Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Ak sa kápo vytratí a ho dama omrzí ( predsa 2 detičky sú nie vždy vítaný " bonus " ak to pomenujem škaredo ), príde situácia ktorú zena nazve BOLA SOM ZMÄTENÁ. Mam priklad tu z reálu, kápo vyvija natlak na zensku, ze chce vlastne dieta s nou, co ju teda znacne psychicky rozhodilo, a vytvorilo akusi barieru pomyselnu. Toto ony uz vobec nechcu nanovo prezivat, kdezto chlap si chce ju chce takto priputat . Je tam kopec nelogicky a nerozumne poskladanych faktov a real je 1000x horší ale pointa je: uz to ľutujú. Trva to par mesiacov . Chemia v hlave vyprchava a ludske hodnoty su tie na ktorych sa da stavat. Ak su chatrne a biedne nemaju sancu na uspech vo vztahu. V ziadnom.

Vydrz Ricousy , neviem aky vysledok to bude mat. Ale stastny pre nich nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakládat IMHO s ničím nemůže, pokud není společníkem firmy. 

Taky myslím, že se ve firmě do ničeho montovat nemůže jenom z pozice 'manželka společníka'. Ale může mít pocit, že má nárok na část zisku a to je, myslím si, reálnější hrozba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si takto bezdůvodně stáhne 50k ze společného (nebo dokonce Tvého) účtu, asi je dost zoufalá, ale zároveň dost hloupá (pokud to historicky nejsou její peníze, nebo není hlavním zdrojem rodinných financí)... najdi si okamžitě právníka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vlákno je fakt děsivý a inspirující zároveň, poslední dobou o svatbě dost přemýšlím, tak už aspoň vím, že SJM je fajn předem vyřešit (což mi velmi důrazně doporučil i kamarád právník).

 

Ad Ricous, lehce se mi mluví, protože tím neprocházím. Ale tenhle vztah vypadá daleko za hranicí opravitelnosti, takže bych se připravil na válku a bojoval o to co mi patří vším co mám. Chápu, když se někdo snaží, aby to neublížilo dětem, ale stejně to na ně dopadne a tak jako tak jim nepomůže mít tátu na ulici a s holým zadkem. Časem tu situaci pochopí a dostanou se přes to.

Na kartě bych přinejmenším změnil pin nebo ji zablokoval, v horším případě nahlásil krádež (pokud to není společný účet).

 

Preju hodně štěstí a pevné nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže začla válka Roseových...

 

Peníze si vzala aby měla něco do začátku, protože když nejdu já,půjde ona. Děti brečí (hlavně kluk), že nikam nechce a že máme být spolu. Nakonec ji převědčily aspoň ke střídavé péči. Já si teda pobulim až budu sám, a to fest. A řikám si, chlastu je doma dost, za jak dlouho se tak člověk uleje k smrti...?

 

Nejvís mě sere, jak jim tvrdí, že to bude fajn, že se vlastně nic nemění a podobný kydy. Nevim jestli si to neumí spočítat, ale finančně budeme v prdeli oba (byt kde teď žijeme je společnej, ale na stavebko a chybí asi už "jen" deset let...). Do toho má svoje auto na leasing a hlavně - od února budu úplně v prdeli, protože nemocenská 60% ze základu a já si vydělám hlavně na provizích... No už jdu připravit PO do sekce prodej... :(

 

A hlavně jak je budu živit - na střídavou péči to coby obchoďák po celý ČR nedám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klid, dáš to! Hlavně se teď postarej o sebe, jen tak se budeš moct postarat o děti...snaž se být o krok vpřed a jak už jsem jednou psal, okamžitě utíkej pro právní radu, sic Tě zrujnuje... 

 

Edit: pokud opustí byt, sepiš a nafoť si všechno příslušenství, schovej někam cennosti, ženy jsou někdy opravdu nevyzpytatelné... 

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemocenska neni 60% zakladu, ale prumeru tvych vyplat za posledni kvartal, takze pokud je nedostavas bokem, ale ofiko, nebude tak zle. Dalsi vec, pokud mas zivotni pojistku, casto tam jde cerpat pri delsi neschopnosti nejaky prachy za kazdej den.. Aspon ja to tak mam jako obchodak sjednany, protoze zaklad mam taky celkem hovno model

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemocenska neni 60% zakladu, ale prumeru tvych vyplat za posledni kvartal, takze pokud je nedostavas bokem, ale ofiko, nebude tak zle. Dalsi vec, pokud mas zivotni pojistku, casto tam jde cerpat pri delsi neschopnosti nejaky prachy za kazdej den.. Aspon ja to tak mam jako obchodak sjednany, protoze zaklad mam taky celkem ....o model

60% redukovaného základu, bohužel

http://kalkulacky.idnes.cz/cr_kalkulator-nemocenske-2017.php

Upraveno uživatelem tm80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže začla válka Roseových...

 

Peníze si vzala aby měla něco do začátku, protože když nejdu já,půjde ona. Děti brečí (hlavně kluk), že nikam nechce a že máme být spolu. Nakonec ji převědčily aspoň ke střídavé péči. Já si teda pobulim až budu sám, a to fest. A řikám si, chlastu je doma dost, za jak dlouho se tak člověk uleje k smrti...?

 

Nejvís mě ...., jak jim tvrdí, že to bude fajn, že se vlastně nic nemění a podobný kydy. Nevim jestli si to neumí spočítat, ale finančně budeme v .....i oba (byt kde teď žijeme je společnej, ale na stavebko a chybí asi už "jen" deset let...). Do toho má svoje auto na leasing a hlavně - od února budu úplně v .....i, protože nemocenská 60% ze základu a já si vydělám hlavně na provizích... No už jdu připravit PO do sekce prodej... :(

 

A hlavně jak je budu živit - na střídavou péči to coby obchoďák po celý ČR nedám...

To co si teď nedokážeš představit, se Ti rozleží a naučíš se v tom dobře žít. Střídavá péče je docela náročná  na organizaci času, ale jak chytneš rytmus, půjde to. Určitě se dá Tvá činnost rozdělit na to co můžeš dělat z domova a to co musíš zvládnout jen s cestováním. Sedneš k diáři. Neboj- lidi Ti budou fandit a pomáhat. K účtu ji už vůbec nepouštěj a zjisti, kam prachy zmizely. Pokud na jiný účet, převod bych u banky reklamoval. 

NELEJ !!! Nebo ne moc... Děti se objeví, když je nečekáš, a bude problém, a veliký.. Mimochodem, měly by zůstat doma- tj. s Tebou.

Jo- a hodinky, kterých si vážíš, schovej u dobrých kamarádů...

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemocenska neni 60% zakladu, ale prumeru tvych vyplat za posledni kvartal, takze pokud je nedostavas bokem, ale ofiko, nebude tak zle. Dalsi vec, pokud mas zivotni pojistku, casto tam jde cerpat pri delsi neschopnosti nejaky prachy za kazdej den.. Aspon ja to tak mam jako obchodak sjednany, protoze zaklad mam taky celkem ....o model

Jak radí tady kolega výše, bylo by fajn založit pojistku, která by kryla výpadek příjmu. Já tam mám tuším 500/den, žádný terno ale dá se nastavit víc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže začla válka Roseových...

 

Peníze si vzala aby měla něco do začátku, protože když nejdu já,půjde ona. Děti brečí (hlavně kluk), že nikam nechce a že máme být spolu. Nakonec ji převědčily aspoň ke střídavé péči. Já si teda pobulim až budu sám, a to fest. A řikám si, chlastu je doma dost, za jak dlouho se tak člověk uleje k smrti...?

 

Nejvís mě ...., jak jim tvrdí, že to bude fajn, že se vlastně nic nemění a podobný kydy. Nevim jestli si to neumí spočítat, ale finančně budeme v .....i oba (byt kde teď žijeme je společnej, ale na stavebko a chybí asi už "jen" deset let...). Do toho má svoje auto na leasing a hlavně - od února budu úplně v .....i, protože nemocenská 60% ze základu a já si vydělám hlavně na provizích... No už jdu připravit PO do sekce prodej... :(

 

A hlavně jak je budu živit - na střídavou péči to coby obchoďák po celý ČR nedám...

Tak otázkou je jestli si vzala Tvojich 50 do začátku a taky kolik ti na tom účtu nechala.... Pokud jste na tom byli s přínosem do společné kasy tak nějak podobně a vzala si do začátku 50 z 200 tak asi neni co řešit, byly to asi i její peníze.  Horší by bylo kdyby si vzala 50 z 60ti. Proč bys děcka neuživil? když budou u Tebe? Co rodiče? když budeš marod tak Ti nepomůžou? ségra? brácha? kámoši ? Vše se dá vyřešit, jen u toho nesmíš být na šrot, to že se asi budeš muset ožrat to je jasný, ale nesmíš lopat a ulopat se, protože skončíš ještě ve větší prdeli než jsi teď. V této situaci jsem nebyl a snad (doufám) nebudu, kluk má už 20, takže by to bylo jiné, ale i tak to nechci zažít. Ještě se zeptám, ty nemáš žádnou železnou rezervu na tyto účely? Onemocnět že každý z nás a na tyto případy je třeba myslet....  Kdyby jsi na tom byl fakt tak zle, že nebudeš mít co s děckama jíst tak ti rád přispěju. Hlavně hned od začátku řeš co s tím bytem, bohužel jestli ho x let platíte spolu tak bude chtít polovinu těch peněz co jste do toho vrazili, bude spíš chtít víc podle časové ceny. No nezávidím Ti to, ale musíš se s tím poprat , a s kořalou opatrně. Drž se a nevzdávej to už dopředu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K účtu: společnej, ale při jejím příimu cca 20k to nepokryje ani její náklady (tím nemyslím bydlení, auto, škola, děti, dovolená, dárky apod.). Každej měsíc jí ukazuju - přírustek na účtu 70, výdaje 90 (spotřeba jak ruskej raketoplán...). Teď tam zbylo kilo a 50 asi vyberu raději i já...

 

Pojistka - mám, ale po bouračce mi nechtěli pojistit LDK, jelikož s ní mám celoročně potíže. Teď se mi sice stal problém s pravou, protože po tom úrazu ji více zatěžuji, ale sám doktor říká, že s pojistkou to asi nebude jednoduchý, jelikož je tam ta spojistost. A to by mě měla letos čekat úplně stejná operace i na té druhé a tam už je jistota ohne Ká...

 

A ať si nechá byt kdokoliv z nás, tak bude problém předělat stavebko a hlavně vyplatit toho druhého...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Richarde drzim pesti . S tim pitim opravdu pockej.Aby se to nestalo munici pro pripadnou hru ze strany manzelky ohledne Tveho posuzovani u soudu.  Pokud budes chtit ,rad Ti zavolam a predam brachu ,ktery ma rozvod s pani za sebou.Aby dodal silu.

Obe deti zustali u nej,nechteli jit s mamou. Zustal mu i dum,ktery pro ne postavil,ackoliv to na zacatku vypadalo podle reci,ze se bude prodavat a podobny vypraveni.  Nakonec to ustal s noblesou,pani sice dostala pytel penez na cestu,ale bracha se rychle otrepal a nyni je opravdu spokojeny.Nikdo by nehadal jak na tom byl pred 2 rokama. A  podle pocatecni skepse a zmaru to vypadalo opravdu bidne.

Neni tedy pravidlo,ze to dopadne na pytel.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K účtu: společnej, ale při jejím příimu cca 20k to nepokryje ani její náklady (tím nemyslím bydlení, auto, škola, děti, dovolená, dárky apod.). Každej měsíc jí ukazuju - přírustek na účtu 70, výdaje 90 (spotřeba jak ruskej raketoplán...). Teď tam zbylo kilo a 50 asi vyberu raději i já...

 

Pojistka - mám, ale po bouračce mi nechtěli pojistit LDK, jelikož s ní mám celoročně potíže. Teď se mi sice stal problém s pravou, protože po tom úrazu ji více zatěžuji, ale sám doktor říká, že s pojistkou to asi nebude jednoduchý, jelikož je tam ta spojistost. A to by mě měla letos čekat úplně stejná operace i na té druhé a tam už je jistota ohne Ká...

 

A ať si nechá byt kdokoliv z nás, tak bude problém předělat stavebko a hlavně vyplatit toho druhého...

Richarde, kdyz to tak ctu... nebudes na tom nakonec lip nez ted...? (co se tyce manzelky) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S ti pitim  - sakra to vypadá že jsem norek. Chdim s klukama 1x za měsíc v pátek, doma ten rum na vánoce byla vyjímka (už podle toho, jak jsem ho otevíral bylo vidět, že nejsem žádnej píč...).

 

Horší bude, pokud zůstanu v bytu, kde seberu ty prachy na to ji vyplatit. To se musí hned jak odejde? Je termín?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...