Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, M10 napsal:

No, neměl bych se asi moc vyjadřovat, jako třikrát ženatý a rozvedený, ale....

klobúk dole za úprimnú odpoveď. Aby to ale bolo pochopené, nepýtal som sa preto že sa ženiť chcem, len ma zaujímali názory a ideálne od ľudí ktorí majú vlastnú skúsenosť. Chcel som zistiť či som sám s názorom aký mám ale zjavne nie.  Ja mám vlastnú skúsenosť zo vzťahov (z manželstva naštastie nie) a na základe tých skúseností sa ženiť nechystám. Príde mi choré dať do rúk svoju slobodu iným ľudom/osobám, či už je to žena samotná alebo neskôr súdy a štát. Pokiaľ možno o svojom živote chcem rozhodovať do čo najväčšej miery sám (myslím že v tom sa skrýva štastie) a tam sa tým pádom končí aj záujem o manželstvo. 

Napriek tomu že rozvod nie je veselá téma, teší ma že sa našlo dosť ľudí ktorí to povedali ako to je a že si to uvedomujú. 

Potvrdili ste mi totiž to čo som si myslel že je to jednak ťažké, jednak makačka a že žena je väčšinou skôr príťaž (hlavne moja generácia a mladšie, ja mám 29) ako pomoc pokiaľ to aj tak nevezme do rúk chlap. 

A kto má naozaj štastný vzťah, že si neklame a je naozaj vo vzťahu úprimne štastný, gratulujem :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera mírně zapochyboval, když na mě začala žena vřískat, ať něco okamžitě udělám s louží před barákem (blbě vyspádovanej novej chodník, příští týden to přijedou opravit). V největším slejváku. Ale pak jsem si řekl, že nemá cenu pouštět se do zbytečných debat a otevřel jsem si bez všelijakých komentářů knížku. Kupodivu ji má klidná, zdrženlivá reakce zozběsnila úplně do nepříčetnosti, až jsem myslel, že ji trefí šlak a já se ještě budu otravovat s doktorama. Ale pak se to nějak uklidnilo, jako ostatně vždycky.

Chce to prostě zdržet se přehnaných reakcí na sebevětší blbosti.

Upraveno uživatelem Foundryman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, prischera napsal:

Tak já vám nevím, já jsem štastně ženatej 16 let. S manželkou jsme dohromady 22 let. Máme dvě děti a musím říct, že jsem nikdy ani na vteřinu nepochyboval jestli to bylo správné rozhodnutí. Moje žena je můj nejlepší kamarád a život bez ní si moc nedokážu představit a troufnu si říct, že je to oboustranné. Samozřejmě že společné soužití občas vytváří třecí plochy a nutnosti kompromisů, ale tak nějak to nikdy nepřesáhlo nic, na čem bychom se nedokázali shodnout. Vylezli jsme spolu na spoustu hor a skal, nachodili tisíce kilometrů, vypili moře piva a nějak mimochodem si pořídili dvě holky, kterým se společnými silami a zuby nehty snažíme vštípit náš společný náhled na svět. Být sám? To je moje noční můra.

Mooc pěkně napsané, vůbec mi to nesedí k Tvému příšernému nicku 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Foundryman napsal:

Já včera mírně zapochyboval, když na mě začala žena vřískat, ať něco okamžitě udělám s louží před barákem (blbě vyspádovanej novej chodník, příští týden to přijedou opravit). V největším slejváku. Ale pak jsem si řekl, že nemá cenu pouštět se do zbytečných debat a otevřel jsem si bez všelijakých komentářů knížku. Kupodivu ji má klidná, zdrženlivá reakce zozběsnila úplně do nepříčetnosti, až jsem myslel, ži terfí šlak a já se ještě budu otravovat s doktorama. Ale pak se to nějak uklidnilo, jako ostatně vždycky.

Chce to prostě zdržet se přehnaných reakcí na sebevětší blbosti.

No přehnané reakce nebylo třeba, stačilo se jen slušně zeptat na koho jako řve? a pokud by vřískot a nepříčetnost pokračovala tak zařvat drž už hubu 😂 copak jsi ku..a ten chodník blbě vyspádoval Ty?

Upraveno uživatelem M3maniac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, skalis napsal:

Pokud mas takovyto nazor, tak se opravdu radeji nezen.

doplním sa, keď nájdeš schopnú ženu, môže to fungovať. Nehovorím že sa to nedá, len som si istý že je to náročné. A ženiť sa určite nebudem, jak som povedal aby som sa potom pýtal cudzích ľudí o dovolenie sa rozísť, delil to čo si zarobím a či budem/nebudem môcť vidieť deti a ako často...... nie ďakujem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, M3maniac napsal:

No přehnané reakce nebylo třeba, stačilo se jen slušně zeptat na koho jako řve? a pokud by vřískot a nepříčetnost pokračovala tak zařvat drž už hubu 😂 copak jsi ku..a ten chodník blbě vyspádoval Ty?

No, to by právě byla ta zbytečná debata, která by k ničemu nevedla 🙂  Kaluž je tam furt, doma zase klid, čili účelu dosaženo. Akorát jiným způsobem 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doplním sa, keď nájdeš schopnú ženu, môže to fungovať. Nehovorím že sa to nedá, len som si istý že je to náročné. A ženiť sa určite nebudem, jak som povedal aby som sa potom pýtal cudzích ľudí o dovolenie sa rozísť, delil to čo si zarobím a či budem/nebudem môcť vidieť deti a ako často...... nie ďakujem. 

Asi posledni koment ode me - vydelavam nekolikanasobne vic nez moje zena. Ona o to vic venuje detem. A nikdy bych o penezich, co prinesu domu, nerekl, ze jsem “si” je vydelal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Hardslimer napsal:

@nickolas, sorry, zapomnel jsem tam pridat smajliky. :cheers:

Ale uz musim koncit, manzelka prisla domu a ja nemam jeste vyzehlino..... :D

 

Jak rikam, taky si v hospode obcas zaspasuju a nejaky ten vtipek hodim. Ale kdyz pak nekde ctu/slysim, jak chlapi ze svych zenskych delaji vylozene nesvepravne a tupe stvoreni, tak se mi to nelibi. To pak lehce prehlidnes nadsazku. 
Kdyz se nekdo navlikne do ruzovyho pola, nasadi zlate orloje a v nejdrazsim baru hleda zivotni stesti, to se pak nemuze divit, ze si domu privede zlatokopku. Kdyz se nekdo k manzelce chova jako by byla jeho nejposlednejsi podrizeny, zaslouzi dostat do cumaku. Protoze ani k tem poslednim uklizeckam prece neni duvod chovat se prezirave a povysene. Byt stastny v manzelstvi neni zas az takovy zazrak, to jen ten vzajemny respekt se vytraci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, helit napsal:

doplním sa, keď nájdeš schopnú ženu, môže to fungovať. Nehovorím že sa to nedá, len som si istý že je to náročné. A ženiť sa určite nebudem, jak som povedal aby som sa potom pýtal cudzích ľudí o dovolenie sa rozísť, delil to čo si zarobím a či budem/nebudem môcť vidieť deti a ako často...... nie ďakujem. 

Jak se nebudeš chtít dělit o prachy, tak se na to opravdu s prominutím vyser :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vogo, to jsem zase vlezl do vlákna. Chápu, když je někdo mladý a hormony mu zatemní mozek, tak mu nedojde, co si to bere za kátlu, nicméně spadnout do toho podruhé, potřetí... to mi už moc hlava nebere. Letos jsme se ženou 36 let, v dobrém i ve zlém, a to jsem starý bezvěrec. A furt dobrý, možná co se děcka osamostatnila a vypadla z baráku, ještě lepší, protože máme více času na to, co nás baví, jednotlivě, ale i společně. :default_biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, M3maniac napsal:

No myslím, že na tvou otázku to tady dopadlo tak 40:60 v tvůj neprospěch a přesto si napsal, že jsme tě utvrdili, že sa neženit je lepší 😂

40:60 neni bohviečo pomer :)  ďalšia vec koľko ľudí si dokáže otvorene priznať niečo čo je im nepríjemné?  aj ty sám si napísal že je to neistota, že zatiaľ ti to funguje ale o hocikedy sa to môže zvrtnúť. 

 

před 10 minutami, M3maniac napsal:

Někteří to tak mají, já, já, já...., moje, moje, moje....😉

v tomto vinu priznávam, možno to je predošlými sklamaniami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...