Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, Pavelpu27 napsal:

Chlapi, jsme ve stavu, kdy já i manželka prostě vnímáme jinak realitu, kterou žijeme. Každý rok máme 2x Alpy, každý rok nějakou pěknou aktivní dovolenou - několikrát Korsika, Andalusie, letos Milos... Do toho každé léto cyklo týden s kamarády, menší výlety a různé víkendy nepočítám.
Před dvěma lety jsem plánoval cestu do Kalifornie po NP, kterou nakonec manželka nechtěla, že je tam moc dnů v autě a že na to si jsou malé (tenkrát 10 a 12).
Teď jsem se dozvěděl, že jsme poslední roky ztratili, protože jsme málo cestovali.
Asi bych ji měl připomenout, že před dvěma lety byla na 3 týdny v Nepálu na treku, zatímco já měl doma děti a do toho dokončoval rekonstrukci v bytě?
Do pytle, vnímám to špatně já, nebo je fakt úplně mimo?

 Vnimam to tak ze se muzes pos.rat a vsechno marny. Kdyz mas podezreni, ze nekoho ma, toz at si to zkusi s nekym jinym no. Odejdi. Snaz se byt v pohode, bud hodne s detma a za rok dva tri uvidis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Pavelpu27 napsal:


Longu, po 24 letech spolu a dvou úžasných dětech to není vůbec jednoduchý.

Já to udělal, tedy musel udělat, abych se mohl podívat do zrcadla po 25 letech. První rok takové zvláštní, blbé a nyní po pěti letech vidím že je fajn, život když nemusím každý rok kupovat jiné auto, řešit destinace na dovolených z kterých by si normální ženské sedly na prdel a už by se ani nezvedly. O špercích a botech v krabicích, které nebyly ani vybalené raději ani nemluvím

Té současné stačí tak jako mně i Chorvatska a Maďarsko nebo chata a nebo karavan. Thajsko nebo Omán je jen perličkou, za kterou jsme oba dva životu vděčni

Tu chybu kdy budu někomu dávat vše co mu na očích vídím beze špetkx odezvy a spíše s následnými výčitkami již neudělám. Ke konci byla každá společní dovolená peklo, jelikož bylo vše špatně!  Všechno!

 

Dítě máme jedno a již mám dvě neskutečné krásné a šikovné vnoučata kterým bych snesl modré z nebe.

Bývalá manželka má svůj nový život a už si zase jezdí po světě. Ale s někým jiným 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 23. 11. 2021 v 9:26, Wanderer napsal:

Tvl, jak to tady tak v poslední době čtu, tak zajdu koupit květiny, bonbonieru, večer ženu láskyplně políbím a poděkuji za to, že je jaká je.

Přesně, hodně chlapů to už 10 let neudělalo a diví se🤣 i když některé jsou ultra ….. Vztah je o toleranci, kompromisech a každý by měl mít nějakou úlohu. Taky bych měl rád ženskou která miluje motorky a motorsport, ale ji baví vaření , pečení a napucovaný domeček 🤣 a já jsem za ni moc rád a dnes po těch letech ( a byly i italské roky ) děkuji bohu za to, že ji mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, M3maniac napsal:

Přesně, hodně chlapů to už 10 let neudělalo a diví se🤣 i když některé jsou ultra ….. Vztah je o toleranci, kompromisech a každý by měl mít nějakou úlohu. Taky bych měl rád ženskou která miluje motorky a motorsport, ale ji baví vaření , pečení a napucovaný domeček 🤣 a já jsem za ni moc rád a dnes po těch letech ( a byly i italské roky ) děkuji bohu za to, že ji mám.

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 11. 2021 v 10:36, XXXfazerXXX napsal:

Ne ......normálně jsem šel najebanej z hospody a vypadlo mi to z kapsy.

Sorry to byl for....díky za přání.

 

Tvl chlape, nepamätám kedy som mal taký záchvat smiechu. Ale samozrejme cez to všetko…drž sa! Kto už iný to má dať, ak nie ty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Nevim nevim, jestli zaslouzi pochvalu.. napsal "ze ji mam".. si ji privlastnuje, nerespektuje jeji samostatnost a integritu byti.. nejradsi by ji vlastnil.. projektuje si sve predstavy a jeste se dovolava boha, aby posvetil jeho nekale umysly.. je to latentni otrokar.. a takove sochy by se mely svrhnout... :-o))

Kez by nam to vsem klapalo.. aspon pres ty Vanoce..



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, petr_cha napsal:

Nevim nevim, jestli zaslouzi pochvalu.. napsal "ze ji mam".. si ji privlastnuje, nerespektuje jeji samostatnost a integritu byti.. nejradsi by ji vlastnil.. projektuje si sve predstavy a jeste se dovolava boha, aby posvetil jeho nekale umysly.. je to latentni otrokar.. a takove sochy by se mely svrhnout... :-o))

Kez by nam to vsem klapalo.. aspon pres ty Vanoce..


 

Že tobě chybí Vánoční hejt 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Lamiczka napsal:

Že tobě chybí Vánoční hejt 🤣

:D

před 7 hodinami, petr_cha napsal:

Nevim nevim, jestli zaslouzi pochvalu.. napsal "ze ji mam".. si ji privlastnuje, nerespektuje jeji samostatnost a integritu byti.. nejradsi by ji vlastnil.. projektuje si sve predstavy a jeste se dovolava boha, aby posvetil jeho nekale umysly.. je to latentni otrokar.. a takove sochy by se mely svrhnout... :-o))

Kez by nam to vsem klapalo.. aspon pres ty Vanoce..

A ty o ni/tom/jim/jich atd...pises jako o ni, aniz by jsi si bel jisty, jak se se identifikuje - opatrne, vrhas se na tenky led :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by stálo za zmínku, že kolega @M3maniac (na rozdíl od řady zdejších pacientů) NEMÁ problém s tím, aby svou paní vzal na sraz Chronomagu.
To jen aby někteří rejpalové pochopili proč je jeho "offtopic" pozice tak odlišná od typických klientů tohoto vlákna :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kytky kupuju a na sraz jsem ji taky přivedl :D Sice bych ji někdy umlátil lopatou, jak ji tak láskyplně vyhrožuju, ale vlastně jsem rád, že ji mám (někdy by lopatou určitě ráda umlátila ona mě)

Nicméně všem místním pacientům a pacientkám (ať zůstanu gender korektní), kteří neměli to štěstí a vzah jim jde do kopru přeju, ať Vánoce zvládnou co nejlíp. Lidem z toho všeho co se děje hrabe. Vidím rozhádaný rodiny kvůli názorům na covid a očkování, firmy co nemají z čeho vyrábět, nebo jsou závislý na odběrateli, kterej krachuje a lepí to jak to jde, aby udržely lidi, ceny který letí nahoru a drtí spousta lidí, co žijí z ruky do huby. Jak tu napsal Fazer, 80% tady jsme zbytečně bohatý parchanti (ať s roládama nebo casiama), tak buďme za to rádi.

A pokud máte chuť někomu před Vánocema trochu pomoct, tak se podívejte kolem sebe, nebo mrkněte do zdejšího připnutýho vlánka pomoci v nelehké době a hoďte něco rodině, co přišla o tátu ne protože se rodiče pohádali, ale protože mu na motorce nedala přednost dodávka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozvod jsem zažil u mých rodičů a nebyl hezký. V zásadě jsme jako děcka byli s bráchou na druhý koleji. Odehrával se o nás boj, který hrála jen jedna strana. Vyhrála, tehdy logicky, a neváhala to všem neustále připomínat. 
Nepřeju to nikomu. Mějte na paměti hlavně ty děcka a spolkněte všechny své pseudobolístky a pseudokřivdy. Tahle soutěž má jen poražené. Boj o majetek je pičovina. @KFL je, za mě, kabrňák!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lamiczka napsal:

Já kytky kupuju a na sraz jsem ji taky přivedl :D Sice bych ji někdy umlátil lopatou, jak ji tak láskyplně vyhrožuju, ale vlastně jsem rád, že ji mám (někdy by lopatou určitě ráda umlátila ona mě)

Nicméně všem místním pacientům a pacientkám (ať zůstanu gender korektní), kteří neměli to štěstí a vzah jim jde do kopru přeju, ať Vánoce zvládnou co nejlíp. Lidem z toho všeho co se děje hrabe. Vidím rozhádaný rodiny kvůli názorům na covid a očkování, firmy co nemají z čeho vyrábět, nebo jsou závislý na odběrateli, kterej krachuje a lepí to jak to jde, aby udržely lidi, ceny který letí nahoru a drtí spousta lidí, co žijí z ruky do huby. Jak tu napsal Fazer, 80% tady jsme zbytečně bohatý parchanti (ať s roládama nebo casiama), tak buďme za to rádi.

A pokud máte chuť někomu před Vánocema trochu pomoct, tak se podívejte kolem sebe, nebo mrkněte do zdejšího připnutýho vlánka pomoci v nelehké době a hoďte něco rodině, co přišla o tátu ne protože se rodiče pohádali, ale protože mu na motorce nedala přednost dodávka.

Původně jsem měl rozepsané něco jiného, lidem kterým vadí, že má žena jela se mnou na sraz chtonomagorů. Ale nemá to smysl, napsal jsi to krásně, je to tak, že dnešní doba je fakt na pikaču a málokdo si váží toho, že se má jak prase v žitě. Jinak kdykoliv tady ( a nejen tady ) vidím sbírku na něco co někomu pomůže, tak rád přispěju😉 Prostě rád pomůžu lidem, kteří neměli tolik štěstí….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...