Přejít na obsah

Jak se zbavit neplaticiho najemnika.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 536
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Tak a pohádky je konec, neplatič si dnes odvezl zbytky věcí, podepsal výpoveď z bytu a zároveň uznání dluhu, dostal prémii na cestu za blbý řeči a šel...každopádně to, co po něm zbylo...je neuvěřitelný...

Nekteri lide jsou neuveritelni pan " najemnik " si to urcite zaslouzil. Ale nekoho zmlatit a jeste se tim tady chlubit mi prijde uz pres caru. Dej si pozor at nekdy nenarazis na nejakeho magora co Te vezme potom v noci trubkou po hlave, to Ti nepomuze nic. Posledni dobou tu slusnost jde nejak do haje. Jinak je samozrejme dobre, ze jsi pomohl, to nerikam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to prijde super, ze idiot dostal za vyucenou. Co je na tom pres caru a neslusneho? To uz jsme dnes tak citliví a zhejckaní, ze je problem nekomu dat par facek, vazne jsme na tom tak spatne?

+1

 

Já si také myslím Vojto, že si ten trouba pár výchovných zaslouží. 

Nevím, jak by ses tvářil, být v kůži nájemce, a on se Ti jen smál do očí. V Tvůj ledový klid nevěřím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekteri lide jsou neuveritelni pan " najemnik " si to urcite zaslouzil. Ale nekoho zmlatit a jeste se tim tady chlubit mi prijde uz pres caru. Dej si pozor at nekdy nenarazis na nejakeho magora co Te vezme potom v noci trubkou po hlave, to Ti nepomuze nic. Posledni dobou tu slusnost jde nejak do haje. Jinak je samozrejme dobre, ze jsi pomohl, to nerikam.

mno... to že dostal facku přes celou hubu, si zaručeně zasloužil a ať si to přečte kdokoliv... já jinak lidi nebiju, nemam to rád, nicméně když se tady budu rozepisovat otom, že tam nechal umřít 4 andulky... že ten pejsek co ho měl týden nejedl a byl uplně netečnej atd... tak si řikám, že ta facka u výtahu byla ještě málo, jinak se nikdy nechlubm tim že jsem někoho uhodil atd... a kdybych se bál, že mě někdo dobije večer trubkou, tak bych šel prodávat zmrzlinu... pozor si dávám 16 let..co tu práci dělám :-) postnul jsem ti sem motivační foto, toho jak pán zacházel se zvířaty...

post-17086-0-44617600-1458492674_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Ace.Rimmer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

mno... to že dostal facku přes celou hubu, si zaručeně zasloužil a ať si to přečte kdokoliv... já jinak lidi nebiju, nemam to rád, nicméně když se tady budu rozepisovat otom, že tam nechal umřít 4 andulky... že ten pejsek co ho měl týden nejedl a byl uplně netečnej atd... tak si řikám, že ta facka u výtahu byla ještě málo, jinak se nikdy nechlubm tim že jsem někoho uhodil atd... a kdybych se bál, že mě někdo dobije večer trubkou, tak bych šel prodávat zmrzlinu... pozor si dávám 16 let..co tu práci dělám :-) postnul jsem ti sem motivační foto, toho jak pán zacházel se zvířaty...

Ja nerikam, ze si to nezaslouzil. Jen mi to prislo zbytecne prezentovat tady. Ja nejsem urcite klidas, takze bych se dost mozna zachoval stejne. A to i kdyz zdaleka nemam 130 kg :) a teda doufam, ze se svoji vyskou ani mit nebudu:) Na takove lidi se musi tvrde, ale prijde mi to trosku jako zbytecne honeni ega. Az mi za ty kecy jednu strelis, tak to sem prosim nepis proste :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty wago,tak to bylo řádný hovado.Koukám,že těch facek by zasloužil daleko víc,hajzl.

To vypadá na nějakýho nesvéprávnýho chudáka, kterýmu se rozpadla osobnost a už ji nedal dohromady, ne? Nechat takhle pochcípat zvířata snad není normální, to je tejrání a měl by za to asi bručet, ne..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Panové pozor na Ace.Rimmera!!

Řešil jsem s ním jednu událost co mě potkala a je to člověk, který dokáže opravdu zjistit úplně všechno!!

Absolutně profesionální domluva a přístup. Dokonce se ve věci začal angažovat sám, aniž bych mu potvrdil finanční kompenzace.

Jde vidět, že ho práce opravdu baví a dává jí vše! :)))

Kdo má jakékoliv problémy DOPORUČUJI!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá na nějakýho nesvéprávnýho chudáka, kterýmu se rozpadla osobnost a už ji nedal dohromady, ne? Nechat takhle pochcípat zvířata snad není normální, to je tejrání a měl by za to asi bručet, ne..?

 

taktak... :(

 

jinak samozřejmě gratuluji rayethonovi a rád vidím, že je tu někdo kalibru Ace.Rimmera... sám mám zkušenosti s vymáháním prostřednictvím agentur, a jsem rád, že existují lidi, kteří to (na rozdíl od jiných) umí (a navíc slušně a v mezích zákona). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se da vyvarovat takovych najemniku?

 

Ted to prave resim v HK. byt 1+1 Dat vetsi kauci? tri najmy dopredu neboli 21 tisic a tim omezit socky a notoricke neplatice? Poradte! Budu vdecny.

 

Kupodivy jsou nejhorsi zkusenosti s doktory a nejlepsi co se tyce placeni se skolakama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se da vyvarovat takovych najemniku?

 

Ted to prave resim v HK. byt 1+1 Dat vetsi kauci? tri najmy dopredu neboli 21 tisic a tim omezit socky a notoricke neplatice? Poradte! Budu vdecny.

 

Kupodivy jsou nejhorsi zkusenosti s doktory a nejlepsi co se tyce placeni se skolakama.

Řekl bych:

 

- nedat možnost zapsání trvalého pobytu (to ale mám pocit teď skoro nepůjde)

- kauce jak píšeš

- do smlouvy dát pouze bezhotovostní platbu na výslovně uvedený účet, výslovně neakceptace platby v hotovosti - máš tak vždy důkaz, že nebylo zaplaceno

- klauzuli, že do nějaké doby od nezaplacení můžeš vstoupit do bytu a provést vystěhování. Nějaké ty právní řeči, že nájemník se "výslovně zříká práva na ...".

- podepsat seznam a hodnotu tvých věcí v bytě, klasický předávák. Spojit to nějak s požadavkem na pojištění za škodu a na tyto věci si přímý příjemce peněz z pojistky

- Dohodnout se s nájemníkem na pravidelných prohlídkách bytu, třeba kvartálně, pak to natáhnout, mít vždycky klíč od bytu

- Asi i nepřepisovat energie, ale to sebou samozřejmě nese jiná rizika

 

Dá se toho vymyslet hodně, samozřejmě takovou smlouvou i dost lidí můžeš odradit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...