Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, XXXfazerXXX napsal:

Pravda,pravda

Jen by nám všem ty druhý a třetí kola ulehčila taková maličkost.

Jednoduchej display na prdeli,kterej by ukazoval celkovej  počet vcucnutejch kusu a konkrétní jména posledních pěti.

Myslím,že by se dost záhad vyřešilo.   Taková Hanychová  by si vrzla jenom s totálně vožralym,kterej by na to neviděl.

Nechci, aby to vypadalo,že mám něco proti něžnému pohlaví..to vubec, ale musím připomenout,že  v zemi, kterou obdivujeme pro preciznost jejich výrobku získaly volební právo ženy v roce 1971 a dneska,když se tam rozvedeš a nedejbože máš hypotéku staneš se prakticky žebrákem.

Vítej zpět i s tím odhalením.

Ale napsal si to alespoň popravdě. Byl si mladej, měl si vše a užíval sis. Ona evidentně taky.  V něčem nás naše příběhy spojuji a v něčem se rozcházejí. Třeba, že nemám papíry na velké auto 🙂

Jo a Hanychová byla před osmi lety kus, blbá taky není a hodně lidí by v Kozičce ve dvě ráno po "deseti uvolňovačích" nepřemýšlelo jako a co má  kde napsáno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, long napsal:

Vítej zpět i s tím odhalením.

Ale napsal si to alespoň popravdě. Byl si mladej, měl si vše a užíval sis. Ona evidentně taky.  V něčem nás naše příběhy spojuji a v něčem se rozcházejí. Třeba, že nemám papíry na velké auto 🙂

Jo a Hanychová byla před osmi lety kus, blbá taky není a hodně lidí by v Kozičce ve dvě ráno po "deseti uvolňovačích" nepřemýšlelo jako a co má  kde napsáno. 

Kozička byla jeden čas dobrý psycho.

Mě nejvíc překvapila Zétová...hezká,milá ,vubec né blbá a ten chraplák...měla ale tenkrát Bednáře, tak z toho bylo hovno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, M3maniac napsal:

Fazer: To je příběh pro Hollywood, jak jsi ve 20ti dokázal postavit velkej motorest je mi záhadou, ale klobouk dolů. Já se vrátil z vojny 🙂

 

To já taky....od 88 jsme s otcem jezdili s cirkusem a prodávali buřta.

V 90 jsme postavili po šestce pár stánku a zaváželi jsme cigárama kšefty od nás až po Hřensko......krásná doba

Negativa----Musel jsem se vykašlat na hokej a školu.

Pozitiva-----Měl jsem v 88 za dva dny vyděláno stejně,jako moje máma za měsíc na pozici šéfové stravování v Thermálu.

                     Vozil jsem si prdel v Mercedesu.Sice šel jenom na dva válce,ale byl červenej. Dívky tuto závadu nebyly schopny rozpoznat takže se občas stávalo,že po nás házely rodidlama,že sis připadal jak když jedeš v ježku.

Upraveno uživatelem XXXfazerXXX
jsem kokot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, XXXfazerXXX napsal:

To já taky....od 88 jsme s otcem jezdili s cirkusem a prodávali buřta.

V 90 jsme postavili po šestce pár stánku a zaváželi jsme cigárama kšefty od nás až po Hřensko......krásná doba

Negativa----Musel jsem se vykašlat na hokej a školu.

Pozitiva-----Měl jsem v 88 za dva dny vyděláno stejně,jako moje máma za měsíc na pozici šéfové stravování v Thermálu.

                     Vozil jsem si prdel v Mercedesu.Sice šel jenom na dva válce,ale byl červenej. Dívky tuto závadu nebyly schopny rozpoznat takže se občas stávalo,že po nás házely rodidlama,že sis připadal jak když jedeš v ježku.

Tohle by se melo sepsat….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 let ženatý, holky 18 a 12. Doslova za par dni “oslavim” 46. Jsem na dne, tak jak jsem nikdy nebyl. Papír na to teda nemám, ale asi patřím sem :/. Prý to má rozhodnutý a budeme kamarádi default_ohmy.gif , tvl asi mi vybouchne hlava.
Holky jsou velky, ty mladej... jeste te cekaji hezke casy.. jen to ted vydrzet a srovnat si to..

X

Jak resite byty... obvzlast v dnesni dobe.. vypada to, ze to vetsinou odsere chlap, at uz to zaclo jakkoliv..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, nettopejr napsal:

21 let ženatý, holky 18 a 12. Doslova za par dni “oslavim” 46. Jsem na dne, tak jak jsem nikdy nebyl. Papír na to teda nemám, ale asi patřím sem :/. Prý to má rozhodnutý a budeme kamarádi :o , tvl asi mi vybouchne hlava.

Aj....tak se drž, ať se s tímto blbým obdobím vyrovnáte co nejdříve a hlavně nějak dobře vyřešíte tu malou. Manželství je velmi křehká záležitost, vidím to okolo mě dnes a denně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, XXXfazerXXX napsal:

To já taky....od 88 jsme s otcem jezdili s cirkusem a prodávali buřta.

V 90 jsme postavili po šestce pár stánku a zaváželi jsme cigárama kšefty od nás až po Hřensko......krásná doba

Negativa----Musel jsem se vykašlat na hokej a školu.

Pozitiva-----Měl jsem v 88 za dva dny vyděláno stejně,jako moje máma za měsíc na pozici šéfové stravování v Thermálu.

                     Vozil jsem si prdel v Mercedesu.Sice šel jenom na dva válce,ale byl červenej. Dívky tuto závadu nebyly schopny rozpoznat takže se občas stávalo,že po nás házely rodidlama,že sis připadal jak když jedeš v ježku.

Fejzre, je to smutné čtení. Je jen otázka,zda by jsi udělal něco jinak po těchto zkušenostech !?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, XXXfazerXXX napsal:

To já taky....od 88 jsme s otcem jezdili s cirkusem a prodávali buřta.

V 90 jsme postavili po šestce pár stánku a zaváželi jsme cigárama kšefty od nás až po Hřensko......krásná doba

Negativa----Musel jsem se vykašlat na hokej a školu.

Pozitiva-----Měl jsem v 88 za dva dny vyděláno stejně,jako moje máma za měsíc na pozici šéfové stravování v Thermálu.

                     Vozil jsem si prdel v Mercedesu.Sice šel jenom na dva válce,ale byl červenej. Dívky tuto závadu nebyly schopny rozpoznat takže se občas stávalo,že po nás házely rodidlama,že sis připadal jak když jedeš v ježku.

To máš dobré, že tě fotřík vzal do kšeftu, je pravdou, že po revoluci se kšeftu dařilo. My jsme vozili na dvoukoláku vodku přes čáru, lentilky a diabolky do polska a kožené bundy zpět. Z rakouska zase videa v obytné avii s dvojitým dnem a zbytek se dosypal žvýkačkami. Ale pravdou je že místo mercedesa jsem měl š100 za bůra, chtěl jsem raději yamahu 🙂 No byly to pěkné časy. Taky jsem si okusil makat v německu kdy tady jsem měl na vÿplatu 1.600 Kčs a tam tehdy 1.600 DM to mě i bavilo 🙂 to už dnes nezažiješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda je, ze clovek nevie dna-hodiny, kedy sa veci proste dojebu a ani im v tom sam nemusis nejako zasadne pomahat. Ja osobne teda zatial vpoho(klopem), ale sledujem so zatajenym dychom priklady okolo(napr. pred mesiacom bratranec). Tak vsetkym pevne nervy a potrebnu davku stastia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, bohus76 napsal:

Fejzre, je to smutné čtení. Je jen otázka,zda by jsi udělal něco jinak po těchto zkušenostech !?

Už to není tak hrozný, ale pět let jsem se nedokázal normálně zasmát, přečíst si Chronomag nebo projít se po rodným městě.  Nechci se rozepisovat o tom, jaký myšlenky mi letěly hlavou.

Dneska ,jenom díky dvoum kámošum, který mě prakticky donutili slézt z kamionu a nastavili mi dobrý podmínky pro podnikání, je v všechno lepší.

Odpověd na tvou otázku je ne...byla to jedna velká jízda a neskutečná prdel.

Jen bych si udělal čas na školu,třeba dálkově...vzdělání je jediná věc,kterou ti nikdo neukradne.

A z technickejch věcí----ani moje máma už nikdy nebude vědět,kde mám založený učty,kolik na nich je a kde je klíč od bezpečnostní schránky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NĚCO PRO ZASMÁNÍ NA SOBOTU

Předem chci napsat, že osobní  peníze  jsem nějak moc nekontroloval.Tak nějak plus- mínus a na učtech už vubec...internet banking byl v plínkách a já měl přece nejskvělejší ženu pod sluncem..   VÍM,ŽE JSEM KOKOT.        Nepište mi to.

K věci...Ve čtvrtek jsem si kopil falešný hodinky na e-bay...     ANO... STÁLE VÍM, ŽE JSEM KOKOT

Zaplatim a přiletí pozitivní feedback.Obchoduji zde skoro dvacet let a tak mám přes čtyři sta zpětných vazeb.

Mám v sobě pět piv tak se rozhodnu, že se podívám,jak mě prodávající chválí až doprdele.

Pozitivní-444   neutrální-0  negativní-0    Říkám si jak je to pěkný číslo a trošku se čepejřim.

Čtu o sobě......skvělej......rychlej.........spolehlivej.......dlouhej 42cm a vohlej nahoru-sorry to tam nebylo.

Vidím,že to má i historii nákupu tak se rozhodnu otevřít zpětně stranu asi 51. časově cca 8-10 let zpátky.

Koukám pouze na čtyrmístné nákupy,fusekle a jeansy co si kupovala ježibaba mě nezajímají.

HA-BRAJTLE Z LONDÝNA.  Dmu se pýchou jak dobře jsem koupil a plácám se po hrbu až chlupy padaj na zem.

Říkám si-budu muset luxovat.   Nu což, kouknu ještě na nějakej svuj nákup hodinek.

Co jsem viděl dál, mě překvapilo.Pořád se jedná o jednu stránku feedbacku.

1400 DOLARU-DÁMSKÁ VESTA stříbrná liška velikost s.    Vzpomínám si, když v tom ježibaba přišla.Říkám hezký.

Vona povídá-falešná čína 80 dolaru -dobrý ne. Říkám si tenkrát -ty kurvy žlutý už falšujou i chlupy.

Koukám dál na čtyrmístné položky a už se nečepejřim.

TIFFANY NÁRAMEK

TIFFANY NÁRAMEK

Zhluboka se nadechnu a na pázdno polknu.

Otočim na stranu 52.

PÁNSKÁ KOŽENA BUNDA KELVIN KLEIN VELIKOST L

Dlouhý strnulý ticho.

KURVA NIKDY JSEM NEMĚL OD KLAJNA KOŽENICI A UŽ VUBEC JSEM NIKDY NEMĚL VELIKOST L

Dál jsem ztratil vodvahu tu číst a šel jsem najít něco k pití..Nic doma nebylo, Tak jsem zustal čumět do blba.

To se člověk dozví věci šest let po rozvodu.

Já vul celou dobu myslel, že s tim počítačem doma vubec neumí a vono hovno.Jak jde vo nějakou kurvárnu tak se to ty bestie naučí jedna vod druhy tak rychle, že rychlejc se množí jenom filcky na ukrajině.

Do prdele s ženskou emancipaci....zkuste to vypustit nahatý do lesa.

Zajíce to nechytí..vohen to nerozdělá a za tejden to zdechne hlady.

A prej nás nepotřebujou.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hergot..myslel jsem, že bych je z tebe vytáh ta po čtyřech stovkách měsíčne.....chápej,mám hovno a ty jsi byl vždy lidumil.

Nekoupil bys je pro mě zpátky.Co...tak si nebudeš tejden kupovat sváču.

Upraveno uživatelem XXXfazerXXX
jsem kokot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 4 letech od rozvodu je situace asi taková.
Bejvalka se v práci zamilovala a proto rozvod. Bydlí spolu už přes tři roky a na jaře se mají brát.
Dcera bydlí s ní a já jí mám naštěstí kdy chci. Samo sebou furt stejný,když se jí něco nelíbí tak hned oheň na střeše.Pockam až jí sepnou všechny obvody,vychladne a pak teprve s ní něco řeším. Peníze na mladou=necelých 10% platu,ale dohoda že větší výdaje jedeme na půl.

Co se týče mě

První rok úplně v pí... Další rok několik bab naráz a jen užívání.
Poslední dva roky s novou ženou,roční dcera a stavění domu.

Tak uvidíme jak to vše dopadne,ale žena ví že kdyby něco,má místečko v rohu pozemku


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...