Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

před 11 minutami, Bobisek napsal:

No tak to si pogratuluj a pokud nemáte velmi specifické majetkové okolnosti a tvůj styk je "standardní" (tj. třeba 5/14), doporučuji ti posílat při dvou takto starých dětech okolo 25-30 % tvého čistého platu. 

Jo díky, to tak cca vychází. Co znamená prosím 5/14? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 11 hodinami, Pavelpu27 napsal:

Jak dlouho jste spolu a kolik je dětem? U nás to tak nějak držíme zuby nehty, ale dlouhodobě se to vydržet nedá. Buď se něco změní, nebo budeme muset od sebe.

To je právě ono, držet se zuby nehty nebo začít znovu skutečně žít...

Tohle dilema řešíme taky. Manželství nemá být vězení, nebo vojna kde člověk stříhá metr. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spolu 15 let, deti dve. Holky 5 a 10 let. Je to vlastne treti krizovatka. Poprve se manzelka chtela rozvadet rok po svatbe… cukla u pravnika, kdy byla dohoda o vyrovnani k podpisu…. Ja mladej a furt zamilovanej. Tak jsem kyvl na zustani spolu… podruhe pred 4 lety, prisel jsem na nevery s kolegy… no a ted prisla s tim, ze se rozvedem….objevila v sobe sve nove ja. Otuzuje se, narovnava cakry a objevuje zenskou bohyni v sobe…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spolu 15 let, deti dve. Holky 5 a 10 let. Je to vlastne treti krizovatka. Poprve se manzelka chtela rozvadet rok po svatbe… cukla u pravnika, kdy byla dohoda o vyrovnani k podpisu…. Ja mladej a furt zamilovanej. Tak jsem kyvl na zustani spolu… podruhe pred 4 lety, prisel jsem na nevery s kolegy… no a ted prisla s tim, ze se rozvedem….objevila v sobe sve nove ja. Otuzuje se, narovnava cakry a objevuje zenskou bohyni v sobe…

To ty vole!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Vypadá to, že už to asi dál nemá cenu prodlužovat. Psal jsem tu před časem, co se u nás děje, a posouvá se to spíš k horšímu. Zítra se jdu podívat na byt, zatím se na čas odstěhuju a pak uvidíme. Žena nejspíš někoho má. Strašně se změnila, nechápu já ani děti. Vlastně už nějak nemám chuť to řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci jsem taky rozvedený. Už pět let. Po dvaceti pěti letech. První rok dva to bylo hodně divné a živé.

Teď vidím, že to byla správná cesta a jediný možný krok.

Jen u nás jsem si hned přiznal na rozdíl od Vás, že ten rozvod byla moje chyba a došli jsme k němu, protože jsem se choval jako debil a dělal jsem co jsem neměl.

Když si přiznáte, že ta vina za stav vedoucí k rozvodu, je na obou stranách je to jednodušší pochopit. Někdy i tu ženskou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Pavelpu27 napsal:

Vypadá to, že už to asi dál nemá cenu prodlužovat. Psal jsem tu před časem, co se u nás děje, a posouvá se to spíš k horšímu. Zítra se jdu podívat na byt, zatím se na čas odstěhuju a pak uvidíme. Žena nejspíš někoho má. Strašně se změnila, nechápu já ani děti. Vlastně už nějak nemám chuť to řešit.

Pokud můžeš, tak jdi a hned. Před Vánoci je to blbé, pokud Ti frajerka ujede jinde, tak asi není co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, long napsal:

Kluci jsem taky rozvedený. Už pět let. Po dvaceti pěti letech. První rok dva to bylo hodně divné a živé.

Teď vidím, že to byla správná cesta a jediný možný krok.

Jen u nás jsem si hned přiznal na rozdíl od Vás, že ten rozvod byla moje chyba a došli jsme k němu, protože jsem se choval jako debil a dělal jsem co jsem neměl.

Když si přiznáte, že ta vina za stav vedoucí k rozvodu, je na obou stranách je to jednodušší pochopit. Někdy i tu ženskou.

Ahoj, kdyby žil doktor Plzák, tak by tě za ta slova pochválil před nastoupenou jednotkou. (na opušťák by to ještě ale nebylo).. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...