Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Taky příspěvěk do klubu...

Jsou to skoro 4 roky, co žena odešla (načapal jsem jí u nej kámoše). Děti (2x 13) střídavka po tejdnu (ne-ne), berou to (asi) v klidu, zvykly si. I pří střídavce platim, dražší věci, kroužky, spoření apod. jedeme na půl. Rozvedený nejsme, já se jí ani nedivim - má free a kdyby se mi něco stalo, je všechno její (z bytu jsem jí vyplatil).

Byl jsem z toho dlouho v pr..., ale už jsem si zvykl. Když jsou děti, jezdim abych byl max. v 17 doma. Když nejsou, vypadnu v pondělí, celej tejden po ČR, každej den spim jinde. V pátek návrat, večer reset mozku, sobota léčba a neděle zase příprava na příchod dětí.

Nějaký ženský byly, i zadarmo :-), s jednou vztah rok - začalo to bejt ale stejný (ukliď si, nedávej si nohy na gauč, votoč fusekle, kdy se rozvedeš), tak jsem si řekl, že v 51 už asi zůstanu sám...

Upraveno uživatelem ricous
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, ricous napsal:

Taky příspěvěk do klubu...

Jsou to skoro 4 roky, co žena odešla (načapal jsem jí u nej kámoše). Děti (2x 13) střídavka po týdnu (ne-ne), berou to (asi) v klidu, zvykly si. I pří střídavce platim, dražší věci, kroužky, spoření apod. jedeme na půl. Rozvedený nejsme, já se jí ani nedivim - má free a kdyby se mi něco stalo, je všechno její (z bytu jsem jí vyplatil).

Další starej vocas...rád tě vidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli rozvod dokáže tohle udělat s legendárním Fejzrem, tak se fakt nikdy neožením! Já tu furt čekám, že tiskacím písmem napíše něco o tom, jak si z nás v tomhle smutným vlákně vystřelil... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, martar napsal:

Jestli rozvod dokáže tohle udělat s legendárním Fejzrem, tak se fakt nikdy neožením! Já tu furt čekám, že tiskacím písmem napíše něco o tom, jak si z nás v tomhle smutným vlákně vystřelil... 

Chce to dlouhý testovací období, což bylo zanedbáno. Já třeba testoval 8 let, párkrát jsme se rozešli a zase sešli a teď už jsme spolu dalších 18 let. A celkem to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, jenže testovat se má i pod zátěží, co nejvíc reálnou. V manželství je takovou zátěží

  • rodičovství
  • finanční zajištění, společný majetek a rozhodování o něm
  • provoz domácnosti a rozdělení rolí
  • rozdílný duševní vývoj aktérů, krize středního věku
  • změny fyzického vzhledu, ztráta přitažlivosti, okoukanost
  • vnější tlaky nebezpečné v slabších obdobích (milenci, tchyně, nejlepší "kámošky")

Jak chceš tohle testovat v demoverzi? Bojím se, že ani půjčit si cizí děti a jet na svatební cestu do Jiljí by nestačilo :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže šance, že se to posere je asi stejně velká/malá, jako že to vyjde. A nakonec záleží jen na tobě a jí, plus pár tisíc drobností. S poslední ženou je to super, a ač je to ta stejná jako první, s kterou jsme si prošli svým osobním “peklem”, tak je tam něco co je nad tím. A to “něco” tu právě na mě piští u rozsypanýho lega, že jí mám pomoc.

tim fazer přeji lepší léta do budoucna a přání ať hlavně s dcerou to má ok. Všechno vostatní, prachy auta kundy apod, byly a budou. Rozdíl včasné je jen, že časem člověk pochopí že na to sere bílej tesák 

P.S. ty Vomegy byste mu někdo moh aspoň na víkend půjčit, vy bohatý parchanti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tady čtu, tak si říkám, že jsem vlastně úplně v pohodě.
No je to tak, že se ženou na motorce pořád jezdíme, ale to je tak to jediný, co máme společnýho. Úplně se nám oddělily sociální bubliny a když jsme spolu, tak si lezeme na nervy. Úplně tomu nepomáhá, že jsem v roce 2020 neměl asi 8 měsíců práci, kdy se mi domluvené projekty stoply kvůli Covidu, a teď sice mám super projekt, vydělám pěkný kačky, ale většinu času dělám z domova.
Ona říká, že s ní nemluvím a vlastně má pravdu. Jenže já nějak nevím, o čem si s ní povídat. Stejně se většinou pohádáme. Takže tak žijeme vedle sebe, nějaký intimnosti už ani nevím, jak se dělají.
Takže to uděláme tak, že já si pronajmu byt tady kousek, který bude primárně kancelář, ale na nějaký čas se tam nastěhuju a uvidíme, jestli si budeme chybět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Pavelpu27 napsal:

Když to tady čtu, tak si říkám, že jsem vlastně úplně v pohodě.
No je to tak, že se ženou na motorce pořád jezdíme, ale to je tak to jediný, co máme společnýho. Úplně se nám oddělily sociální bubliny a když jsme spolu, tak si lezeme na nervy. Úplně tomu nepomáhá, že jsem v roce 2020 neměl asi 8 měsíců práci, kdy se mi domluvené projekty stoply kvůli Covidu, a teď sice mám super projekt, vydělám pěkný kačky, ale většinu času dělám z domova.
Ona říká, že s ní nemluvím a vlastně má pravdu. Jenže já nějak nevím, o čem si s ní povídat. Stejně se většinou pohádáme. Takže tak žijeme vedle sebe, nějaký intimnosti už ani nevím, jak se dělají.
Takže to uděláme tak, že já si pronajmu byt tady kousek, který bude primárně kancelář, ale na nějaký čas se tam nastěhuju a uvidíme, jestli si budeme chybět.

Držím palce, taky se stěhuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, Fazer je zpátky!! 🤩 Pamatuju si, že jsme spolu mluvili kvůli Zenithům někdy ve 2015 a nebyl to veselej hovor. Mám radost, že jsi tady!

Jak to tu pročítám, tak jsem vlastně v pohodě. Manželství jsem porušil já s jinou paní, nechal většinu věcí doma a šel. O rok později rozvod - v klidu a dohodou. Děti v pohodě, mám je jednou za 14 dní na víkend (takhle jsem to chtěl, jsem ryze neotcovskej typ), popř. dle dohody operativně jinak.

Teď je to 3,3 roku. Paradoxy - s tou "životní láskou" už od června nejsem, s ex-manželkou máme dneska v podstatě best friends vztah, kdy já s ní diskutuju mimo jiné jejího frajera a ona se mnou zase moje strasti. V zásadě jsme ve stavu jako před rozchodem, akorát bydlíme každej jinde a nespíme spolu (a to se nedělo ani předtím). A je to fajn.

Jinak je mi 43 a kromě zábavy na Tinderu mám dojem, že už vlastně ani žádnou ženskou nechci. Zvyk jsem si na svoje pohodlí a míru svobody 🤔.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni ty nové vztahy po rozvodu stejně nemají řešení a zřejmě řada z nás čeká a chce víc než může dostat.

Vlastně to kopíruje hodinky, kdy bychom chtěli a přejeme si aby byly definitivní, ale to je pouze zbožné přání, které může klapnout pouze za předpokladu, že dříve či později začneme dělat menší, či větší ústupky.

Po rozvodu před pěti lety, mám novou ženskou a co je sranda, tak jsou situace, kdy dostanu odpověď jako přes kopírák od té (staré). Stejně tak je občas nasraná a stejně tak se dostaneme někdy do stejné situace. Někdy v době domácí nepohody mám pocit, že ta chyba je u mně.

Z toho plyne jedna věc. Ty smíšené vztahy stojí za houno ( to berte prosím s nadsázkou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem teda rozvedený 15 let, po 3 letech jsem si našel novou, mladší než já ale s podobnými zájmy (sport), jsem s ní spokojenější než s první ženou. Před dvěma lety jsme se vzali a pořád bych řekl nám to klape.

Podle mě taky záleží na jejích rodičích, první žena je z rozvedené rodiny, druhá z nerozvedené... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, pebe napsal:

Podle mě taky záleží na jejích rodičích, první žena je z rozvedené rodiny, druhá z nerozvedené... 

Co to znamená pro mě? Tchyně byla 4x vdaná a manželka je nemanželská. :D S oběma mi to klape po dvanácti letech na jedničku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základ vztahu je plnit očekávání toho druhýho. Jasně, řekne se to lehce, ale realita často pokulhává. 

Já jsem si jednou před manželčinou kámoškou u piva postýskl, že by to v posteli mohla být větší divočina. No a pár dní na to mi moje drahá předvedla takový divadlo, že neznat jí, myslel bych, že musela hrát ve filmech pro dospělý, aby se to někde naučila. Pak mi řekla, že to s kámoškou probraly a došly k závěru, že je potřeba pustit uzdu. A od tý doby se náš vztah o dost vylepšil, opadl stud tam, kde nemá být a celkově je to větší zábava :D Co tím chci říct je, že to může platit i opačně :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...