Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

O tomhle bych taky něco věděl.

Rok 1991-věk 20 let...dostavěl jsem poměrně velký motorest na výpadovce do reichu.

Rok 1991-98-věk 20-27 let..honil jsem ženský,auta a chlast...mimochodem jsem vydělával peníze.

Rok 1999-věk 28 let...nastěhovalo se ke mě to stvoření, který jsem si já vul vzal za ženu.Bylo jí 20 a měla dvě tašky hadru.

Rok 1999-2005-věk 28-34 let...honil jsem auta,motorky a občas chlast-ženský už moc ne. Otevíral jsem další provozovny v ruzných oborech činnosti.

Rok 2005-2015 věk 34-44 let...nevěděl jsem co roupama.

Rok 2015 věk 44 let...ježibaba spí už rok a pul s jedním z mých kuchařu-dělám,že to nechci vědět kvuli dceři.

                                    Jsem zavřenej s obviněním z težkého zločinu-tresní sazba 2-8 let.

                                    Jsem propuštěn,nejsem obviněn ani z přestupku.

                                    Stojim před fízlárnou,memám žádnou provozovnu,bydlet mužu u mámy,na uctech mám 22 a 8 tisíc na ruce hodinky,který rychle prodávám místnímu členovi za 90.Čumim jak vyvoraná myš,nemužu tomu uvěřit a klepu se pul roku.

Rok 2016 věk 45 let...Vysoudím zpátky alespon  dva byty.Dozvim se,že jsem ručitelem za pujčky o kterých nevím a nikdy jsem je nečerpal.

Rok 2017-2021 věk 46-50 let...dodělám si řidičák na návěsy a sedim v krabici s dalším debilem rozvedeným,která skoro nikdy nestaví.Smrdim a tloustnu.

Rok 2021 věk 50 let...nemám dluhy.Z kámošu zbyli jen dva.Máme pár zaměstnancu a stavíme baráky.

Devadesát pět procent lidí v mém okoli je naprosto nových.Mám čas na Chronomag.Na ruce mám digitálky z plastu.

Ale co.Furt lepší než vědět,ze se ti stará kurví a kvuli holce a majetku to lepit dohromady.

 

Vona ta pochva je fajn vynález,ale ten bordel co to má vokolo stoji za hovno.

Kdyby to panbuh nalepil třeba na melouna,užiješ si,zbytek mužeš sežrat a když je to starý tak to v klidu vyhodiš,protože to tolik nestálo.

                                     

                                    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad poprvý co si Fazer vypnul capslock.

Každopádně hezky sis to prošel.

Já jsem bezmála pět let šťastně rozvedenej. Co jsem zjistil, že šoustá jinde nabralo to rychlý obrátky. Do 14 dnů jsem bydlel jinde, nachystal papíry, dohoda dítě, majetek a tak a mám klid.

Nemá to smysl nějak lepit, když jenom žijete vedle sebe a nemáte si co říct. U mě bylo nejhorší to, že se dcera vrátila od babičky do baráku, kde já už nebyl a druhej den nastupovala do první třídy. Nesla to blbě a museli jsme do nějaký tý poradny. Teď už je jí 11, nějak to dává a snad mě má ráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XXXfazerXXX: Klobouk dolů za upřímnost, taky vidím některé paralely, prostě ze života… proto jsem se vždy vyhýbal svatbě a bohužel i dětem, které mám ale rád, jenže nedůvěra zatím byla silnější, na druhou stranu jsem ji vzal do práce, takže taky mám barvité zážitky. Naštěstí už jsem se jí zbavil, nejen z práce. Zatím je mi 36, tak ještě trochu času mám, než zkrachuji 😄

Pokud jsem to dobře pochopil, tak tvá ztráta majetku má něco společného s bývalou a i s tím kuchařem?

2021- “nafurt” už přeji jen vše dobré a alespoň ocelové hodinky s debilním strojkem, který nevydrží víc než dva dny bez pohybu.. držím palce 😉

 

P.S: napsáno je to skvěle 😄

Upraveno uživatelem PetrSefl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, PetrSefl napsal:

 

Pokud jsem to dobře pochopil, tak tvá ztráta majetku má něco společného s bývalou a i s tím kuchařem?

 

 

 

Ne ......normálně jsem šel najebanej z hospody a vypadlo mi to z kapsy.

Sorry to byl for....díky za přání.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, XXXfazerXXX napsal:

O tomhle bych taky něco věděl.

Rok 1991-věk 20 let...dostavěl jsem poměrně velký motorest na výpadovce do reichu.

Rok 1991-98-věk 20-27 let..honil jsem ženský,auta a chlast...mimochodem jsem vydělával peníze.

Rok 1999-věk 28 let...nastěhovalo se ke mě to stvoření, který jsem si já vul vzal za ženu.Bylo jí 20 a měla dvě tašky hadru.

Rok 1999-2005-věk 28-34 let...honil jsem auta,motorky a občas chlast-ženský už moc ne. Otevíral jsem další provozovny v ruzných oborech činnosti.

Rok 2005-2015 věk 34-44 let...nevěděl jsem co roupama.

Rok 2015 věk 44 let...ježibaba spí už rok a pul s jedním z mých kuchařu-dělám,že to nechci vědět kvuli dceři.

                                    Jsem zavřenej s obviněním z težkého zločinu-tresní sazba 2-8 let.

                                    Jsem propuštěn,nejsem obviněn ani z přestupku.

                                    Stojim před fízlárnou,memám žádnou provozovnu,bydlet mužu u mámy,na uctech mám 22 a 8 tisíc na ruce hodinky,který rychle prodávám místnímu členovi za 90.Čumim jak vyvoraná myš,nemužu tomu uvěřit a klepu se pul roku.

Rok 2016 věk 45 let...Vysoudím zpátky alespon  dva byty.Dozvim se,že jsem ručitelem za pujčky o kterých nevím a nikdy jsem je nečerpal.

Rok 2017-2021 věk 46-50 let...dodělám si řidičák na návěsy a sedim v krabici s dalším debilem rozvedeným,která skoro nikdy nestaví.Smrdim a tloustnu.

Rok 2021 věk 50 let...nemám dluhy.Z kámošu zbyli jen dva.Máme pár zaměstnancu a stavíme baráky.

Devadesát pět procent lidí v mém okoli je naprosto nových.Mám čas na Chronomag.Na ruce mám digitálky z plastu.

Ale co.Furt lepší než vědět,ze se ti stará kurví a kvuli holce a majetku to lepit dohromady.

 

Vona ta pochva je fajn vynález,ale ten bordel co to má vokolo stoji za hovno.

Kdyby to panbuh nalepil třeba na melouna,užiješ si,zbytek mužeš sežrat a když je to starý tak to v klidu vyhodiš,protože to tolik nestálo.

                                     

                                    

Kdyz bude nekdy uplne nejhur, tohle si prectu a postavi me to na nohy..musi! Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to přijde jako docela vostrej životní příběh, kde je krásně vidět, že člověku se může dařit, můžeš být bohatej parchant a můžeš mít pocitově "všechno" jenže pak se může cokoliv posrat a ten sešup dolu je rychlej, zvlášť když máš kolem sebe lidi, který jsou trochu svině a nebo s tebou kamarádí jen kvůli úspěchu a prachům.

Ať se daří s pojízdnejma i statickejma krabicama pro lidi ;)

Já bych to nezkracoval, von má fejzr na kamionu určitě místa dost, tam by se mu to vlezlo celý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se pridam k tematu se zivotni zkusenosti :) .... nesnazit se protahovat klinickou smrt vztahu kvuli detem. Ukoncit to rychle, byt velkorysej (ale ne prilis) a drzet si dobrou naladu (=nepoustet se do zadnych slozitejsich dialogu...tzn. hadek) a doufat, ze neni uplne blba. Je jedno kdo co komu udelal, je potreba to hlavne cele ukoncit a doresit rychle.

Pak je sance na bezbolestny proces a rozumne vztahy s detma a s byvalou.

 

Tak vsem vice stesti do druheho ci tretiho kola :)

...a je potreba si pamatovat, ze novem vztahu to lepsi nebude (dlouhodobe) a ze horsi to klidne byt i muze ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, simon_magus napsal:

 

 

Tak vsem vice stesti do druheho ci tretiho kola :)

 

Pravda,pravda

Jen by nám všem ty druhý a třetí kola ulehčila taková maličkost.

Jednoduchej display na prdeli,kterej by ukazoval celkovej  počet vcucnutejch kusu a konkrétní jména posledních pěti.

Myslím,že by se dost záhad vyřešilo.   Taková Hanychová  by si vrzla jenom s totálně vožralym,kterej by na to neviděl.

Nechci, aby to vypadalo,že mám něco proti něžnému pohlaví..to vubec, ale musím připomenout,že  v zemi, kterou obdivujeme pro preciznost jejich výrobku získaly volební právo ženy v roce 1971 a dneska,když se tam rozvedeš a nedejbože máš hypotéku staneš se prakticky žebrákem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pavelpu27 napsal:


Děti mám 12 a 14 let. Je to na dlouhý povídání. Ale dneska jsem si našel byt, kam se zatím uklidím a uvidíme.

No ty vole, delší dobu jsem tu nebyl, ale pamatuji si, že jste spolu jezdili na moto: guzzi & káwa a teď toto …. snad si to nepletu.

Přeju Ti ať to dopadne co nejlíp…., hlavně s dětma.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fazer: To je příběh pro Hollywood, jak jsi ve 20ti dokázal postavit velkej motorest je mi záhadou, ale klobouk dolů. Já se vrátil z vojny 🙂

Když člověk brzy vydělá balík nemusí to být to nejlepší, často má pocit, že vydělá kdykoliv znovu. A ano, znám lidi co vydlali milióny, spadli na hubu ( na nulu ) a opět se vyškrábali a zase vydělali milióny ( stovky ) a dnes maji zase téměř nulu. Libí se mi jak Long férově napsal, že ví, že si to posral sám ( asi měl fajn ženskou ) málokomu dojde co má než o to ( ni ) přijde…

Osobně děkuji bohu, že mi včas došlo co mám. ( jako jeden z mála jsem měl štěstí ) , tedy doufám …..

Taky mi došlo, že nic nemáš jisté, taky vím že štestí je pomíjivé, můžeš být dobrý jak chceš, pracovitý jak chceš, ale pokud nemáš trochu toho štěstí nic ti nepomůže. Člověk by neměl brát úspěch a to že se mu daří za samozřejmost …..

Přeji všem hodně štěstí a zdraví !

P. S. tím nechci říct, že některé nejsou prostě zkurvené děvky, které Tě milují jen když se ti daří v dobách blahobytu…..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...