Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Já to vidím u nás ve firmě. Všichni z vyššího managementu jsou rozvedení. Maily píšou o dovolený, porady online i když hlídají děti a telefon nedají z ruky ani o víkendu v Tatrách.

Jasně, ona každá ženská chce abys domů přinesl kilo čistýho a ve dvě odpoledne byl doma a hrál si s dětma, ale tak asi všichni víme, že to tak nějak nejde. 

Akorát někdo v tom dokáže najít ten kompromis a občas někde přidat a jinde ubrat a všechno je tak nějak o.k. a nebo se ten kompromis nenajde a míří to mílovými kroky k rozvodu.  

Taky už jsem to u sebe vloni viděl že se začínají stahovat mračna, ale pak jsem si řekl, že oželím placku pro zaměstnance měsíce a budu trochu víc doma. A fakt se to zlepšilo výrazně.

Musím samozřejmě přiznat, že je to na úkor většiny mých koníčků. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua to jste chlapi? Kde máte koule? Takový poraženecký kecy.

Sorry, už jsem se neudržel

 

To všechno jsem zkoušel, ale nevedlo to k ničemu, jenom je člověk za vola. Když pak náhodou vystrčíte růžky, tak je zase zle. To se pak madam odstěhovala, abych zjistil, že mi chybí.

Bohužel/bohudík jsem to nezjistil :)

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Émile napsal:

Taky cesta, jen myslím, že se smutným koncem :(

Tohle může být poměrně funkční model. Já se dost často snažím drahé polovičce dělat pomyšlení - například tím, že přijdu z práce dříve, nebo si vezmu děti na víkend, aby měla čas pro sebe atd... a očekávám určitou míru ovací, uznání a snad i konečně nějaký ten sex. A ono se to nějak tak nekoná, nebo nekoná v míře mnou očekávané. Kamarád mi poradil - nečekej nic a budeš překvapený... anebo ne... a manželství půjde sestupnou cestou do ....

 

 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, safi napsal:

Tohle může být poměrně funkční model. Já se dost často snažím drahé polovičce dělat pomyšlení - například tím, že přijdu z práce dříve, nebo si vezmu děti na víkend, aby měla čas pro sebe atd... a očekávám určitou míru ovací, uznání a snad i konečně nějaký ten sex. A ono se to nějak tak nekoná, nebo nekoná v míře mnou očekávané. Kamarád mi poradil - nečekej nic a budeš překvapený... anebo ne... a manželství půjde sestupnou cestou do ....

 

 

On to kdysi napsal hezky prof.Kratochvíl:

Muži čekají

OSTA - obdiv stále

NESTA - nezatěžovat starostmi

SEZA - sex kdy se mu zachxe

UU - uvařeno, uklizeno

a ženy

POPO - posedět a popovídat

DUPO - duševní porozumění

VYCE - vyjadřovat lásku celým životem

VYPO - vycítit co žena potřebuje - pohlazení, pomazlení

V zásadě je to tedy jednoduchý, jen je potřeba na tom pracovat. Já si vždycky říkám, že ženská je jak kytka, když se o ni staráš voní a potěší tě. Když ne, uschne, nebo (a to častěji) se najde jinej zahradník :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, montemar napsal:

takhle jednoduchý to není. naopak. je to rovnice o spoustě neznámých, kde hrajou roli třeba hormony a jiný fyziologický záležitosti v závislosti na věku, atd..  

potvrzuji. A nebo chut na jiny maso…cerstvy, novy

Upraveno uživatelem hinkle
ˇ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem se na to DuPo podíval ne netu a tohle mě rozsekalo:

Cituji

Jak zaznělo z úst jedné 26leté ženy v manželské poradně: „Já nechci, aby to dělal kvůli mně, že jsem mu to řekla. To by bylo naučené. Chci, aby to dělal spontánně, sám od sebe.“

Zdroj: https://www.idnes.cz/onadnes/vztahy/vztahy-psychologie-stastny-vztah-stanislav-kratochvil.A210120_144335_ona-vztahy_jup/3#space-a

 

Oni ty zkratky pana profesora Kratochvíla musejí být uznávany oběmi stranami, jinak to fungovat nebude, ale je to určitě podnětné 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Émile napsal:

No a pár dní na to mi moje drahá předvedla takový divadlo, že neznat jí, myslel bych, že musela hrát ve filmech pro dospělý, aby se to někde naučila. Pak mi řekla, že to s kámoškou probraly a došly k závěru, že je potřeba pustit uzdu. A od tý doby se náš vztah o dost vylepšil, opadl stud tam, kde nemá být a celkově je to větší zábava

Takže klíč ke šťastnému manželství je anální sex.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Émile napsal:

On to kdysi napsal hezky prof.Kratochvíl:

Muži čekají

OSTA - obdiv stále

NESTA - nezatěžovat starostmi

SEZA - sex kdy se mu zachxe

UU - uvařeno, uklizeno

a ženy

POPO - posedět a popovídat

DUPO - duševní porozumění

VYCE - vyjadřovat lásku celým životem

VYPO - vycítit co žena potřebuje - pohlazení, pomazlení

V zásadě je to tedy jednoduchý, jen je potřeba na tom pracovat. Já si vždycky říkám, že ženská je jak kytka, když se o ni staráš voní a potěší tě. Když ne, uschne, nebo (a to častěji) se najde jinej zahradník :D

Takže nic nečekat a nechtít znamená eliminovat těhle 8 nesmyslů 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...