Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

jojo panove, zenske se v urcitych situacich chovaji vsechny stejne, jakoby mely v mozku rezim “pica” ktery, kdyz se aktivuje, stoji to za to. muzete se posrat, po prirozeni skakat, ten rezim je vsemocny, koupis cednik, tece, zalepis diry, necedi, at udelas, co udelas, v podstate si bud jist, ze je to spatne, nebo malo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, jiri78 napsal:

jojo panove, zenske se v urcitych situacich chovaji vsechny stejne, jakoby mely v mozku rezim “pica” ktery, kdyz se aktivuje, stoji to za to. muzete se posrat, po prirozeni skakat, ten rezim je vsemocny, koupis cednik, tece, zalepis diry, necedi, at udelas, co udelas, v podstate si bud jist, ze je to spatne, nebo malo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Krásně napsáno 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, jiri78 napsal:

jojo panove, zenske se v urcitych situacich chovaji vsechny stejne, jakoby mely v mozku rezim “pica” ktery, kdyz se aktivuje, stoji to za to. muzete se posrat, po prirozeni skakat, ten rezim je vsemocny, koupis cednik, tece, zalepis diry, necedi, at udelas, co udelas, v podstate si bud jist, ze je to spatne, nebo malo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

A “najlepšie” na tom všetkom je, že po prepnuti do daného režimu skončí v drvivej väčšine prípadov s chlapom ktorého mi “normálni” voláme kkt a zrazu nemá v živote ani 50% toho čo mala do tej doby…potom samozrejme prepína do ďalšieho režimu a to “všetci chlapi sú svine”…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, M109 napsal:

Po tomto to chceš lepiť?! A vlastnú hrdosť máš? 
Zober sa a odcestuj niekam aspoň na mesiac.
A kúp si nové hodinky, kurva drahé! 

Přesně. Hodně drahé, je potřeba si udělat radost, nejlepší terapie… 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, fAUSt napsal:

Díky Vám všem za povzbudivá slova. Určitě to pro mě není lehké nad tím mávnout, ale sere mě, že jsem se pro něco nadřel a teď si tam plynule šoupne místo mě někoho jiného🤬  udělal jsem jí až moc snadný život, nemusela nic řešit, teď už vůbec nebude. 

 

Jinak OK Ok. lepit to teda nebudu :D 

Ani není co lepit, v teto fázi, když už to zašlo tak daleko, že řeší právník společné finance.

Navíc a to by ti mělo pomoct nejvíc, udělala ti to jednou, pak podruhé, co čekáš že udělá potřetí? A další věc, trochu škodolibost která ti mírně uleví v tvém rozpoložení, co si myslíš, že časem udělá svému novému nápadníkovi? Z 90% to stejné v růžovém (už mu to jednou udělala), pokud to on nestihne dříve, pokud ano, pravděpodobně dojde časem s pláčem, jakou udělala chybu a jaký on byl hajzl a ty super chlap.. Ale to na jí nesmíš skočit, protože by se to zase opakovalo, neváží si tě a už ani nebude, maximálně na nějaký čas, než by tě dostala tam, kde bude předtím.

A poslední, možná ta nejdůležitější věc, čas hrozně rychle běží, v důchodu si budeš vyčítat že jsi toho v životě nevyzkoušel víc, dokud jsi mladý, takže bych v tom hledal pozitiva, jsi volný a potkáš někoho lepšího (snad)…

Upraveno uživatelem PetrSefl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, fAUSt napsal:

Díky Vám všem za povzbudivá slova. Určitě to pro mě není lehké nad tím mávnout, ale sere mě, že jsem se pro něco nadřel a teď si tam plynule šoupne místo mě někoho jiného🤬  udělal jsem jí až moc snadný život, nemusela nic řešit, teď už vůbec nebude. 

 

Jinak OK Ok. lepit to teda nebudu :D 

Není řečeno, že s novým partnerem bude mít "snadný život".  Pokud nejsi opilec, smažka, nebo jiný "fajn" kluk, tak ti garantuji, že s ním nebude déle , než s tebou. Tchýně se před 40 lety rozvedla, protože tchán 2x za měsíc něco vypil (záloha,výplata), aby si nakonec vzala chlapa z kterého se vyklubal těžký alkoholik. 16 let je vdova a to je přece super lepší. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, jiri78 napsal:

jojo panove, zenske se v urcitych situacich chovaji vsechny stejne, jakoby mely v mozku rezim “pica” ktery, kdyz se aktivuje, stoji to za to. muzete se posrat, po prirozeni skakat, ten rezim je vsemocny, koupis cednik, tece, zalepis diry, necedi, at udelas, co udelas, v podstate si bud jist, ze je to spatne, nebo malo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Bohužel to tak asi bude… a vždy za tím je někdo jiný, ony se neumí rozejít jako chlap z určitých důvodů, který dokáže být sám, ony ne, to raději budou v pro ně nefunkčním vztahu, než aby se musely o sebe starat samy a čekají až někoho potkají. Navíc je jejich sebevědomí v režimu <> vždy závislé na někom. Každopádně co já v životě kolem sebe zažil, boží mlýny melou docela dobře. 
 

Pak je ještě druhá verze “<> od narození”, kdy taková je vždy a neumí se pretvařovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fauste drž se a v tomto případě opravdu doporučuji dobrého právníka, protože za tu vychcanost kdy ti sem tam podržela aby jsi ji v klidu dodělal barák pro její nový život s nějakým zmrdem ( který ji určitě dobře radil ) si zaslouží obrat o polovinu tržní ceny domu. To že jsi na tom makal x stovek hodin sám se dá dokázat, pokud by tvrdila opak at ukáže faktury že jsi to nestavěl sám. Dokážou ti to sousedi, známí, kamarádi a verim ze najdeš i nějaké fotky. Byl to od ni pouze a jen lstivý plán tak už neber jedinej ohled a místo do hodinek ted investuj do právnika. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martar napsal:

Hororový vlákno.

Si občas vzpomenu taky na @Jeremy a říkám si, jestli (a jak) se mu ten hukot kolem dětí a majetku povedlo ukočírovat...

Hele jo a ne: střídavku mám, platil jsem přes 30k měsíčně. Teď s novou prací jsem u soudu dostal polovinu, takže s tím už se dá žít. Mezitím na mě poslala exekutora, i když byl tejden poté soud o novém výživném. No a o barák se soudíme pořád. Tu paní evidentně baví bejt toxická. Mezitím se stihla vdát, ale ani tak se jí neulevilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě musím zmínit, jak mnozí pocítili na vlastní kůži, tak rozvod není nic příjemného ani levného. Té finanční bolesti může trochu předejít předmanželská smlouva - u nás ve formě notářského zápisu o zůžení SJM. Toto si vymínila moje tehdejší drahá polovička. Já jsem to sice vůbec nechtěl a bral jsem to spíš jako projev nedůvěry, protože ona si neměla prakticky co chránit, narozdíl ode mě. Pokud mě stále sleduje i zde, tak jí tímto nyní velmi děkuji :)Příště bez smlouvy ani ránu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Ahoj pánové v "průseru", mel bych na Vas jeden urgentní dotaz.

Rozvádíme se. Zítra jdeme se ženou na OSPOD, "vyjednávat" o děti. Žena dnes jednala s její právničkou a vypadlo z ní , že pokud jsme se tedy domluvili na střídavé péči, tak nemá cenu zítra na sociálce vytahovat to, že se vlastně rozvádíme protože mi byla nevěrná. Já osobně nemám potřebu do toho ještě více šťourat, jak je mi to nepříjemné, ale zase bych něco nerad podcenil "z právního hlediska". Má tato informace pro socku nějaký zásadní vliv na pozdější smírný rozvod? Můžu něco podělat, když toto prostě zamlčíme? Ona prý zase jinak bude vytahovat, jak jsem byl špatnej manžel já a podobné moudra...podotýkám, že já jsem jí nevěrný nebyl.

Díky za urgent reakce :) M.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 12. 2021 v 18:16, jiri78 napsal:

jojo panove, zenske se v urcitych situacich chovaji vsechny stejne, jakoby mely v mozku rezim “pica” ktery, kdyz se aktivuje, stoji to za to. muzete se posrat, po prirozeni skakat, ten rezim je vsemocny, koupis cednik, tece, zalepis diry, necedi, at udelas, co udelas, v podstate si bud jist, ze je to spatne, nebo malo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jak to má v podpisu jeden chronomagor, všechno co lítá, jezdí po vodě a šuká je lepší si pronajmout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...