Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Druhy dite to slepi.. a kdyz ne tak treti.. pak uz neni na blbosti cas :-)

 

Přesněé!

Nadělejte si harantů plnej barák a vono vás to pak přejde, řešit píčoviny. Na to nebude čas ani síla, to se pak musí jet dle denního harmonogramu na minuty a bez toho, aby chlap se ženskou drželi při sobě a všechno zvládali, to potom fakt nejde.

Tohleto skuhrání nechápu. Jednou jsme se vzali, tak prostě jedem.

Obecně mi přijde, že dnes jsou lidi často zahledění do sebe, jen já vole já, užít si, zodpovědnost žádná.. Děti z rozvedených rodin ať se tím trápěj, ony si tenhle model ponesou s sebou jako normu. A to je špatně.

To je takovej obecněj povzdech nad dnešním stavem, vůbec nemyslim nic konkrétního tady. (To, co před časem řešil Ricous, byla teda síla, holt svině samička..) Taky jsem rozvedenej, ale to bylo naštěstí před příchodem dětí.

A na psychology se vyserte, tím jsem si tehdá taky prošel..člověk si to musí srovnat sám a chce to čas, hodně času..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas opatrně s tou Ricousovou exkou, Lube, kdoví, jak to teďka spolu mají. Před časem jsem volal zhroucenýmu kamarádovi, kterýho dva měsíce předtím kvůli mladymu fešákovi opustila dlouholetá partnerka, a do telefonu jsem ho začal utěšovat, že může být rád, že jsme ji stejně nikdy moc nemuseli, ze to musela být děsná mrcha... dlouho bylo ticho a pak povídá: "Ona se ke mně Janička vrátila..." :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lub: napsal jsi to pekne :)

Souhlasim. Kdyz to vidim okolo sebe u kamosu tak podruhe vzali to same jen v jinem obalu (podle me jeste horši psychopatku nez predtim)

 

Hold kazdy vztah dojde do slepe ulicky...driv nebo pozdeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

 

Souhlasim. Kdyz to vidim okolo sebe u kamosu tak podruhe vzali to same jen v jinem obalu (podle me jeste horši psychopatku nez predtim)

Obavam se, ze to tak bude. Chlap si vybira porad ty stejny typy, a stejne tak pritahuje ten stejnej typ zenskejch. Takze je otazka, jestli si clovek pomuze? Asi ne...

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obavam se, ze to tak bude. Chlap si vybira porad ty stejny typy, a stejne tak pritahuje ten stejnej typ zenskejch. Takze je otazka, jestli si clovek pomuze? Asi ne...

To bych úplně netvrdil :) ale pokud to tak mas, tak si snaží každý vybrat ženu podobnou své matce.

 

Když budeš vycházet z obecných dat, tak 50% svého charakteru mají dva lidi nezávisle na sobě vždy stejných, takže v průměru to tak fakt je

 

Za zničeny vztah mohou vždy dva. Žena a tchyně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, mohl by podat nejakej report, kdyz to tady tak resil :)

No, tak report :oneeyed02:

Je to víc jak rok, co bydlím sám. Na bejvalku prasklo ještě pár nevěr z dřívějška, ale to už nic neměnilo. Děti máme na střídavou péči, po týdnu. Ty to vzaly kupodivu úplně v pohodě (jsem rád). Kámoš cvokaře se ze začátku hodil. S ex rozvedeni nejsme, ale na "všechno" máme potvrzené papíry a řídíme se tím (střídavka, děti, alimenty, majetek atd.). Novej vztah nemám, nehledám a asi by to ani moc nešlo - v neděli večer předám děti, v pondělí ráno vyrazím za kšeftama, jezdím po celý ČR a každej den spim jinde. V pátek se vrátim, jdu s klukama na pivo, v sobotu se "léčim" a v neděli uklizim, vařim, peru, žehlim a večer přijdou děti. A týden s něma je zabíračka sama o sobě, navíc samozřejmě chodim i do práce (jízdy "kolem komína", abych byl do pěti doma). Do toho nějaký problémky se zdravím, ale na to už jsem si zvykl. Řešim teď koupi motorky - tu mi ex zakazovala, tak teď už by to šlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obavam se, ze to tak bude. Chlap si vybira porad ty stejny typy, a stejne tak pritahuje ten stejnej typ zenskejch. Takze je otazka, jestli si clovek pomuze? Asi ne...

Hele ja zkusim nesouhlasit (i kdyz vlastne castecne souhlasim).

Ja si treba vzdycky hledal takovy ty submisivni typy, co te v hospode drzej za ruku a tesej se domu a tech extrovertnich se desil. Vlastne me to pak ani moc nebavilo a porad se neco resilo. Moje posledni (a doufam, ze naporad) je naprostej opak. Bal jsem se ji vic nez certa, je ji vsude plno a na zacatku to byla z my strany jen prcacka. No a bavilo me to s ni tak dlouho, ze me pak pridrzela a uz spolu bydlime patym rokem a nemenil bych za zadnou z bejvalek. Ale znovu rikam, ze se porad divim, ze jsem do toho sel. Je schopna na me porvavat na celou ulici, kdyz jdu z prace. No silena osoba, co vam budu povidat... :) Ale je doma porad prdel!

Tak zaverem proste se nebojte zkusit zmenit zavedenej stereotyp vyberu partnerky, muze vas to mile prekvapit... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikymik: jasne ze se jim mlady kluci libi, ale maji v tomhle obvykle vic soudnosti a mozna i studu, prece jen uz v pradylku nevypadaj tak suprove jako v osmnacti, zatimco chlapum kdyz zacne po padesatce hucet, tak jim ten stud i soudnost vetsinou chybi a verej tomu, ze prirozenou fyzickou zchatralost zachranej sarmem a prachama. Nekdy jim to dokonce vyjde, ale neni to moc casto.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My teď taky máme s manželkou zvláštní období. Ona ve 42 letech přichází krizí středního věku, ale nedokáže si to přiznat. Takže se snaží dokázat všem okolo sebe, co všechno ještě dokáže. Začala běhat každý den, teď v horách jede jako fretka, do toho módu být na každé párty z práce... Jako kdyby ji bylo 20.

Já to měl před pěti lety podobný. Pak se ozvalo jedno koleno, pak druhý, problémy s patou, takže teď s ní nemůžu držet krok. Snad ji to brzy přejde, protože to je k nevydržení. Dovolená = dostihy o počet nachozených km.

Tak to uz je pozdě.. jestli beha jak fretka a maka na sobe, tak to uz ma druhyho chlapa.. to je jasny... :-o) jestli vo tom zatim jen mluvi, tak mas mozna jeste šanci.. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to uz je pozdě.. jestli beha jak fretka a maka na sobe, tak to uz ma druhyho chlapa.. to je jasny... :-o) jestli vo tom zatim jen mluvi, tak mas mozna jeste šanci.. :-)

Tohle je blbost, pardon. Ale je to taky možnost. Co když na sobě malá, aby byla v pohodě sama se sebou. Chces mít jistotu, tak zkus na ni šrapnel

 

A jestli na sobě malá a nikoho nemá, tak sem muzes dat kontakt;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přesně tak, to je na tom všem pro mě asi to úplně nejhorší. Že jsem žil poslední roky v nějakým klamu a ona jen čekala, až bude na hromádce o něco víc. Její požadavky navíc jen potvrzujou, o co jí doopravdy šlo a jde..

Jak to ted hodnotis s odstupem par let? Ja to mam uz pres rok ponekud rozpadnuty, tak by me zajimalo, jak se meni ta perspektiva po rozvodu s casem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...