Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Pavelpu27 napsal:


Honza Vojtko je můj kamarád z dětství. Už jsem k němu objednaný.

Neznám ho osobně, ale z toho co jsem s ním slyšel nebo četl, tak mi přijde fakt dobrej. Podobně jako Radvan Bahbouch a pár dalších. Ale to je asi trochu i aktuální profesionální deformace (na to že mám vystdudovaný IT :D)

Vlastně bych ho poznat chtěl, přijde mi fajn energickej člověk :)

Jen teda kamarád a terapeut....nevím jestli je to dobrý...

 

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, M109 napsal:

nj, a "projektoval" si problémy a vlastnosti frajera z Tvojho príbehu na Kofolu, na základe subjektívneho vnímania inej tragédie si ho sprdol bez poznania jeho situácie, nebral si ani do úvahy čo písal pred tým...ako chápem že nie je jednoduché odosobniť sa pri tragédii, ktorá sa priamo dotýka, ale tu si cez čiaru, malé sorry by bolo na mieste.

Ne to je jen zjednodušenej pohled na věc, došlo mi spis, jakej ses kokot jako chlap, když to necháš zajít až takhle daleko…

ted tu resite myho kouče  z firemních akci, kdo je či spolužák atd

a tenhle typek mi řekl na jednej akci, kde padlo “ale já ji nemiluji” on na to “tak ji miluj” je to jen nastavení v palici nic víc nic min

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, jsme ve stavu, kdy já i manželka prostě vnímáme jinak realitu, kterou žijeme. Každý rok máme 2x Alpy, každý rok nějakou pěknou aktivní dovolenou - několikrát Korsika, Andalusie, letos Milos... Do toho každé léto cyklo týden s kamarády, menší výlety a různé víkendy nepočítám.
Před dvěma lety jsem plánoval cestu do Kalifornie po NP, kterou nakonec manželka nechtěla, že je tam moc dnů v autě a že na to si jsou malé (tenkrát 10 a 12).
Teď jsem se dozvěděl, že jsme poslední roky ztratili, protože jsme málo cestovali.
Asi bych ji měl připomenout, že před dvěma lety byla na 3 týdny v Nepálu na treku, zatímco já měl doma děti a do toho dokončoval rekonstrukci v bytě?
Do pytle, vnímám to špatně já, nebo je fakt úplně mimo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Pavelpu27 napsal:

Chlapi, jsme ve stavu, kdy já i manželka prostě vnímáme jinak realitu, kterou žijeme. Každý rok máme 2x Alpy, každý rok nějakou pěknou aktivní dovolenou - několikrát Korsika, Andalusie, letos Milos... Do toho každé léto cyklo týden s kamarády, menší výlety a různé víkendy nepočítám.
Před dvěma lety jsem plánoval cestu do Kalifornie po NP, kterou nakonec manželka nechtěla, že je tam moc dnů v autě a že na to si jsou malé (tenkrát 10 a 12).
Teď jsem se dozvěděl, že jsme poslední roky ztratili, protože jsme našli cestovali.
Asi bych ji měl připomenout, že před dvěma lety byla na 3 týdny v Nepálu na treku, zatímco já měl doma děti a do toho dokončoval rekonstrukci v bytě?
Do pytle, vnímám to špatně já, nebo je fakt úplně mimo?

Promiň, nedalo mi to. Vnímáš to dobře.Ty jsi ji moc rozmazloval, no...taky bůhví, co do ní hučí kamarádky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Lamiczka napsal:

No vlastně nevím kde je pointa jestli je to i od ženy. Honza Vojtko je dost uznávanej terapeut a párovej terapeut a to co nějak vím, tak i mezi ženami. Nebo to že je bílej chlap snad nějak snižuje jeho kvality?

Pokud je to narážka na aktuální světový diskurs zlého bílého muže a tedy soud prvního dojmu, tak můžu uklidnit že v tomto je jeho "kádrový posudek" taky zcela v pořádku (ne že by do toho někomu něco bylo a mělo to někoho zajímat)

v zasade jsi mou pointu odhalil. v hloubi se opravdu jednalo o narazku na klise muzi radi muzum :D 

motivace ale nebyla ,ze jsem si chtel rypnout, ale znam asi 4 videa na tema partnerskych vztahu z youtube a po techto dvou jsem si uvedomil, ze vsichni prednasejici byli muzi. prestoze se mi vsechny prednasky libily a v kazde jsem si neco nasel, napadlo me, ze bych si mohl zkusit poslechnout i neco, kde by byla prednasejici zena. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Pavelpu27 napsal:

Chlapi, jsme ve stavu, kdy já i manželka prostě vnímáme jinak realitu, kterou žijeme. Každý rok máme 2x Alpy, každý rok nějakou pěknou aktivní dovolenou - několikrát Korsika, Andalusie, letos Milos... Do toho každé léto cyklo týden s kamarády, menší výlety a různé víkendy nepočítám.
Před dvěma lety jsem plánoval cestu do Kalifornie po NP, kterou nakonec manželka nechtěla, že je tam moc dnů v autě a že na to si jsou malé (tenkrát 10 a 12).
Teď jsem se dozvěděl, že jsme poslední roky ztratili, protože jsme málo cestovali.
Asi bych ji měl připomenout, že před dvěma lety byla na 3 týdny v Nepálu na treku, zatímco já měl doma děti a do toho dokončoval rekonstrukci v bytě?
Do pytle, vnímám to špatně já, nebo je fakt úplně mimo?

Jako za mě těžkej nadstandart.

Třeba na ní víc dopadá ten blbej kovid, když je cestování omezené nebo je třeba trochu trubka.

Já ještě řízlej minulým režimem jsem viděl ten rozdíl, kdy ona o kus mladší to viděla také úplně jinak. Já byl za celý dětství 2x u moře když jsme dostali devizovej příslib. Ona byla v moři už jako batole a pak každý rok znova. Bez moře by to prostě nešlo. 

Za mě by to klidně šlo a je mi to vcelku jedno. Zastávám názor, že je mi jedno, kde jsem, ale s kým tam jsem.

Mimochodem dovedla udělat z ničeho nic pěkný dusno i u toho moře, že jsem se už těšil domu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spousta věcí co je tu popisována je podle mě "nemoc z blahobytu"

Prostě máme teď jako lidstvo  podstatně méně životních starostí než měli naši předci před sto lety. Dneska má každej takovej přebytek volnýho času, že se pak vymýšlí 3,14čoviny.

Každýmu úspěch a finanční nadstandard přeju, ale je těžký se z toho nezbláznit :) 

EDIT: překlep

Upraveno uživatelem xvoloda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



Zastávám názor, že je mi jedno, kde jsem, ale s kým tam jsem.


Máš recht předsedo. Nikdo ti nevyrobí perfektní dovolenou, když sám nechceš.

Já poznal svoji ženu na chmelu (oba z Ostravy) v Postoloprtech. Bylo nám 17 a jsme spolu 39 let. Pořád jsme schopni jezdit na dovolenou sami dva (samozřejmě do Bulharska) mám tam pořád tak 100 bratranců a sestřenic.


Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pavelpu27 napsal:

Chlapi, jsme ve stavu, kdy já i manželka prostě vnímáme jinak realitu, kterou žijeme. Každý rok máme 2x Alpy, každý rok nějakou pěknou aktivní dovolenou - několikrát Korsika, Andalusie, letos Milos... Do toho každé léto cyklo týden s kamarády, menší výlety a různé víkendy nepočítám.
Před dvěma lety jsem plánoval cestu do Kalifornie po NP, kterou nakonec manželka nechtěla, že je tam moc dnů v autě a že na to si jsou malé (tenkrát 10 a 12).
Teď jsem se dozvěděl, že jsme poslední roky ztratili, protože jsme málo cestovali.
Asi bych ji měl připomenout, že před dvěma lety byla na 3 týdny v Nepálu na treku, zatímco já měl doma děti a do toho dokončoval rekonstrukci v bytě?
Do pytle, vnímám to špatně já, nebo je fakt úplně mimo?

Hlavně se neutápět v tom co bylo (na to dojel náš vztah). Minulost člověk nezmění, ale řešit se má co se dá udělat aby to bylo ke spokojenosti všech zúčastněných. Prostě se jí zeptat jak si představuje a co tím hodlá dělat aby neměla pocit, že ty další roky ztratí taky.  Ono je snadné kritizovat, ale přijít s nějakým konkrétním smysluplným návrhem už je těžší a hlavně to pak zavazuje, pokud návrh projde. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 hours ago, Lamiczka said:

Tak kdy že jdeme na to pivo? :D

 

14 hours ago, Jerryl said:

Hele, to neříkej dvakrát. Šel bych hned. Tady náme koukám všichni dost společnýho. Původně jsem myslel, že hodinky, ale nyní shledávám, že je to pouze zástěrka 😂

 

13 hours ago, Pavelpu27 said:

Hele, já ho zkusím na to pivo vytáhnout

 

Count me in! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, xvoloda napsal:

Spousta věcí co je tu popisována je podle mě "nemoc z blahobytu"

Prostě máme teď jako lidstvo  podstatně méně životních starostí než měli naši předci před sto lety. Dneska má každej takovej přebytek volnýho času, že se pak vymýšlí 3,14čoviny.

Každýmu úspěch a finanční nadstandard přeju, ale je těžký se z toho nezbláznit :) 

EDIT: překlep

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Pavelpu27 napsal:

Chlapi, jsme ve stavu, kdy já i manželka prostě vnímáme jinak realitu, kterou žijeme. Každý rok máme 2x Alpy, každý rok nějakou pěknou aktivní dovolenou - několikrát Korsika, Andalusie, letos Milos... Do toho každé léto cyklo týden s kamarády, menší výlety a různé víkendy nepočítám.
Před dvěma lety jsem plánoval cestu do Kalifornie po NP, kterou nakonec manželka nechtěla, že je tam moc dnů v autě a že na to si jsou malé (tenkrát 10 a 12).
Teď jsem se dozvěděl, že jsme poslední roky ztratili, protože jsme málo cestovali.
Asi bych ji měl připomenout, že před dvěma lety byla na 3 týdny v Nepálu na treku, zatímco já měl doma děti a do toho dokončoval rekonstrukci v bytě?
Do pytle, vnímám to špatně já, nebo je fakt úplně mimo?

Dost ji rozmazlil, ale neboj, já dělám stejnou chybu i když v menším rozsahu. Výtka k cestování - částečně to může být z těch všech covid omezení. Na druhou stranu - děti už máte velké, asi nevyžadují tolik péče a manželka možná ztrácí část smyslu života (životní náplně). Je možné, že za výčitkou o cestováním je, že s ní trávíš málo času... (dle jejího pohledu)    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Pavelpu27 napsal:

Chlapi, jsme ve stavu, kdy já i manželka prostě vnímáme jinak realitu, kterou žijeme. Každý rok máme 2x Alpy, každý rok nějakou pěknou aktivní dovolenou - několikrát Korsika, Andalusie, letos Milos... Do toho každé léto cyklo týden s kamarády, menší výlety a různé víkendy nepočítám.
Před dvěma lety jsem plánoval cestu do Kalifornie po NP, kterou nakonec manželka nechtěla, že je tam moc dnů v autě a že na to si jsou malé (tenkrát 10 a 12).
Teď jsem se dozvěděl, že jsme poslední roky ztratili, protože jsme málo cestovali.
Asi bych ji měl připomenout, že před dvěma lety byla na 3 týdny v Nepálu na treku, zatímco já měl doma děti a do toho dokončoval rekonstrukci v bytě?
Do pytle, vnímám to špatně já, nebo je fakt úplně mimo?

Jak to jen slušně a krátce napsat ? 
Pošli ji do (I) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...