím že to víš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja se taky rozváděl a dohoda byla. Bylo to tenkrát bez děti a slo jen o majetek, ale i tak. Proste to jde. Takže ty vaše černočerný scenare neplatí vzdy.

Ale to jeste Zizka videl na obe oci a stavel vozovou hradbu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pevne nervy, budu drzet palce. Smutne to je :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba dohoda bude, ale nejspis ne o stridavce. Majetek je dost jednoduchej. Ale asi se budou muset dohodnout pravnici a pak nam (ji) vysvetlit, ze na to ma pristoupit. Ale co ja vim, co to bude za pravniky :( Jejiho neznam a sam jeste taky nemam definitivne vybrano..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardo, teda čumím, jak blázen. Co na to říct? U Tebe bych to tak nějak nečekal a je vidět, že napšetávačky kamarádky jsou ludry, jakmile je krize a zapojí se do toho nějaká taková svinská slepice, tak není moc šancí, na druhou stranu - žije s Tebou Tvoje žena a ně nějaká pipinka, takže žena by si měla uvědomit, že rozvrátí rodinu a děti uvrhne do traumatické situace, protože to opravdu odnášejí především děti. Hrozně bych Ti přál (pokud už to nejde zachránit), aby to dopadlo co nejlépe právě pro děti. Bohužel ze zkušenosti kamaráda vím, že soudy v tomto jsou stále dost pozadu, zrovna včera jsme se o tom bavili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...