Přejít na obsah

Jak se zbavit neplaticiho najemnika.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 536
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Asi ano. Předpokládám, že bankovní účty má insolvenční správce podchycené a pohyby na nich si hlídá. Ale i to se dá snadno obejít, dlužník by byl úplný trotl, kdyby si příjmy, které chce zatajit, nechal posílat na svůj účet, asi by využil účet bratrance nebo kámoše ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodím to sem, ať nezakládám jinde. Jakou kdo máte zkušenost s agenturou "ideální nájemce"? Zajímají mne dobrý i špatný zkušenosti, klidně do SZ. Díky všem za reakce.

 

 

Již pár let vše v naprostém pořádku, takže zkušenost jen dobrá.

 

 

Taky by me velmi zajimalo

Nikdo nic? Mam podepsat podnajemni smlouvu s Idealni najemce, coz je dcerinka Ulov domlov, jestli jsem to dobre pobral. Tak by me zajimalo jak se chovaji, pac smlouva vsehovsudy nic moc, ale o byt stojim.. 

Na netu jsem nic moc nenasel, jen ze se to rozrusta rychlosti blesku. Jasne, pro majitele je to prakticky bezstarosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nic? Mam podepsat podnajemni smlouvu s Idealni najemce, coz je dcerinka Ulov domlov, jestli jsem to dobre pobral. Tak by me zajimalo jak se chovaji, pac smlouva vsehovsudy nic moc, ale o byt stojim..

Na netu jsem nic moc nenasel, jen ze se to rozrusta rychlosti blesku. Jasne, pro majitele je to prakticky bezstarosti.

Jako nájemník bych do toho nešel... hledali jsme před rokem a vždy, když se vytasili se smlouvou od ideální nájemce, šli jsme od toho. Hledej dal a najdeš i nájem, podnájem bych ja za sebe neriskoval. Možnost být vystěhován ze dne na den a to kdykoliv, ve spojení s ne zrovna malou provizi od nájemníka je pro mě no-go.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jak se zbavit neplatícho nájemníka? Dle vlády teď nijak.

 

"Pokud návrh podpoří Sněmovna a Senát, nemohl by pronajímatel dát nájemci výpověď pouze z důvodu, že je nájemce v prodlení s placením nájemného. Prodlení by ovšem muselo vzniknout v poslední době a převážně kvůli mimořádným opatřením, které řádné placení nájemného znemožnily nebo ztížily. Pohledávky by bylo podle ministryně nutné vyrovnat do května 2021."

 

Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/najemne-vypoved-odklad-koronavirus-osvc-provozovna.A200401_195243_ekonomika_ven

 

Co k tomu říct, tak nějak slušně? Nasrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nic? Mam podepsat podnajemni smlouvu s Idealni najemce, coz je dcerinka Ulov domlov, jestli jsem to dobre pobral. Tak by me zajimalo jak se chovaji, pac smlouva vsehovsudy nic moc, ale o byt stojim..

Na netu jsem nic moc nenasel, jen ze se to rozrusta rychlosti blesku. Jasne, pro majitele je to prakticky bezstarosti.

Ja jsem u nich mel byt a uz bych do toho jako pronajimatel nesel. Jejixh ceny za ktery nabizi pronajem bytu jsou zhruba o 25% nizsi nez bezne ceny, takze dovedou garantovat ze to bude vzdy obsazene, ovsem na ukor zisku majitele minus jeste poplatek. Financne to je dost nevyhodne a pokud narazi na fakt tvrdeho hrace taky narazi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

jdu si taky pro radu...taky me potkalo, ze jsem musel vypovedet smlouvu najemnikum (hlucni, stiznosti, vyjezdy policie) a ted byt konecne opustili, jenze ten zustal v hroznym stavu - vsude vymalovat, polozit novou podlahu, atd.. Realitakovi, pres ktereho jsem mel byt v nabidce nastesti od najemniku dostal podepsanou predavaci/ukoncovaci smlouvu s vypisem vsech skod a take vepsanou polozkou, ze podpisem vse uhrazuji... Takze nastava zcela realna otazka - jak to probiha potom, co jim poslu fakturu na uhrazeni castky? Je mi jasny, ze to nebudou chtit uhradit, co se po tom mesici deje, mate nekdo zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...