Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Tady mi na rozdil od souseda dava smysl nechat si dat pres hubu... ;)

Hlavne si dat bacha naopak, kamos neudrzel nervy a dal ji paskem na holou. Zavolala floidy a jeho pozice je ted velmi spatna...

Podobně nedávno vyšplouchla kámoše z bytu jeho bývalá přítelkyně

Než šel do práce tak na to vlítli,prej ať ji přitom naplácá,no a jak vypadnul,nafotila,zavolala benga a díky tomu mu milá paní domácí zrušila smlouvu a dala ji ji

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ježíši, kam Ty na to chodíš?

Na co mám kam chodit? Zřejmě nevíš, jak se dá nájemní smlouva vypovědět, a že to rozhodně není tak, jak je psáno výše. Navíc v každém případě je výpovědní lhůta 3 měsíce a rozhodně nelze nájem někomu jen tak "zrušit" a dát ho jinému. A to se nebavit o tom, kdy nájemník výpověď napadne soudně, hlavně pokud bylo důvodem výpovědi např. hrubé porušení povinností ze strany nájemce (vyjma neplacení nájemného, tam samozřejmě není co řešit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už u nás přituhuje... Dneska se psalo, kdo si co vezme, kam pujde, co bude platit. Zbylo ji cca 2k  a žačala na mě řvát, jestli si dělám p.r.d.e.l. Psala sis to sama, pojď si to vyměnit, ale nejenom že ti nezbyde víc, ale budeš si ještě někde půjčovat...

 

A udělal jsem blbost - předevčírem proběhl vzájemně domluvený sex (já nějak neodolám), včera půl dne byla pryč, ležela na gauči že jí je blbě a bolí břicho... No doufám, že to s tí znásilněním nakonec bude vtip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ale záminkou snad ano. Nebo?

Jak jsem psal, výpověď jsou 3 měsíce. A nějaké fyzické násilí se dá sice brát jako ono hrubé porušení, ale pokud není pravomocný rozsudek soudu a vše se navíc odehrává kdesi za zavřenými dveřmi bytu a ještě s tvrzením proti tvrzení, tak to pronajímatel na toto nenahraje. Moje slova o vymlácení půlky baráku jsou pak pochopitelně nadsázkou (aby to zase někdo nevzal doslovně :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To se nedá brát ani jako vtip, protože i kdyby tam dotyčný vymlátil půl domu, tak to není důvodem ukončení nájemní smlouvy :)

 

 

Na co mám kam chodit? Zřejmě nevíš, jak se dá nájemní smlouva vypovědět, a že to rozhodně není tak, jak je psáno výše. Navíc v každém případě je výpovědní lhůta 3 měsíce a rozhodně nelze nájem někomu jen tak "zrušit" a dát ho jinému. A to se nebavit o tom, kdy nájemník výpověď napadne soudně, hlavně pokud bylo důvodem výpovědi např. hrubé porušení povinností ze strany nájemce (vyjma neplacení nájemného, tam samozřejmě není co řešit).

 

 

Jak jsem psal, výpověď jsou 3 měsíce. A nějaké fyzické násilí se dá sice brát jako ono hrubé porušení, ale pokud není pravomocný rozsudek soudu a vše se navíc odehrává kdesi za zavřenými dveřmi bytu a ještě s tvrzením proti tvrzení, tak to pronajímatel na toto nenahraje. Moje slova o vymlácení půlky baráku jsou pak pochopitelně nadsázkou (aby to zase někdo nevzal doslovně :) ).

Já moc dobře vím, jak se dají smlouvy vypovědět, nemusíš mít strach. Pronajímatel samozřejmě může v uvedených případech vypovědět nájem bez výpovědní doby a nepotřebuje k tomu žádné rozhodnutí soudu.

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, výpověď jsou 3 měsíce. A nějaké fyzické násilí se dá sice brát jako ono hrubé porušení, ale pokud není pravomocný rozsudek soudu a vše se navíc odehrává kdesi za zavřenými dveřmi bytu a ještě s tvrzením proti tvrzení, tak to pronajímatel na toto nenahraje. Moje slova o vymlácení půlky baráku jsou pak pochopitelně nadsázkou (aby to zase někdo nevzal doslovně :) ).

A co třeba užívání bytu jiným způsobem než bylo ujednáno nebo poškozování bytu? Jak sám určitě víš, dnes už není k ukončení smlouvy na dobu neurčitou potřeba přivolení soudu, shánění náhradního bydlení atd., tudíž pronajímatel může smlouvu vypovědět i bez výpovědní doby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys to věděl, pak tady nebudeš psát "Ježíši, kam Ty na to chodíš?", protože bez výpovědní doby nelze nájem ukončit ve výše uvedeném případě, kdy si partneři za zavřenými dveřmi vrzli s prvky BDSM a PČR teprve cosi šetří. To skutečně nemá šanci uspět taková výpověď :)

Upraveno uživatelem JanNovakJan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On něco Juraj11 psal o nájemní smlouvě na byt? :D

Asi je dobré číst celý příspěvek a vyvarovat se tak ztráty sledu informací :)

 

Podobně nedávno vyšplouchla kámoše z bytu jeho bývalá přítelkyně

Než šel do práce tak na to vlítli,prej ať ji přitom naplácá,no a jak vypadnul,nafotila,zavolala benga a díky tomu mu milá paní domácí zrušila smlouvu a dala ji ji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak především jsem reagoval na Tvoje prohlášení, že cit.: "...i kdyby tam dotyčný vymlátil půl domu, tak to není důvodem ukončení nájemní smlouvy" a potom tady mícháš dvě věci dohromady a to práva pronajímatele a práva nájemce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A co třeba užívání bytu jiným způsobem než bylo ujednáno nebo poškozování bytu? Jak sám určitě víš, dnes už není k ukončení smlouvy na dobu neurčitou potřeba přivolení soudu, shánění náhradního bydlení atd., tudíž pronajímatel může smlouvu vypovědět i bez výpovědní doby.

Že nasekal přítelkyni na zadek, to není poškození bytu (pokud tam s ním neházel ode zdi ke zdi :D ) a pronajímatel by to u soudu s takovým důvodem projel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...