Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Tak právě ruplo další "vzorové" manželství v mém okolí - internacionální, zvládli hromadu úskalí (volbou místa k životu počínaje a bilingvální a bikulturní výchovou dcerky konče), oba rodiče humanitně zaměření vzdělaní intelektuálové, přesto vcelku nohama na zemi, měli se hodně rádi. Fungovalo jim to. Při mých občasných návštěvách tam člověk tu pohodu fakt vnímal. A voila - podle toho, co vím, asi začíná peklo.. Ač nejsem aktérem, docela mě to vzalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, to jsou ty manželství/vztahy, který si člověk bere skoro za vzor, bohužel za dveře nikomu vidět není a to že během návštěv a společných akcí vypadají skoro ideálně ještě neznamená, že se uvnitř ty lidi nežerou. Navíc krizema si prošel snad každej vztah a co si na lidech cením je právě ta ochota je zvládout, zvlášť když jsou tam děti. Nelámal bych hůl, byť v tomto vlákně to nevypadá moc nadějně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evidentne mas so mnou nejaky problem. Ak chceš vyriešime to cez SS. To neviem ako si tu mohol bezomna vydrzat, ale viem ako by som vydrzal ja bez tvojich reakcii na moje prispevky. Ja na teba nereagujem, tak ta poprosim zdrz sa aj ty a bude to OK..

Upraveno uživatelem milan79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evidentne mas so mnou nejaky problem. Ak chceš vyriešime to cez SS. To neviem ako si tu mohol bezomna vydrzat, ale viem ako by som vydrzal ja bez tvojich reakcii na moje prispevky. Ja na teba nereagujem,

Myslim ze sa budem vyjadrovat k comu chcem a reagovat na co uznam za vhodne.

Ak s tym mas problem daj si ma na ignore list. A je to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ricousi drž se, je to hnus 8mi letým dětem rozbít rodinu.... Bohuzel vztah je o kompromisech, toleranci a obetovani se ( sem tam ) jasne ze vseho s mirou. Ja bych nemenil a to jsme svoji 23 let, pruser je jak zenska potka sarmantniho, pozorneho fesaka ktery ji zamota hlavu.... A rozvod po ctvrte? tady je neco spatne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvetsi tragedii manzelstvi v ČR je SJM. Moje manzelstvi by bez tyhle sracky zrejme bez problemu vydrzelo. Takhle moje milovana chamtiva nici zivot nejen mne (na dost let dopredu), ale hlavne detem :(

Vidíš a někdo to má přesně obráceně :-) Kamarád dokud měl pendrek tak byl furt na rozvod, pak přišel do rodiny zajímavý kapitál a najednou má lásku až za hrob :-D

 

Mají rozdělený majetek takže s tím SJM se dá souhlasit :-)

Upraveno uživatelem VasekN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...